خلاصه قسمت های فصل اول قتل در پارادایس

قسمت 1 : جسد قهرمان بوکس، «آرتورو گاتی»، توسط همسرش در اتاق هتل‌شان پیدا می‌شود و پلیس همسرش را به اتهام قتل دستگیر می‌کند… اما با ادامه‌ی تحقیقات پلیس، خانواده‌ی مقتول مجبور می‌شوند برای کشف حقیقت درباره‌ی این قتل مبارزه کنند.
 

قسمت 2 : «جولی اسکالی» خانواده‌اش در نیوجرسی را برای یک مسافرت هیجان‌انگیز به یونان ترک می‌کند… اما یک ماه بعد خبر می‌رسد که او ناپدید شده. هنگامی که تحقیقات پلیس محلی برای پیدا کردن «جولی» به نتیجه‌ای نمی‌رسد، دوستان او تلاش می‌کنند تا از اتفاقاتی که به قتل فجیع او منجر شده، رمزگشایی کنند. چه بر سر «جولی» آمد؟
 
قسمت 3 : یک کشتی تفریحی تجملی با مسافرانش به سمت جزیره‌ی زیبای بیمینی، باهاما، در مثلث برمودا حرکت می‌کند. اما روز بعد کشتی ناپدید می‌شود…و پس از آن گارد ساحلی کشتی را خالی و بدون مسافران پیدا می‌کند… در حالی که افراد محلی این اتفاق را به دزدان دریایی نسبت می‌دهند اما این کشتی به کشتی ارواح مشهور می‌شود و تبدیل به یکی از اسرارآمیزترین معماهای سال می‌شود.

 
قسمت 4 : هجدهم مه سال 2013 . «آنتونی اشلی کوپر»، که از اشراف ثروتمند است و زندگی پرتجملش و پر از لذتی در «کن» فرانسه دارد، به طور ناگهانی ناپدید می‌شود. در حالی که در این‌باره شایعات وحشتناک زیادی بر سر زبان‌ها می‌افتد اما پلیس به همسر سابق و همچنین برادر همسر سابق «آنتونی» مشکوک می‌شود.

 
قسمت 5 : آوریل سال 2013 . در یک سفر زیبا به «باخ، کالیفرنیا»، یک کارآگاه خصوصی ناپدید می‌شود. تحقیقات بعدی از این پرده برمی‌دارد که گروهی از افراد عجیب و ناشناس و همچنین زنجیره‌ای از حوادث نگران‌کننده در این اتفاق نقش داشته‌اند.

 
قسمت 6 : مه سال 2013 . یک دانشجوی بااستعداد رشته‌ی زیست‌شناسی در دانشگاه «کانزاس» به نام «شانون مارتین»، به شکل مرموزی با چاقو به قتل می‌رسد. او در حالی کشته می‌شود که در شهر زیبا و ساحلی «گلفیتو»، کاستاریکا مشغول تحقیقات دانشگاهی بوده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *