سری سوم پزشک شما با دوبله فارسی

پزشک شما

pezeshke-shoma

 

توضیحات : در این برنامه «مایکل موزلی» که یک پزشک و خبرنگار است می‌خواهد با یک تیم از پزشکان، پرسش‌ها و نگرانی‌های مهم و متداولی را که درباره‌ی سلامتی وجود دارند به طور علمی بررسی کنند تا برای ما مشخص شود کدام یک از اطلاعات و باورهایی که درباره‌ی سلامتی داریم و هم‌چنین اخبار و مطالبی که در این‌باره می‌خوانیم یا می‌شنویم، از نظر علمی صحت دارند.

این گروه پزشکان به کمک تخصص و تجربه‌ی خود و هم‌چنین برخی تحقیقات علمی دست اول که توسط بی بی.سی جمع‌آوری شده می‌خواهند برخی سرخط‌های مهم سلامتی را بررسی کنند و درستی یا نادرستی آن‌ها را برای ما روشن کنند

این گروه متخصص پزشکی، مهر نهایی تایید بر اخبار پزشکی علمی درست خواهند زد و برای ما مشخص می‌کنند که کدام یک از اطلاعت پزشکی ما درست و علمی است و کدام یک نادرست.

در این برنامه به پرسش‌هایی مانند موارد زیر پاسخ خواهیم داد: آیا ممکن است هم چاق بود و هم تناسب اندام داشت؟ بهترین قرص ویتامینی که باید مصرف کنیم کدام است ؟
استفاده از کدام یک بهتر است: ژل ها و صابون‌های گران قیمت یا آب؟

این برنامه یک مشاوره‌ی پزشکی صحیح و قابل اعتماد است و باورهای نادرست ما را درباره‌ی سلامتی برای همیشه مشخص خواهد کرد و دانسته‌های مهمی را که برای سلامتی خودمان بدان نیازمندیم در اختیارمان می گذارد.

 

نام مستند : پزشک شما (Trust Me, I’m a Doctor)
تعداد قسمت :6 قسمت
زبان : دوبله فارسی
زمان : 50 دقیقه
کیفیت : HD 1080p – HD 720p (فوق العاده)
حجم : 324 – 597 مگابایت
فرمت :MKV

 

 

تماشای بخشی از این قسمت (کلیک کنید)
 
 


مستند جوان نمیرید با دوبله فارسی

جوان نمیرید

 

توضیحات : در دنیایی که تا امروز انسان به بسیاری از موضوعات علمی دست یافته است و این موضوع حتی به فرهنگ مردم جهان نیز وارد شده و در نتیجه سطح آگاهی بالا رفته است خیلی عجیب است که بدانید 87 درصد مردم نمی دانند کلیه ها در کجای بدن قرار دارند حتی 60 درصد فکر می کنند که قلب زیر شکم ما واقع شده است.
در این سفر بزرگ به اندام های مختلف بدن دکتر آلیس رابرتز ما را با ارگان های مختلف بدن آشنا می کند. عملکرد و ویژگی هایی آنها را در قالب توضیحات بسیار آموزنده و ساده توضیح می دهد.
از اندام هایی مانند شش ها که در بدن حالت اسفنجی دارند و قلب و دردهای هشدار دهنده آن که بیماری های آن یکی از قاتلان بزرگ ماست سخن خواهد گفت.
از معده و روده و کبد و لوزالمعده که با همکاری هم محیطی متعادل را به وجود می آورند تا زندگی برای ما امکان پذیر باشد تا کلیه خستگی ناپذیر و مغز همه اندام هایی که برای ادامه حیات انسان ضروری است.دکتر آلیس رابرتز آخرین تحقیقات در مورد آنچه برای سلامتی ما ضروری است بازگو می کند و راهنمایی های شگفت انگیزی برای کارکرد بیشتر آنها خواهد گفت.

 

نام مستند : جوان نمیرید (Don’t Die Young)
تعداد قسمت : 6 قسمت
زبان : دوبله فارسی
زمان هر قسمت : 30 دقیقه
کیفیت : عالی
حجم هر قسمت : 210 مگابایت
فرمت :MKV

 

تماشای بخشی از قسمت ها (کلیک کنید)
خرید لینک دانلود و DVD (کلیک کنید)
 


سری دوم سوپر کلینیک حیوانات با دوبله فارسی

سوپر کلینیک حیوانات

superklinik-heyvanat

 

توضیحات : این مستند یک برنامه‌ جدید و جذاب درباره‌ پیشرفته‌ ترین شیوه‌های درمان حیوانات خانگی است : از فیزیوتراپی گرفته تا جراحی

«نوئل فیتزپاتریک»، جراح و پزشک حیوانات، یکی از پیشرفته‌ترین مراکز جراحی حیوانات را در بریتانیا اداره می‌کند و حیوانات خانگی که به شیوه‌های مراقبتی و درمانی بسیار پیچیده و سخت نیاز دارند به این مرکز آورده می‌شوند.

در این مجموعه، گروهی بیش از صد جراح، پرستار، کمک بهیار و فیزیوتراپ کار می‌کنند و سخت‌ترین بیماری‌ها و مشکلات حیوانات خانگی را با جراحی‌های فوق‌پیشرفته و جدیدترین شیوه‌ها، مورد درمان قرار می‌دهند.

در هر قسمت از این مستند، همراه با «نوئل» و گروه‌اش، می‌بینیم که چگونه آن‌ها با استفاده از پیشرو‌ترین فناوری‌های جهان، به درمان و مداوای حیوانات خانگی می‌پردازند.

 

نام مستند : سوپر کلینیک حیوانات (The Supervet)
تعداد قسمت :24 قسمت
زبان : راوی دوبله (مابقی زیرنویس فارسی)
زمان هر قسمت : 46 دقیقه
کیفیت : HD 1080p – HD 720p (فوق العاده)
حجم : 327 – 558 مگابایت
فرمت :MKV

 

تماشای بخشی از قسمت ها (کلیک کنید)
خرید لینک دانلود و DVD (کلیک کنید)
 


مستند عصر تنهایی با دوبله فارسی

عصر تنهایی

 

توضیحات : گفته شده تنهایی بزرگترین مشکل سلامتی دوران ما است. تنهایی سکوت فراگیری است که ما را می‌کُشد اما با این حال ما ترجیح میدهیم درباره‌ آن صحبت نکنیم. سازنده‌ی این مستند که برنده‌ی جایزه شده می‌گوید باید درباره‌ تنهایی صحبت کرد چون این موضوع زندگی بسیاری از ما را به شیوه‌های گوناگون و در سطوح مختلف تحت تاثیر قرار داده بنابراین او به میان مردم رفته تا کسانی را پیدا کند که آن قدر شجاعت دارند تا مقابل دوربین درباره‌ تنهایی‌شان صحبت کنند. در این برنامه با افرادی از سنین مختلف از 19 تا 100 سال آشنا میشویم که درباره‌ تنهاییشان صحبت می‌کنند. همه‌ این افراد با صداقت و شجاعتی قابل تحسین، داستان تنهایی و زندگیشان را تعریف می‌کنند. ممکن است ما نتوانیم در اینباره کاری کنیم اما داستان آنها برایمان قابل لمس است.

 

نام مستند : عصر تنهایی (The Age of Loneliness)
تعداد قسمت : تک قسمتی (ویژه برنامه)
زبان : دوبله فارسی

زمان : 60 دقیقه

کیفیت : HD 1080p – HD 720p (فوق العاده)

حجم : 371 – 719 مگابایت

فرمت : MKV

 

تماشای بخشی از این مستند (کلیک کنید)
 
خرید لینک دانلود و DVD (کلیک کنید)
 


رازهای زیبایی با ریچل هانتر با دوبله فارسی

رازهای زیبایی

 

توضیحات : همراه با «ریچل هانتر»، فوق ستاره‌ی زیبایی، به سراسر جهان سفر می‌کنیم تا رازهای زیبایی مناطق و کشورهای مختلف را کشف کنیم.

 

نام مستند : رازهای زیبایی با ریچل هانتر (Rachel Hunters Tour of Beauty)
تعداد قسمت : 13 قسمت
زبان : راوی دوبله (مابقی زیرنویس فارسی)
زمان هر قسمت : 20 دقیقه
کیفیت : HD 1080p (فوق العاده)
حجم هر قسمت : 255 مگابایت
فرمت :MKV

 

تماشای بخشی از قسمت ها (کلیک کنید)
خرید لینک دانلود و DVD (کلیک کنید)
 


مستند حقایقی درباره با دوبله فارسی

حقایقی درباره

 

توضیحات : این مجموعه در مورد مسائل روزمره ای است که همه با آن سر و کار داریم و بر روی زندگی ما تاثیر میگذارن . در هر قسمت به یک موضوع خاص میپردازیم و کارشناسان و پزشکان متخصص به اون مسئله میپردازن .

نام مستند :حقایقی درباره …(The Truth About)
تعداد قسمت : 4 قسمت
زبان : دوبله فارسی

زمان هر قسمت : 50 دقیقه

کیفیت : HD 1080p – HD 720p (فوق العاده)

حجم هر قسمت : 316 – 609 مگابایت

فرمت : MKV

 

تماشای بخشی از قسمت ها (کلیک کنید)
 
 


سری دوم یک ساعت سرنوشت ساز با دوبله فارسی

یک ساعت سرنوشت ساز

 

توضیحات : در هر سال ممکن است بسیاری از ما در موقعیت‌های حساس اورژانسی قرار بگیریم که برای زنده ماندن نیاز به کمک‌های فوری پزشکی داشته باشیم.

از مجروحان تصادفات تا کسانی که دچار ایست قلبی شده‌اند و یا نوزادانی که در بدو تولد با مشکلات جدی مواجه می‌شوند، همه‌ و‌ همه در فرصت کوتاه چند دقیقه‌ای بین مرگ و زندگی، نیاز به رسیدگی و مراقبت فوری پزشکی دارند.

در هر قسمت از این مجموعه‌ی جدید علمی، به طور دقیق و عمیق شاهد صحنه‌های واقعی مربوط به اولین ساعت بحرانی رسیدگی فوری پزشکان اورژانس به بیماران خواهیم بود.

در هر قسمت از این مجموعه، شاهد رسیدگی پزشکان به سه مورد اورژانسی متفاوت البته همراه با جزییات خواهیم بود؛ جزییاتی شامل: بررسی ۶۰ دقیقه‌ی اول رسیدگی به بیمار که بسیار حیاتی است، بررسی اتفاقی که برای بدن افتاده است، بررسی کارکرد نوع درمانی که اعمال می‌شود و سرانجام بررسی این‌که پیشرفت‌ها و نوآوری‌های پزشکی، تا چه حد می‌توانند در حفظ جان بیماران به شکل قطعی موثر باشند.

 

نام مستند : یک ساعت سرنوشت ساز(An Hour To Save Your Life)
تعداد قسمت : 6 قسمت
زبان : دوبله فارسی
زمان هر قسمت : 60 دقیقه
کیفیت : HD 1080p – HD 720p (فوق العاده)
حجم : 415 – 705 مگابایت
فرمت : MKV

 

تماشای بخشی از این قسمت (کلیک کنید)
خرید لینک دانلود و DVD (کلیک کنید)
 


صفحه 1 از 4312345678...آخر »