خلاصه قسمت های فصل دوم مسابقه نبرد ربات ها

قسمت 1 : سری دوم این برنامه با مبارزاتی جدی همراه است و در این مبارزات ۴ شرکت کننده‌ی دور نهایی مشخص خواهد شد. ربات‌های زیادی در این مسابقه شرکت کردند و پس از بررسی های زیاد ۴۴ ربات توانستند وارد مسابقه شوند و از میان آن ها ۱۲ ربات باقی ماندند. کدام یک از آن‌ها موفق خواهد شد با تخریب ربات‌های دیگر راه خودش را در مسابقه باز کند؟ از شرکت‌کننده‌های شاخص این دور، «تری اِوِرت» با ربات «سان آو وایاچی» و فضانورد سابق «دن بری» با ربات «بلک آیس» هستند. گزارشگر مشهور ورزشی، «کریس رز» و استوره‌ی هنرهای رزمی ترکیبی، «کنی فلوریان» هم مهمان این این قسمت خواهند بود. در این مسابقه سه ربات همزمان وارد میدان می‌شوند و در راندهایی به مدت سه دقیقه با هم مبارزه خواهند کرد.
 

قسمت 2 : مسابقات مقدماتی رسما شروع شده. در این دور شاهد ۲۴ مبارزه‌ی ۴۸ ربات خواهیم بود و ۳۲ ربات به دور بعدی راه پیدا خواهند کرد. اما کدام ربات ها جرو ۳۲ ربات برتر خواهند بود؟. اگر از طرفداران «برانکو» هستید این قسمت را از دست ندهید چون او در برابر «بلک اسمیت» قرار خواهد گرفت. در این مسابقه شاهد هستیم که چطور شرکت کننده‌های استرالیایی با تمساح‌های خشمگین خودشان با «کاپیتان شردریتور» روبرو می‌شوند. همچنین استوره‌ی برزیلی، «مینوتار»، در مقابل قهرمان بریتانیایی، «فوتون استورم» قرار خواهد گرفت.
 

قسمت 3 : مسابقات دور مقدماتی ادامه دارد. «زویی استفنسون» همراه با ربات «چامپ» بازگشته تا برای اولین بار برنده‌ی میدان شود. «هایپر شاک» ربات محبوب تماشاگران برای انتقام بازگشته و پسران «کامپلیت کنترل» هم می‌خواهند با یک بازی خوب توانایی‌هایشان را نشان دهند. «اب والدن اورلود» که اولین ربات انسان‌نما است تلاش می‌کند تا اژدهای آتشین «وار هد» را نابود کند. در این قسمت همچنین شاهد مبارزات «واریر کلن»، «استینگر» و قهرمان سال گذشته، «بایت فورس»، خواهیم بود.
 

قسمت 4 : ربات‌ها فعال می‌شوند و میدان جنگ ربات‌ها امشب خونین خواهد بود چون پس از مدت‌ها انتظار شاهد پایان دور مقدماتی هستیم. در این برنامه ربات‌های باقی مانده تلاش خواهند کرد تا جزو ۳۲ ربات برتر برای شرکت در ادامه‌ی مبارزات باشند. در این مبارزات ربات کارکشته‌ی «لاک جاو» با «یتی» و «ویچ داکتر» هم با «روتیتور» روبرو خواهد شد. «تری اورت» با «سان آو وایچای» بازگشته تا «چاک» و «گوست رپتور» را به سختی شکست دهد.

 
قسمت 5 : رقابت ۳۲ ربات برتر در مرحله‌ی تک حذفی آغاز شده. در این مبارزات برنده‌های دور مقدماتی در برابر هم قرار خواهند گرفت و بازنده‌ها از رقابت حذف می‌شوند. «برانکو» با «جرج ماتوس» ۱۸ ساله بی‌نظیر و ربات او به نام «کروم فلای» روبرو می‌شود. «ویچ داکتر» تلاش می‌کند تا ربات‌ تازه وارد «رد دویل» را شکست دهد و «بلک اسمیت» هم با «مینوتار» روبرو خواهد شد.
 

قسمت 6 :
رقابت‌های پرهیجان مرحله تک‌حذفی همچنان ادامه دارد. در این برنامه شاهد نتایج غیرقابل انتظاری خواهیم بود.
«تومستون» بازگشته و تلاش می‌کند با شکست ربات «اسپیس ایکس»، «اسکیپ ولاسیتی»، از دور مسابقات حذف نشود. «وارهد»، که در مرحله قبل اولین ربات انسان‌نما را نابود کرده، حالا با «کامپلیت کنترل» مبارزه خواهد کرد و در ادامه سرانجام شاهد جنگ «سان آو وایچای» و «پویزون ارو» خواهیم بود.
 

قسمت 7 : مبارزات ۳۲ ربات وارد مرحله حساس و پرهیجانی شده و ربات‌های باقی مانده در رقابت هایی نفس‌گیر به مصاف هم خواهند رفت. امشب شاهد پایان دراماتیک مرحله‌ی تک حذفی خواهیم بود. «هایپر شاک» با اضافه کردن یک چنگک

 
قسمت 8 : دور شانزدهم مسابقات با چهار مسابقه‌ی هیجان‌انگیز آغاز می‌شود. «مینوتار» برزیلی آمده تا ربات ماقبل تاریخی و محصول هنر، یعنی «وار هد» را در هم بکوبد. «هایپر شاک» با ربات ویرانگر «پویزن ارو» خواهد جنگید. «رد دویل» و «بامبشل» برای برتری مبارزه خواهند کرد. و قوی‌ترین جک بادی جهان در مسابقات، «برانکو» با «ریزر بک» و سپر چرخان مخوفش روبرو خواهد شد.
 

قسمت 9 : امشب دور یک شانزدهم مسابقات به پایان خواهد رسید و ربات‌های افسانه‌ای برای راهیابی به دور یک چهارم به مصاف هم خواهند رفت. آیا «تومستون» همچنان برتری خود را حفظ خواهد کرد؟ و «بتا» بر «نایتمر» چیره خواهد شد؟ آیا «یتی» آلاسکایی در مبارزه، امیدها و آرزوهای «مگا تنتو» را ویران خواهد کرد؟ و آیا «زویی استفنسون» در سخت‌ترین مبارزه‌ی عمرش در برابر قهرمان دور قبل، «بایت فورس»، پیروز خواهد شد؟
 

قسمت 10 : حالا تنها هشت ربات در مسابقات باقی مانده‌اند. در این قسمت «تومبستون» و «برانکو» به مصاف هم می‌روند تا شگفتی این دوره از مسابقات رقم زده شود. اما آیا تازه واردانی مانند «یتی» یا «پویزون ارو» شانسی برای موفقیت خواهند داشت و آیا «زویی استفنسون» و «چامپ» می‌توانند راهشان را برای تبدیل شدن به اولین قهرمان زن در تاریخ این مسابقات، ادامه دهند؟
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *