مستند ماهی درون شما با زیرنویس فارسی

ماهی درون شمااطلاعیه


 

توضیحات : hمستند ماهی درون شما یک مستند بی نظیر درباره تکامل موجودات و به خصوص انسان است. نیل شوبین پروفسور دیرینه شناس و زیست شناسی دانشگاه شیکاگو آمریکا برای این موضوع را توضیح می دهد.
این مجموعه سه قسمتی برپایه کشفیات ما از تکامل موجودات است و اینکه چه شباهت های جالبی بین ماهی ها و پستانداران و حتی ما انسان ها وجود دارد. به سوالات جالبی در مورد فرگشت و تکامل پستانداران در این برنامه زیبا پاسخ داده خواهد شد.

 

نام مستند :ماهی درون شما (Your Inner Fish)
تعداد قسمت : 3 قسمت

زبان : انگلیسی (با زیرنویس فارسی)

زمان هر قسمت : 55 دقیقه

کیفیت : HD 720p (عالی)

حجم هر قسمت : 745 مگابایت

 

دانلود رایگان و خرید DVD (کلیک کنید)
 


مستند شکر و انسان با دوبله فارسی

شکر و انسان


 

توضیحات : این مستند در مورد یکی از مواد غذایی هست که با اینکه میدانیم ضرر های زیادی دارد ولی بدون اینکه به سلامتی خود فکر کنیم مقدار زیادی از آن را شبانه روز مصرف میکنیم . شکر ماده غذایی می باشد که به طور طبیعی و غیر طبیعی توسط انسان ها به مقدار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد . در این فیلم مستند کارگردان به ضرر های بسیار این ماده شیرین می پردازد و به شما نشان می دهد که شکر چگونه می تواند طی مدت کوتاهی شما را به قتل برساند .

 

نام مستند : شکر و انسان (That Sugar)
تعداد قسمت : تک قسمتی (ویژه برنامه)
زبان : دوبله فارسی

زمان : 1:30 دقیقه

کیفیت : HD 1080p – HD 720p (فوق العاده)

حجم : 415 مگابایت – 1 گیگ

فرمت : MKV

 

تماشای بخشی از این مستند (کلیک کنید)
 
خرید لینک دانلود و DVD (کلیک کنید)
 


مستند اسرار شکر با دوبله فارسی

اسرار شکر

 

توضیحات : برای بسیاری از ما، شکر با حس گرما و راحتی همراه است. ما شکر را به عنوان جزء اصلی غذاهای خوشمزه و لذت آشپزی می دانیم. استفاده از شکر حتی در غذاهایی که از ارزش غذایی بالایی برخوردارند، غیر قابل اجتناب است. در بسیاری ازنقاط جهان، تمایل انسان به شکر سیری ناپذیر به نظر می رسد. اعتیاد ما به شکر می تواند عامل مرگ تعداد بیشماری از انسان ها باشد.
این مستند با عنوان “اسرار شکر” به بررسی این اعتیاد و تاثیر خطرناک آن بر رفاه جامعه جهانی ما می پردازد. تحقیقات گسترده، تاثیر قند را در تعدادی از رایج ترین بیماری های مهلک، از جمله فشار خون بالا، چاقی، بیماری های قلبی، سرطان ، دیابت و حتی بیماری آلزایمر نشان داده است.

 

نام مستند : اسرار شکر (The Secrets of Sugar)
تعداد قسمت : تک قسمتی (ویژه برنامه)
زبان : دوبله فارسی

زمان : 37 دقیقه

کیفیت : عالی

حجم : 236 مگابایت

فرمت : MKV

 

تماشای بخشی از این مستند (کلیک کنید)
 
خرید لینک دانلود و DVD (کلیک کنید)
 


تاریخچه اسرار آمیز مغز با زیرنویس فارسی

تاریخچه اسرار آمیز مغز


 

توضیحات : در این مستند همراه دکتر میشائیل موسلیی باشید تا شما را با راز و رمزهای مغز و تفکر انسان آشنا کند. او به بررسی تاریخ روانشناسی تجربی در سه سفر بزرگ این مستند که در طی سه قسمت آن اتفاق خواهد افتاد می پردازد.
به عنوان مثال او تاریخ آزمایش مغز انسان و دستکاری آن برای درک بهتر عملکرد آن را تحقیق خواهد کرد تا افکار انسان که برخی باعث به وجود آمدن معضلات اخلاقی می شود را درک کند.

 

نام مستند :تاریخچه اسرار آمیز مغز (The Brain A Secret History)
تعداد قسمت :3 قسمت
زبان : انگلیسی (با زیرنویس فارسی)
زمان هر قسمت : 60 دقیقه
کیفیت : HD (فوق العاده)
حجم هر قسمت : 700 مگابایت

 

دانلود رایگان و خرید DVD (کلیک کنید)
 


مستند حیات فوق العاده با زیرنویس فارسی

حیات فوق العاده

 

توضیحات : دکتر آلیسون ولارد استاد دانشگاه آکسفورد انگلستان در این مستند برای ما تبدیل یک سلول به میلیارد ها سلول بدن انسان را برای ما شرح می دهد.اینکه چگونه است که یک سلول ساده به موجودی تبدیل می شود که قابلیت را ه رفتن و حرف زدن دارد.در طی آزمایشات پیچیده کشف خواهیم کرد که هرکدام از سلول ها چگونه نقش های متفاوت بدن را بر عهده می گیرند و چه چیزی باعث سازماندهی و تقسیم بندی نقش آنها شده است و این سلول ها هر کدام نقش خود را چطور انجام می دهند.
در هر کدام از سه قسمت مستند این سوالات را جواب خواهیم داد. 1. من از کجا آمده ام . 2 .آیا من یک جهش یافته هستم . 3. آیا می توانم برای همیشه زنده بمانم.

 

نام مستند : حیات فوق العاده (Life Fantastic)
تعداد قسمت :3 قسمت
زبان : دوبله فارسی
زمان هر قسمت : 60 دقیقه
کیفیت : HD 720p (فوق العاده)
حجم هر قسمت : 1 گیگ

 

دانلود رایگان و خرید DVD (کلیک کنید)
 


شگفتی های دست و پا با دوبله فارسی

شگفتی های دست و پا

shegefti-dastopa
 

توضیحات : در این برنامه می‌خواهیم با کمک یک تیم از متخصصان آناتومی، از دست‌ها و پاهای انسان رمزگشایی کنیم و با کالبدشکافی جداگانه‌ی آن‌ها و بررسی قسمت‌های مختلف آن مانند پوست، ماهیچه، رگ‌ها، تاندون‌ها و استخوان‌ها، از اسرارشان آگاه شویم.

برای به‌دست آوردن آگاهی خوب دراین‌باره نگاهی هم به آناتومی موجودات دیگر مانند شامپانزه‌ها، نهنگ‌ها و خفاش‌ها می‌اندازیم و درباره‌ی نقش مهم انگشت‌های شست‌ و استخوان‌های دیگری که در دست‌ها و پاهای ‌ما وجود دارند صحبت خواهیم کرد.

بررسی استخوان‌های اجداد انسان نشان می‌دهند که ما چگونه از میمون به انسان تغییر کرده‌ایم؛ از راه رفتن به شکل چهاردست و پا تا راه رفتن بر روی دو پا؛ و همین راه رفتن بر روی دوپا، برای تسلط انسان بر جهان ضروری بود.

رازهای زیادی در دست‌ها و پاهای انسان وجود دارد که ما را از سایر موجودات در سیاره زمین متمایز کرده. در این برنامه از مهندسی زیبا، پیچیده و حیرت‌انگیز این اعضا رمزگشایی خواهیم کرد.

 

نام مستند : شگفتی های دست و پا (Hands and Feet)
تعداد قسمت : 2 قسمت
زبان : دوبله فارسی (صدا و سیما و من و تو)
زمان : 55 دقیقه
کیفیت : HD 1080p – HD 720p (فوق العاده)
حجم : 340 – 660 مگابایت
فرمت : MKV

 

خلاصه داستان قسمت ها

 

تماشای بخشی از این قسمت (کلیک کنید)

 

خرید لینک دانلود و DVD (کلیک کنید)
 


زندگی اسرار آمیز دو قلوها با دوبله فارسی

زندگی اسرار آمیز دو قلوها


 

توضیحات : این مستندی درباره دنیای دوقلوهای همسان است که با تکنیک های مدرن فیلمبرداری شده و معنی واقعی انسان دوقلو را با تخقیقات دانشمندان برای شما کشف میکند. از خصوصیات و رفتار آنها گرفته تا واکنش های آنها نسبت به بیماری‌ها، احساسات و… پیشنهاد میکنیم این مستند جالب را از دست ندهید.

 

نام مستند :زندگی اسرار آمیز دو قلو ها (Secret Life of Twins)
تعداد قسمت : تک قسمتی (ویژه برنامه)
زبان : دوبله فارسی

زمان : 45 دقیقه

کیفیت : HD 1080p – HD 720p (فوق العاده)

حجم : 326 – 556 مگابایت

فرمت : MKV

 

تماشای بخشی از این مستند (کلیک کنید)
 
خرید لینک دانلود و DVD (کلیک کنید)
 


صفحه 1 از 4412345678...آخر »