خلاصه قسمت های فصل دوم سال های زندگی پر مخاطره

مسابقه با زمان : سری برنامه های جایزه بُرده درباره مواجهه با تغیرات اقلیمی بار دیگر بازگشته. اینبار دیوید لِتِرمن تاثیر انرژی خورشیدی را در دو منطقه کاملاً متضاد بررسی می کند.
 
طوفان مخرب : جک بلک به میامی رفته تا بفهمد این شهر و مناطق کم ارتفاع دیگر چگونه می توانند از خطر بالا آمدن آب دریاها برهند
 
تشدید آتش : آرنولد شوارتزنگر و ژیزل بوندشن به خاورمیانه و بزرگترین جنگل بارانی جهان سفر می کنند تا مشکلات تغیرات اقلیمی را بررسی کنند.
 
ریشه کن شده : تشخیص وجود بحران تغییرات آب و هوایی خود یک مسئله امنیت جهانی است. دان چیدل و تام فریدمن به بررسی یک خشکسالی شدید در کالیفرنیا که تمامی محصولات کشاورزی را از بین برد می پردازند.
 
گذرگاه امن : بردلی ویتفورد به بررسی تلاش های مردم عادی برای متعاقد کردن مجلس نمایندگان آمریکا به وخیم بودن گرمایش جهانی می پردازد.

 
نابودی اقیانوس ها : نابودی اقیانوس ها: جاشوا جکسون به دیدن دیواره های بزرگ مرجانی رفته است تا از نزدیک اثرات مستقیم تغییرات آب و هوایی بر اقیانوس های زمین را مشاهده کند.
 
بی بها : : هر روز شواهد بیشتری از ارتباط بین تغییرات آب و هوایی و ناپدید شدن گونه های جانوری به دست می آید، و نیکی رید در این برنامه این سوال را مطرح می کند که آیا اگر کربن قیمت گذاری بشود می توان امیدوار بود این این روند معکوس شود؟
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *