خلاصه قسمت های مربیان سگ

قسمت 1 ( نبود جای بازی) : مربیان سگ و گله سگهای سیبرین هاسکی که به صورت تخصصی آموزش دیده اند، کار خود را با تربیت یک سگ نژاد استافورد شایر/ ژرمن شپرد به نام سیسکو که به خوبی اجتماعی نشده است شروع می کنند. اگرچه رفتار او در کنار خانواده خود بسیار عالی است اما سیسکو تبدیل به یک سگ خشمگین می شود و سوزان صاحب او ، از کشیده شدن در اطراف محله و خیابان خسته شده و خجالت می کشد. مهلت سیسکو برای تغییر تقریبا به پایان رسیده و سوزان هیچ راه چاره ای مقابل خود نمی بیند .مربیان سگ می خواهند به این مادر مجرد که سه فرزند دارد یاد بدهند که چگونه دوباره کنترل خانواده خود را در دست بگیرد.
 

قسمت 4 (پیت بول متنفر از مردان) : آماندا به فرانک سگ سه ساله نژاد پیتبول/دوبرمن خو د عشق می ورزد. فرانک هم با جدیت و بیش از حد به ویژه مردان بسیار پرخاشگر است و این مساله ، نیاز از آماندا محافظت می کند. فرانک نسبت به غریبه ها باعث شده است که آشنایی آماندا با دیگران تقریبا غیرممکن شود. آخرین قرار عاشقانه آماندا به جای بوس های بر روی گونه های معشوق احتمالی آماندا با جای گاز فرانک روی دستشان به پایان رسید. مربیان سگ برای آموزش این پیتبول کار ساده ای در پیش نخواهند داشت ولی هم آنها و هم گله سگهای زیبای آنها آماده رویارویی با این چالش هستند. دیلن و داریان برای درمان یکی از اعضای چهارپای خانواده خود همه تلا ششان را به ، در ادامه همین قسمت کار خواهند بست و گله با ضایعه بزرگی روبرو می شود

 
قسمت 5 (چوپانی انسان ها) : راد و جسی صاحبان یک سگ گله استرالیایی خشن به نام کوپر هستند که غرایزش او را به جای چوپانی از به سمت حمله به انسانها سوق داده است، و حالا جسی و راد برای تربیت سگ خو د هیچ راه چار ه ای ، دا م ها پیشرو ندارند. او دائماً مچ پا و دست افراد را گاز می گیرد .چیزی که اوضاع را وخیم تر کرد ه است، وابستگی بیش از حد کوپر به جسی است و این مساله باعث شده است که او به هر کسی که با جسی تعامل داشته صبر جسی و راد تمام می شود. اگر ، باشد واکنش خشن نشان دهد. بعد از اینکه کوپر یک بچه را گاز می گیر د مربیان سگ نتوانند رفتارهای پرخاشگرانه این سگ را تغییر دهند، خانواده مجبور می شوند که با حیوان خانگی مورد علاقه خود خداحافظی کنند. مشکل الکسی و جنا با اوچو، سگ یک ساله نژادپرست شان، این است که او به س گهای پشمالو و سفید حمله می کند. اما حالا اوچو مجبور است با گله سگ های هاسکی مربیان مواجه شود .

 
قسمت 6 (آریا) : آریا، از نژاد کین کورسو، و بریکسون، از نژاد باکسر، یک جفت سگ جوان پرانرژی هستند که عاشق بازی با یکدیگرند و به هم به چشم خواهر و برادرهای واقعی نگاه میکنند. هر دو سگ عاشق سرگرمی بودند و رفتار دوستانه ای داشتند تا اینکه حمله یک سگ هاسکی به آریا، باعث ایجاد رفتارهای خشونت آمیز نسبت به آریا فکر ، بخواهد با سگ های دیگر بازی کند ، هر وقت بریکستون بازیگو ش ، سگ های دیگر در او شد. حالا می کند این باز یها خطری برای برادر کوچکترش محسوب می شوند و با خشونت به سگ ها و افراد دیگر حتی برای بردن سگ های خود به پارک دچار تردید ، صاحبان این سگ ها ، حمله می کند. استیو و کریس شده اند. مربیان سگ و گله هاسکی های آنها باید به آریا ثابت کنند همه ها سکی ها بد نیستند. دیلن و داریان با فردی کار می کنند که تجربه ای در نگه داری از سگ ها نداشته و هیچ ، در آن سو ی شهر درکی از رفتارهای سگ خود ندارد.
 
قسمت 7 (مستبد کوچک) : اصلا ، را از یک پناهگاه سگ در کالیفرنیا نجات دادند ، سگ کوچک نژاد چیواوا ، استفانی و جوئل وقتی آزی باعث ایجاد هرج و مرج در خانه ، تصور نمی کردند که با چه چیزی روبرو خواهند شد .آزی کوچولو مستبد شده است و به همه چیز حمله می کند؛ از کوسن های مبل گرفته تا حیوانات دیگر خانه .کار به جایی رسیده ، است که استفانی و جوئل فکر نمی کنند بتوانند با وجود آزی خانواده خود را گسترش دهند. با این حال متوجه می شوند که ممکن است مشکل بیشتر از جانب صاحبان این ، هنگامی که مربیان سگ وارد می شوند سگ کوچولو باشد تا خود آزی. در ادامه همین قسمت، دیلن و داریان با نژادی کار می کنند که به خوبی با آن آشنا هستند: یک سگ نژاد سیبرین هاسکی به نام لوکا که از کنترل خارج شده است و باعث شده صاحباناش راجع به آینده او احساس نگرانی کنند .
 
قسمت 8 (زندگی در پناهگاه) : تماسی از طرف زنی که همسرش را از دست داده و از رفتار سگ لابرادور خود شکایت دارد باعث تعجب مربیان سگ می شود. لابرادورها معمولاً سگ های آرام هستند. رفتار هیوگو از سه سال پیش و از زمانی که دبی دنولت دائما در ، تغییر کرده است. از آن زمان ، صاحب و مربی او به صورت غیرمنتظر های درگذشت کیلویی ر ا کنترل کند. 55تلاش بوده تا این سگ مربیان سگ تصمیم می گیرند تا به یک پناهگاه محلی حیوانات کمک کنند. تدی یک ، در آن سوی شهر زندگی ، سگ نژادی ورکشایر تریر است که تا زمانی که صاحبان ثروتمندش او را به پناهگاه تحویل دادند ولی او به خوبی ، تدی مجبور شده که با شرای ط سخت پناهگاه کنار بیای د ، لوکسی داشت. از آن زمان تاکنون با شرایط جدید خود وفق پیدا نکرد ه است و دائماً با دیگر سگها و کارمندان پناهگاه میجنگد. فرآیند واگذاری تدی دو بار با شکست مواجه شده است و حتی یک بار روز بعد دوباره به پناهگاه بازگردانده شده تا او بقیه عمرش را در ، است. مربیان سگ مصمم هستند که تدی را به یک سگ دوستداشتنی تبدیل کنند پناهگاه نگذراند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *