خلاصه قسمت های فصل هفتم American Ninja Warrior

قسمت 1 : در اولین قسمت از سری هفتم «American Ninja Warrior» همراه با شرکت‌کننده‌ها برای اجرای دور مقدماتی مسابقات به سواحل ونیز در کالیفرنیا سفر می‌کنیم و این در حالی است که موانع جدیدی هم به مسابقه اضافه شده‌اند.
 
قسمت 2 : در این قسمت از سری هفتم «American Ninja Warrior» به کانزاس سیتی میزوری سفر می‌کنیم، جایی که شرکت کننده‌ها با موانع جدیدی روبرو می‌شوند. در این قسمت همچنین شاهد بازگشت «مگان مارتین» هستیم؛ اولین زنی که در سری گذشته موفق شد از سخت‌ترین موانع عبور کند.
 
قسمت 3 : در این قسمت از برنامه‌ی «American Ninja Warrior»، یکی از شرکت‌کننده‌های توانمند زن این برنامه یعنی «Kacy Catanzaro» تا در سخت‌ترین مسابقه‌ی جهان برای بردن جایزه یک میلیون دلاری با دیگر شرکت‌کنندگان حرفه‌ای این مسابقه مانند «Brent Steffensen» و «Sam Sann» مبارزه کند.
 
قسمت 4 : در دور مقدماتی مسابقه «American Ninja Warrior» شرکت‌کنندگان حرفه‌ای در «Universal Orlando Resort» برای برندن جایزه نقدی یک میلیون دلاری با همدیگر مبارزه می‌کنند. در این قسمت همراه با مجریان برنامه، «مت آیزمن» و «اکبرباجابیامیلا» شاهد موانع جدیدی در این مسابقه خواهیم بود.
 
قسمت 5 : در این قسمت سفر می‌کنیم به به پیتسبرگ جایی که میزبان دور پنجم رقابت‌های مقدماتی «American Ninja Warrior» است. شرکت‌کنندگان در این مرحله‌ی پرهیجان و دیدنی با دو مانع جدید روبرو خواهند شد. آن‌ها برای بردن جایزه‌ی یک میلیون دلاری با هم مبارزه خواهند کرد.
 
قسمت 6 : در این قسمت شاهد حضور فرمانده سابق گارد ملی ایالات متحده آمریکا، «Ryan Stratis» و همینطور «Dustin McKinney» خواهیم بود. شرکت‌کنندگان که از افراد نظامی فعال و یا بازنشسته هستند، با دو مانع جدید روبرو می‌شوند که تا پیش از این هرگز در این مسابقه دیده نشده است.

 
قسمت 7 : مسابقه‌ی «American Ninja Warrior» دوباره به «ونیز، کالیفرنیا» برگشته است؛ جایی که ۳۰ نفر برتر که از مرحله‌ی مقدماتی صعود کرده‌اند با هم رقابت می‌کنند. در این قسمت از مسابقه شاهد هستیم که چطور شرکت‌کننده‌ها علاوه بر موانع قبلی با مانع‌های جدید و سخت دیگری دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند.
 

قسمت 8 : در این قسمت از «American Ninja Warrior»شاهد مبارزه‌ی نهایی ۳۰ شرکت‌کننده‌ی برتر از «کانزاس سیتی» خواهیم بود. با ما همراه باشید تا شاهد مبارزه‌ی این شرکت‌کننده‌ها با حضور «Kevin Bull»، «Nicholas Coolridge » و «Jessie Graff» خواهیم بود.

 
قسمت 9 : «American Ninja Warrior» به هیوستون، تگزاس برگشته جایی که ۳۰ شرکت‌کننده‌ی برتر در مرحله‌ی فینال «هیوستون» با هم به رقابت می‌پردازند. در این قسمت هم شاهد چالش شرکت کننده‌ها با موانع جدید با حضور شرکت‌کنندگان برتر «Sam Sann»، «Brent Steffense» و «Daniel Gil » خواهیم بود.
 

قسمت 10 : در این قسمت شاهد بازگشت «American Ninja Warrior» به اورلاندو و رقابت ۳۰ شرکت‌کننده‌ی برتر در مرحله‌ی فینال آن خواهیم بود. در این قسمت هم شاهد چالش شرکت کننده‌ها با موانع جدید با حضور شرکت‌کنندگان برتر «Flip Rodriguez»، «Drew Dreschel» و «Shaun Murray» هستیم.
 

قسمت 11 : با ما همراه باشید تا شاهد بازگشت «American Ninja Warrior» به پیتسبرگ، پنسیلوانیا باشیم؛ جایی که ۳۰ شرکت‌کننده‌ی برتر در مرحله‌ی پایانی این شهر با هم مبارزه می‌کنند. دوست‌داران این برنامه در این قسمت همچنین شاهد حضور شرکت‌کنندگان برتر مشهور «Elet Hall»، «Michael Bernardo»، «Michelle Warnky» و «Joe Moravsky» خواهند بود. چه کسی برنده‌ی جایزه‌ی یک میلیون دلاری این مسابقه خواهد شد؟
 

قسمت 12 : در این قسمت از مسابقه‌ی دیدنی «American Ninja Warrior» به سن‌خوزه کالیفرنیا سفر می‌کنیم جایی که سی شرکت‌کننده‌ی برتر با هم رقابت می‌کنند.در این‌جا شاهد هستیم که به غیر از موانع مرحله‌ی مقدماتی، رقابت‌کننده‌ها با موانع سخت جدیدی نیز روبرو خواهند شد.
 

قسمت 13 : ……..
 
قسمت 14 : در این قسمت، با «American Ninja Warrior» به «لاس وگاس، نوادا» سفر می‌کنیم تا شاهد رقابت ورزشکارانی باشیم که از فینال منطقه‌ای برای روبرو شدن با چالش نهایی روبرو شوند. موانع این قسمت از روی «مانت مدوریاما»ی ژاپن ساخته شده‌اند.
 
قسمت 15 : در این قسمت شاهد ادامه‌ی مرحله فینال «American Ninja Warrior»، از «نوادا، لاس‌وگاس» هستیم. جایی که ورزشکاران این مرحله با موانع سخت و دشواری روبرو خواهند شد که مشابه «Mount Midoriyama» ژاپن ساخته شده‌ است. شرکت کننده‌هایی که به این مرحله رسیده‌اند، همچنین با موانع جدید دیگری نیز روبرو خواهند شد.
 
قسمت 16 : در این برنامه شاهد آخرین قسمت «American Ninja Warrior» در «لاس وگاس» باشید. جایی که شرکت‌کنندگان برتر در «مانت میدورایاما» با هم‌دیگر رقابت خواهند کرد. ورزشکارانی که موفق شوند از مرحله اول عبور کنند وارد مرحله‌ی دوم و یا حتا مرحله‌ی سوم یا چهارم خواهند شد. در این قسمت شاهد موانعی کاملا جدید خواهیم بود. چه کسی برنده‌ی جایزه‌ی یک میلیون دلاری این مسابقه خواهد شد؟
 
قسمت 17 : ………
 
قسمت 18 : …………..
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *