خلاصه قسمت های فصل دوم ردپای هیتلر

قسمت 1 : «Bob Baer» و «John Cencich» در سری جدید این برنامه همچنان احتمال فرار هیتلر پس از پایان جنگ جهانی دوم را بررسی می‌کنند.
گروه به برلین بازگشته‌اند؛ جایی که «Lenny DePaul» و «Sascha Keil» یک راه ناشناخته از پناهگاه هیتلر پیدا می‌کنند.
 

قسمت 2 : اعضای گروه مدارکی پیدا کرده‌اند که نشان می‌دهد هیتلر در مسیر فرار خود در اسپانیا توقف داشته. «جیمز هلند»، تاریخ‌دان به دانمارک رفته تا درباره یک باند فرودگاه و همینطور یک پناهگاه عظیم تحقیق کند.
 

قسمت 3 : تحقیقات دوگانه‌ی «باب» و «جان» در اروپا و آرژانتین ادامه پیدا می‌کند. اما آیا ممکن است هیتلر از راه هوایی از برلین فرار کرده باشد؟
حالا گروه محققان دلایل متقاعد کننده‌ای پیدا کرده‌اند که در اینصورت او حتما در مسیر خود در نقطه‌ای از اسپانیا توقف داشته. پرونده‌هایی وجود دارد دال بر اینکه هیتلر پس از جنگ در محلی در دانمارک بوده، بنابراین «لنی» و «جیمز» به دانمارک می‌روند تا در یک باند فرودگاه و یک پناهگاه عظیم تحقیق کنند.
 

قسمت 4 : تحقیقات «باب» و «جان»، آن‌ها را به شمال اسپانیا کشانده جایی که یک مدرک آزادشده نشان می‌دهد هیتلر و یک فرد نزدیک به او به نام «Leon Degrelle» ممکن است از دانمارک به «سن سباستین» در اسپانیا رفته باشند.
 

قسمت 5 : در حالی که گروه مشغول بررسی راه‌های فرار نازی‌ها بودند، هر دوگروه در جنوب اسپانیا و شمال آرژانتین مجموعه عظیمی از تونل‌ها را در زیر کوه‌ها کشف کردند.
 

قسمت 6 : «هلند» و «سیمپسون» فعالیت‌های زیردریایی‌ها را در «کادیس»، اسپانیا، بررسی می‌کنند. «کندی» و «ویلیام» به سراغ کارخانه‌ای در بوینوس آیرس می‌روند و همچنین مدارکی را از ملاقات «خوان پرون» و «مارتین بورمن» بررسی خواهیم کرد.
 

قسمت 7 : «هلند» و «کیل» گزارش یک انفجار بزرگ در مارس ۱۹۴۵ در «تورینگن»، آلمان را بررسی می‌کنند. «کندی» و «ویلیام» در جزیره‌ی «Huemul» در نزدیکی «بارلیوچه»، آرژانتین، به دنبال مدارکی می‌گردند.
 

قسمت 8 : «کندی» و «ویلیامز» به دنبال هویت واقعی «خوان کلر» در «اوسورنو»، شیلی هستند. «سیمپسون» و «وود» از یک گورستان در «آسونسیون»، پاراگوئه بازدید می‌کنند. در ادامه «کندی» و «سیمپسون» به یک محل مشکوک نازی‌ها در شیلی می‌روند.
 

قسمت 9 : «کندی» و «سیمپسون» به «کولونیا دیگنیداد» در شیلی مسافرت کرده‌اند تا مدارک تازه‌ای کشف کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *