خلاصه قسمت های فصل پنجم American Ninja Warrior

قسمت 1 : اینجا ساحل ونیز در کالیفرنیاست؛ جایی که سخت‌ترین مسابقات مقذماتی « American Ninja Warrior » در آمریکا برگزار می‌شود. ورزشکاران شرکت کننده در این رقابت با مشکل ترین موانع جهان دست و پنجه نرم خواهند کرد. در این مسابقه شش مانع دشوار که چهارتای آن‌ها پیش از این هرگز در این‌گونه مسابقات دیده نشده‌اند، آزمونی است برای سنجیدن مهارت‌ها و‌‌ نهایت قدرت ورزشکارانی که در این مسابقه شرکت کرده‌اند. در این قسمت از مسابقه ۱۲۵ شرکت کننده که از بهترین ورزشکاران آمریکا هستند، با هم به مبارزه خواهند پرداخت. هریک از این ورزشکاران که در چندین رشته‌ی ورزشی فعالیت می‌کنند، امیدوارند که این مسابقه، اولین قدم آن‌ها در مسیری باشد که به استودیوی «مانت مادوریاما» خواهد انجامید.

 

قسمت 2 : ساحل ونیز کالیفرنیا، جایی است که تلاش برای رسیدن به «مانت مادوریاما» از آن آغاز خواهد شد. در این‌جا با اولین مسابقه ازچهار مسابقه‌ی تعیین سطح روبرو خواهیم شد. ۱۲۵ ورزشکار بر‌تر تلاش خواهند کرد که یک قدم بیشتر به هدف نهایی نزدیک شوند.
 

قسمت 3 : در شهر بالتیمور مریلند، شاهد ادامه‌ی مسابقات « American Ninja Warrior » برای مشخص شدن قهرمان آمریکا خواهیم بود. این شهر بندری در شرق آمریکا، شاهد رقابت صد نفر از بهترین ورزشکاران ملی آمریکاست که برای به دست آوردن جایگاهی در مسابقات فینال با هم رقابت خواهند کرد.

 

قسمت 4 : در این قسمت از این دوره از مسابقات « American Ninja Warrior » شاهد ادامه‌ی تلاش و رقابت ورزشکاران برای دست یابی به مقام قهرمانی در شهر بالتیمور در مریلند خواهیم بود. محل اجرای این مسابقات در بندرگاهی خوش منظره خواهد بود. چیزی که در این مسابقات خشن، انتظار ورزشکاران را می‌کشد، موانعی است که پیش از این تا به حال دیده نشده است. این مسابقه‌ها برای شرکت بیش از صد ورزشکار طراحی شده است. ورزشکارانی که برای برداشتن اولین گام خود به سوی فینال، در این‌جا جمع شده‌اند.

 

قسمت 5 : در این مرحله از مسابقات « American Ninja Warrior »، در میامی فلوریدا هستیم. در یکی از شهرهای سرزنده و بانشاط آمریکا، یکی از پرتنش‌ترین و طاقت فرسا‌ترین مبارزه‌های مقدماتی نینجا در طول تاریخ این مسابقه‌ها برگزار خواهد شد. همانند مسابقه‌های دیگر ما در ونیز و بالتیمور، هر ورزشکاری که امشب این مسابقه را پشت سر بگذارد، جایگاهی در فینال میامی به دست خواهد آورد.

 

قسمت 6 : به میامی فلوریدا خوش آمدید. این‌جا شهری است که به خاطر انرژی و سرزندگی‌اش مشهور است و در همین شهر است که در امتداد سواحل خلیج بیسکین، یکی از پرتنش‌ترین رقابت‌های مقدماتی مسابقات « American Ninja Warrior » در آمریکا برگزار می‌شود. ۱۲۵ ورزشکار در این مسابقه شرکت دارند. امسال هر ورزشکاری که موفق شود همه‌ی موانع را پشت سر بگذارد، داشتن جایگاهی را در فینال برای خود تضمین کرده است.

 
قسمت 7 : به دنور کلرادو خوش آمدید. اینجا سرزمینی کوهستانی است و به خاطر کوه‌هایش مشهور شده است. اینجا قبله‌ی بهترین اسکیت بازان جهان، صخره نورد‌ها و سایر ورزشکاران نخبه است. این‌ها عوامل مهمی هستند که این شهر را به بهترین مکان برای میزبانی مسابقات مقدماتی تبدیل می‌کنند. البته این مسابقه مقدماتی، اولین قدم برای کسانی است که امشب در این مسابقات بدرخشند، زیرا آن‌ها باید پس از آن فینال دنور را هم پشت سر گذارند.

 
قسمت 8 : به «مایل‌های سیتی»، دنودر کلرادو خوش آمدید. اینجا میزبان چهارمین و آخرین مسابقات نهایی و جایی است که ۱۲۵ ورزشکار تلاش خواهند کرد تا یک قدم دیگر به هدف نهایی خود نزدیک شوند. آن‌ها برای راه یابی به فینال کشوری در لاس وگاس و به‌دست‌آوردن ۵۰۰ هزار دلار جایزه نقدی و ثبت نام‌هایشان به عنوان بر‌ترین نینجای جنگجوی آمریکایی مبارزه خواهند کرد. این آخرین دوره از مسابقات بین چهار شهر بود که در سطح مقدماتی برگزار شد. البته یک مرحله مبارزات دیگر هم در این دوره وجود خواهد داشت.

 
قسمت 9 : به ساحل ونیز کالیفرنیا خوش آمدید. این جا همان جایی است که ورزشکارها حرکت خود به سمت «مانت مادوریاما» را آغاز خواهند کرد. مسابقات مقدماتی به پایان رسیده و مسابقات نهایی آغاز شده. این تنها اولین مسابقه از مسابقات بین چهار شهر ماست. در این مرحله از مسابقه با موانع جدید و متفاوتی روبرو خواهیم شد. موانعی که ورزشکاران شرکت‌کننده برای نجات پیدا کردن از این مرحله باید بر آن‌ها چیره شوند.

 
قسمت 10 : به ساحل ونیز کالیفرنیا خوش آمدید. ابن جا محل برگزاری مسابقات نهایی است که تعیین خواهد کرد کدام یک از ورزشکارانی که از مرحلهٔ مقدماتی عبور کرده‌اند، می‌توانند به لاس‌وگاس بروند. تنها سی ورزشکار بر‌تر از بین کسانی که در مرحلهٔ مقدماتی پیروز شده‌اند، امشب در این مسابقه نهایی آخرین گام را به سوی لاس‌وگاس برخواهند داشت. مبارزات امشب فرا‌تر از مشکل خواهد بود.

 
قسمت 11 :
به مسابقه نهایی بالتیمور که در یک بندرگاه زیبا واقع شده، خوش آمدید. بالتیمور دومین ایستگاه از مسابقات فینال چهارشهر ماست و جایی است که بر‌ترین ورزشکاران در آن یک مرحله به فینال لاس‌وگاس نزدیک‌تر خواهند شد.

 
قسمت 12 :
به مسابقه‌های فینال بالتیمور مریلند خوش آمدید. اینجا خانه قهرمانان لیگ ملی فوتبال آمریکا یعنی بالتیمور ریونز است. در این برنامه مشخص خواهد شد کدام یک از ورزشکارانی که این‌جا در بالتیمور هستند، در فینال لاس‌وگاس شرکت خواهند کرد و کدام یک برای بردن جایزه پانصدهزاردلاری، شانسی نخواهند داشت. در این مسابقه، ورزشکاران به مبارزه با ده مانع سخت و طاقت فرسا خواهند پرداخت که دو تا از آن ها پیش از این در مسابقه‌های نینجا دیده نشده اند.

 
قسمت 13 : به میامی فلوریدا خوش آمدید. در اینجا تنها مانعی که میان ورزشکاران و سفرشان به «مانت مادوریاما» وجود دارد، مسابقاتی است که در خلیج کوچک بیسکاین انجام می‌شود. امشب در میامی فلوریدا، به سوی نیمه‌نهایی خواهیم رفت. جایی که ۳۰ ورزشکار تلاش خواهند کرد در مسابقاتی سخت‌تر از پیش پیروز شوند. اما تنها ۱۵ نفر از آنان که از بقیه بهتر باشند، برای مسافرت به لاس وگاس، به مرحله بعد صعود خواهند کرد.

 
قسمت 14 : امشب در میامی فلوریدا، به سوی نیمه نهایی پیش خواهیم رفت؛ جایی که ۳۰ نفر از برندگان مسابقات مقدماتی، در مسابقه‌ای سخت‌تر شرکت خواهند کرد و تنها ۱۵ نفر از آنان به لاس‌وگاس مسافرت خواهند کرد. چهار هفته پیش از تاریخ برگزاری این مسابقه، در میامی، شاهد حضور و رقابت نفس‌گیر ۱۲۵ ورزشکار در مسابقات طاقت‌فرسای مقدماتی بودیم. امشب بهترین بهترین‌ها مهارت‌هایشان را به نمایش خواهند گذاشت و امیدوار هستند که اجرایی داشته باشند که آن‌ها را به مسابقات فینال در لاس‌وگاس برساند.

 
قسمت 15 : به دنور کلرادو خوش آمدید. این‌جا جایی است که ۴۸ ورزشکار، در بهترین و موفق‌ترین میدان مسابقات مقدماتی « American Ninja Warrior » حضور دارند. پس از اجرای آن‌ها در مسابقات تعیین‌سطح، یک مرحله به فینال کشوری نزدیک‌تر خواهیم شد. امشب در دنور کلرادو، مسابقات نهایی شهری برگزار خواهد شد که در آن ۴۸ ورزشکار بر‌تر تلاش خواهند کرد در مبارزه‌ای سخت‌تر شرکت کنند و تنها ۱۵ نفر از آن‌ها که از بقیه بهتر هستند، به لاس وگاس خواهند رفت.

 
قسمت 16 : به دنور کلرادو خوش آمدید. ورزشکاران بر‌تر از هریک از سه مسابقه اول مقدماتی، از جایگاه خود در لاس‌وگاس مطمئن هستند. بقیه جایگاه‌ها امشب مشخص خواهند شد. اما در دنور کلرادو، ۴۸ ورزشکار بر‌تر تلاش خواهند کرد که در فینال سخت‌تر شهری مبارزه کنند. در این مبارزه ۱۵ نفری که از بقیه بهتر باشند به لاس‌وگاس خواهند رفت.

 
قسمت 17 : در این مرحله، ۸۵ ورزشکار بر‌تر از سراسر آمریکا گرد هم جمع شده‌اند تا در سخت‌ترین مسابقات جهانی با مانع شرکت کنند.

بهترین ورزشکاران از میان بهترین‌ها برای شرکت در فینال اصلی کشوری در این‌جا جمع شده‌اند. این‌جا جایی است که پیروزی قطعی برابر خواهد بود با ۵۰۰ هزار دلار جایزه نقدی.

 
قسمت 18 : به لاس وگاس خوش آمدید. امشب در سخت‌ترین مسابقات با مانع جهان، ۸۵ ورزشکار برای مسابقات فینال کشوری این‌جا هستند و هریک تلاش می‌کنند تا فاتح فینال باشند.

این‌ها ۱۵ نفر بر‌تر از هر شهر هستند که از مسابقات شهری به این مرحله راه پیدا کرده‌اند، همراه با ۲۵ نفر از ورزشکاران دیگر و سه ورزشکار بر‌تر از هر شهر، بهترین ورزشکار زن و بهترین ورزشکار بالای ۴۰ سال.

 
قسمت 19 : امشب فینال کشوری ادامه پیدا خواهد کرد و مهم ترین ورزشکاران از سراسر کشور آمریکا در سخت ترین مسابقات جهانی با مانع تلاش خواهند کرد تا به پیروزی برسند و سرانجام برترین ورزشکاران آمریکا که در این مسابقه برنده شوند، به مرحله اصلی «مانت مادوریاما» راه پیدا خواهند کرد و مبارزات ادامه خواهد یافت.

 
قسمت 20 : به لاس وگاس خوش آمدید. امشب نورلفکن ها میدان مبارزات سخت ترین مسابقه جهانی با مانع را نورافشان خواهند کرد.

این مسابقات که از ماه پیش آغاز شده صحنه ی رقابت و مبارزه صدها ورزشکار از سراسر کشوربوده است اما حالا تنها ورزشکارانی که باقی مانده اند، آنهایی هستند که با برنامه ریزی تمام تلاش خود را می کنند تا در این مسابقات جهانی که بسیار سخت تر از پیش است پیروز شوند.

 
قسمت 21 : امشب در فینال مرحله دوم از مسابقات به نتیجه خواهد رسید و مرحله سوم آغاز خواهد شد. در این برنامه شاهد اتفاقات گذشته خواهیم بود و خواهیم دید که چگونه یک ورزشکار آمریکایی به مرحله چهارم صعود کرده و فرصت دارد تا برنده جایزه بزرگ پانصد هزار دلاری باشد.

 
قسمت 22 : در این قسمت از فینال این مرحله، شرکت‌کنندگان آمریکایی برای غرور ملی بازی می‌کنند. امشب همه‌ی ستاره‌های « American Ninja Warrior »، در برابر یک تیم از ژاپن قرار خواهند گرفت
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *