خلاصه قسمت های فصل 4 همسایه ها

قسمت 1 – نقطه ی جوش: دو زن که در یک آپارتمان ھمسایه اند، خیلی زود با ھم صمیمی می شوند، اما دوستی آنھا به یک دشمنی خونین تبدیل می شود.با به میان کشیده شدن پای خواھرھای آنھا، آتش خصومت بالا می گیرد و این درگیری با خشونتی غیرقابل باور و ترسناک پایانمی پذیرد.
 
قسمت 2 – جاده خاکی : حالا همسایه هایی که رابطه ی دوستانه داشته اند بر سر اتهامات کودک آزاری شروع جنگ و نزاع میکنند ،سرانجام سه نفر کشته می شوند.
 
قسمت 3 – این گلوله مخصوص توست : مشاجره بر سر قبض تعمیر اتومبیل باعث نزاع بین همسایگان می شود که در نهایت با قتل یکی از آنها پایان می یابد.
 

قسمت 4 : آدم مرده نمی تواند راز را فاش کند : خصومتی که با مشکلاتی راجع به مسائل مربوط به مراقبت از چمن آغاز می شود دو همسایه را در مقابل یکدیگر قرار می دهد و سرانجام این لجبازی ها به خشونتی تکان دهنده منجر می شود.
 
قسمت 5 -دعوای مادران : هنگامی که یک مادر به مادری دیگر در همسایگی اش میگوید که چگونه فرزندان خود را بزرگ کند ، جنگی را آغاز می کند که تمامی ندارد تا اینکه در خیابان ها خونی جاری شود.

 
قسمت 6 – شعله های آتش : صاحب خانه و اجاره نشینی که در همسایگی هم هستند درگیر دعوای بسیار شرورانه ای میشوند که به معنای واقعی کلمه به شعله های آتش ختم میشود.
 

قسمت 7 – خانه ی دوبلکس مرگبار : صاحب خانه ای با زنی که بخشی از خانه ی دوبلکس اش را اجاره کرده است ،صحبت میکند و متوجه اختلاف او و شوهرش می شود او در نهایت با شوهر آن زن درگیر می شود و این درگیری زمانی به پایان میرسد که آتش تفنگش هوا را پر کرده است .

 

قسمت 8 – همسایه های دیوار به دیوار :گنجشک ها و درختان لیمو آتش جنگ را بین دو همسایه تشدید می کنند ، تا اینکه خشونت و مرگ تنها راه برای پایان دادن به این جنگ میشود.
 
قسمت 9 – ارزش های خانواده : پس از یک شروع ناخوشایند ، دو زن همسایه به دو دوست بسیار خوب تبدیل می شوند تا اینکه خیانت تکان دهنده آنها را در مسیر درگیری و مرگ قرار می دهد.
 
قسمت 10 – رابطه ی مرگبار : دو دوست دوران کودکی بحالا در جایگاه مادر و همسایه با یکدیگر دوباره جور می شوند ، اما وقتی شوهر سابق یکی از آنها وارد این دوستی میشود و بین آنها قرار میگیرد نتیجه خون و فاجعه می شود.
 

قسمت 11 – سری در فر : رابطه ی دو همسایه ی تقریباً جوان با دوستی شروع میشود اما مسیر اشتباهی را طی میکند و به ضرب و شتم می انجامد ، این نزاع به اوج می رسد و تشدید می شود و در نهایت منجر به قتلی هولناک و عمیقاً تکان دهنده میشود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *