خلاصه قسمت های خانه‌های میلیون پوندی

قسمت 1 : امروز بیشتر از هر زمان دیگری در سراسر بریتانیا خانه‌هایی با ارزش بالای یک میلیون پوند پیدا می‌شود. در این برنامه می‌بینیم با یک میلیون پوند یا بیشتر، در سراسر بریتانیا چه خانه‌هایی می‌توان خرید.
 
در مرکز لندن «توبی براون»، کارشناس املاک، تلاش می‌کند خانه‌ی کوچکی را بفروشد که آشپزخانه‌اش به اندازه‌ی یک کمد است. در لانکاشر، یک میلیونر خودساخته می‌خواهد خانه‌ای باشکوه در اسکاتلند بخرد. در همین حال در ساحل ولز شمالی، روبین و لونا بکمن، پنج سال است تلاش می‌کنند تا یک فانوس دریایی با دید ۳۶۰ درجه به دریا را بفروشند.
 
 
قسمت 2 : با یک میلیون پوند، در بازار ملاک سراسر بریتانیا چه خانه‌هایی می‌توان خرید؟

این هفته «لیلی»، ۲۲ ساله با در اختیار داشتن یک میلیون پوند سرمایه، قصد دارد در بازار املاک، خانه‌ی مناسبی برای خرید پیدا کند. از طرف دیگر مالک یک خانه‌ی سازمانی می‌خواهد خانه را به قیمت بالای یک میلیون پوند بفروشد… در ادامه‌ی برنامه با یک هتل پنج ستاره در جزیره «وایت» آشنا می‌شویم که از سال ۲۰۰۸ تا حالا برای فروش گذاشته شده اما هنوز فروخته نشده است.
 
 
قسمت 3 : در بریتانیا با یک میلیون پوند چه خانه‌هایی را می‌توان خرید؟
خانه‌های زیادی با ارزش بالای یک میلیون پوند در بریتانیا وجود دارد اما اختلاف‌های زیادی میان این خانه‌ها وجود دارد. برخی از آن‌ها مانند قلعه‌های اسکاتلندی بسیار بزرگ و باشکوه هستند و برخی دیگر شامل آپارتمان‌های بسیار کوچک و معمولی در مرکز لندن می‌شوند.
در این مجموعه مستند که در طول یک سال فیلمبرداری و تهیه شده با این خانه‌های گران‌قیمت و متفاوت و همچنین صاحبان آن‌ها آشنا می‌شویم؛ خانه‌هایی که فقط ثروتمندان خریدارشان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *