خلاصه قسمت های علم نبرد

ابرسربازان : نیروهای یگان ویژه، گروهی اند از سربازان برتر که دوره های تمرینات نظامی بسیار سختی را گذرانده و قابلیت های ذهنی خارق العاده ای دارند. یک تیم از دانشمندان این سربازان را مورد آزمایش قرار می دهند تا قابلیت های آنها را محک بزنند.نیروهای یگان ویژه، گروهی اند از سربازان برتر که دوره های تمرینات نظامی بسیار سختی را گذرانده و قابلیت های ذهنی خارق العاده ای دارند. یک تیم از دانشمندان این سربازان را مورد آزمایش قرار می دهند تا قابلیت های آنها را محک بزنند.

 

دفاع شخصی : با استاد دفاع شخصی همراه شوید تا با فراگیری دو تکنیک منحصر به فرد بتوانید در هنگام حمله متجاوزین از خود دفاع کنید

 

مبارزان پنهان : نیروهای یگان ویژه، گروهی اند از سربازان برتر که دوره های تمرینات نظامی بسیار سختی را گذرانده و قابلیت های ذهنی خارق العاده ای دارند. یک تیم از دانشمندان این سربازان را مورد آزمایش قرار می دهند تا قابلیت های آنها را محک بزنند.
 
پلیس های برتر : گروهی از متخصصان فیزیولوژی ، مهندسان و متخصصان سلاح به شما نشان خواهند داد که چطور ماموران قانون برای دفاع از انسان های بی گناه، تکنولوژی پیشرفته ، سلاح و دانش خود از اعضای بدن انسان را به کار می گیرند.

 
نبرد وحشیانه : برنامه علم نبرد گروهی از برترین حیوانات وحشی را به آزمایشگاه آورده، تا مشخص شود آیا واقعاً یک استاد هنرهای رزمی می تواند همانند یک حیوان مبارزه کند یا نه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *