خلاصه قسمت های فرودگاه هیترو

فصل 2
قسمت 1 : مه سنگین، وضعیت فرودگاه را به آشوب می‌کشد، کارمندان رازهای یکی از منحصربفرد‌ترین سالن‌های استراحت درجه یک فرودگاه (هیترو) را فاش می‌کنند، و مسافرانی که گمشده اند، پروازی شلوغ را با خطر تاخیر مواجه می‌کنند.
 

قسمت 2 : روی دماغه یک هواپیما، یکی از جالب‌ترین کارها صورت می‌گیرد، کارمندان بررسی مدارک با سخت‌ترین آزمون سال روبرو می‌شوند و کارمندان باند پرواز برای به موقع بلند شدن یک هواپیما به تلاطم می‌افتند.
 
قسمت 3: بادهای پرسرعت، باعث هرج و مرج در باند فرودگاه و ترمینال‌ها می‌شوند، در پروازهای ورودی، انتظاری پر احساس برای دیدن مسافران شکل می‌گیرد، و یکی از جدیدترین کارمندهای فرودگاه (هیترو) برای ورود به کار آماده می‌شود.
 
فصل 3

قسمت 1 : مستند، از پشت پرده شلوغ ترین فرودگاه اروپا فیلمبرداری شده است.مت مهندس کارآموز به باند فرودگاه می رود تا شخصا از بوئینگ 747 بازدید و بررسی های لازم را به عمل آورد، خلبان دوم دیو، به سیاتل سفر می کند تا هواپیمای 787 جدید و مدرن برای فرودگاه تهیه کند، و سو مدیر راهنمایی مسافرین، صبوری خود را در یکی از روزهای شلوغ به آزمون می گذارد.
 

قسمت 2 : در این سریال مستند، از پشت پرده شلوغ ترین فرودگاه اروپا فیلمبرداری شده است.پدی و باستر سگ های پلیس و متخصص در تشخیص مواد منفجره، به دنبال مواد منفجره می گردند، مهندسین آب و فاضلاب به دنبال نشتی سیستم فاضلاب در ترمینال 3 هستند، و 72 گردشگر چینی زمان کافی برای رسیدن به پرواز بعدی خود در اختیار ندارند.
 
قسمت 3 : برای تهیه این سریال مستند، از پشت پرده شلوغ ترین فرودگاه اروپا فیلمبرداری شده است.برای اولین بار در 4 سال گذشته، کل فرودگاه به خاطر بارش برف در حالت آماده باش قرار می گیرد، 40 مسافر خشمگین از یک پرواز لغو شده، خواستار رسیدگی به وضعیت خود هستند، و نیروهای مرزی و گمرکی مقداری پول نقد را در گیت خروجی توقیف می کنند.

 
فصل 4
قسمت 1 : سریال ” فرودگاه (هیترو): شلوغ‌ترین فرودگاه (بریتانیا) ” دوباره برگشته است و همچنان با چند چهره آشنا ملاقات می‌کنیم. این سریال را با (دمی) مدیر راهنمایی مسافرین آغاز می‌کنیم که با جمعی از مسافرین ناراضی روبروست، بعد با نحوه تلاش هر کدام از دخترهای قسمت بررسی مدارک مسافرین، (کری آن) و (سلینا)، برای زندگی عاشقانه شخصی شان آشنا می‌شویم، اینکه آنها چطور با مشکل خرابی تسمه حمل بار دست و پنجه نرم می‌کنند. بعد خواهیم دید که آیا افسر مرزی، (باب)، اجازه ورود دانشجوی (برزیلی) را برای دیدار برادرش که در کشور است صادر خواهد کرد یا نه؟
 

قسمت 2 :
 
قسمت 3 : در حال حاضر فرودگاه (هیترو) شلوغ‌ترین فرودگاه در اروپا است، برای همین پیش آمدن مسائل پزشکی اورژانسی و شلوغ شدن ایستگاه بررسی مدارک و تحویل بار، از اتفاق‌های عادی آن می‌باشد. به علاوه اینها، در این قسمت شاهد عبور بزرگترین جرثقیل از وسط باند فرودگاه، و همچنین بازگشت بچه‌های پولدار (روسی) از مدرسه‌های (بریتانیایی) به خانه هستیم، از دیدن این قسمت از سریال “فرودگاه (هیترو): شلوغ‌ترین فرودگاه (بریتانیا)” پشیمان نخواهید شد.
 
قسمت 4 : همه چیز، در این قسمت از سریال “فرودگاه (هیترو): شلوغ‌ترین فرودگاه (بریتانیا)”، به سامانه هوای سرد وارد شده از شرق مربوط است. همچنین اطلاعات خاصی به فرودگاه می‌رسد که یک فرد مشکوک به قاچاق انسان در حال ورود به مرز است. و یک سامانه سرد قطبی در ماه مارس وارد (بریتانیا)‌ شده است، که به آن سامانه بارشی شرقی اطلاق می‌شود. همچنین کارآموز جدید، (ایان)، هم در این قسمت حضور دارد و این بار زمان کار با اسلحه است.

 
قسمت 5 : 80 درصد از افرادی که از (بریتانیا) دیدن می‌کنند، از طریق هوایی وارد این کشور می‌شوند، و این قسمت از سریال “فرودگاه (هیترو)”، با رسیدن پروازی 17 ساعته و بدون توقف از (پرت) در (استرالیا) شروع می‌شود. ماموران مرزی مردی تاجر از (غنا) را که 114 هزار پوند پول نقد به همراه دارد، متوقف می‌کنند، و با قراری عاشقانه در ورودی ترمینال 5، عشق در فضا جریان می‌یابد، و دوره خدمت معاون رئیس آموزش، (سایمون)، در باند فرودگاه به پایان می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *