خلاصه قسمت های فصل دوم باشگاه نبرد حیوانات

قسمت 1 (خرس های گریزلی،گواناکو ها، سوسک ها) : چه می‌شود وقتی وحشی‌ترین حیوانات آمریکا رو در روی هم قرار بگیرند؟ دستبرد یک خرس گریزلی که دردسرساز می‌شود؛ و ساری که از آشیانه‌اش دفاع می‌کند.

 
قسمت 2 (پلنگ ها، گراز ها، میگوی پیستول) : جنگ های انجماد سیبری؛ جایی که در آن منابع کمیاب، نیروهای عظیم طلایی را مجبور می کند تا برای غذا با پلنگ پلید در سرنگتی مبارزه کنند.
 

قسمت 3 (کانگوروها، ببرها، هشت پاها) : میدان های جنگی گرمسیری میزبان مارمولک هایی هستند که مانند کشتی گیران مبارزه می کنند و مار پایتونی که در حال شکار برای ناهار است، خود را در منو پیدا می کند
 
قسمت 4 (کایوت ها، خرچنگ ها، عقاب ها) : حیواناتی که در ارتفاع بسیار زیاد زندگی می کنند، چه بالا باشند چه پایین، هنوز هم می توانند پایین بیایند و کثیف شوند. چه یک عقاب طاس که در حال جنگ هوایی است؛ و چه یک گرگ صحرایی که بر روی زمین مبارزه می کند
 
قسمت 5 (گرازها ،کرگدن ها،میمون ها) : چه اتفاقی می افتد هنگامی که وحشی ترین حیوانات جهان با همجنسان خود درگیر میشوند و بیشتر از هر زمان دیگری شما را به خشن ترین جدالهای روی زمین نزدیک می سازد. از تلاشهای یک گورکن برای سیر کردن بچه هایش که به درگیری می انجامد تا یک اسب آبی که تا پای مرگ از خانواده اش دفاع می کند، تا نبرد مرگبار بوقلمونهای وحشی این برنامه گزارش مبارزات بی قانون و وحشیانه ایست که در برخی از پهناورترین سرزمین های این سیاره رخ می دهند.
 
قسمت 6 ( گوشتخواران ، زنبوران ، کوالاها ) : چه اتفاقی می افتد هنگامی که استثنایی ترین حیوانات جهان با همجنسان خود درگیر میشوند و بیشتر از هر زمان دیگری شما را به خشن ترین جدالهای روی زمین از مردابهای استرالیا گرفته تا قله های هیمالیا نزدیک می سازد. از دو شیر برادر که قصد تصرف خصمانه یک گله شیر را دارند، تا کروکودیل های آب شور که بر سر حق شنا در رودخانه ای می جنگند، تا یک کلنی از زنبور سرخ غول آسای ژاپنی که ملکه خود را زنده زنده می خورند این برنامه نمایشی از مبارزاتی است بی قانون و وحشیانه که در زیباترین مناظر طبیعی این سیاره رخ می دهند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *