خلاصه قسمت های مرگبارترین های دنیا

نیش های کشنده : کشمکش با مار ها بیشتر هنر است تا علم و بسیار هم پر مخاطره. در این قسمت آماده دست زدن به پوست و رو به رو شدن با نیش این قاتلان خون سرد باشید.
 
قاتلان زیر آب : در این قسمت نگاهی میاندازیم به فک ها و موجودات دریایی سمی و قدرت مخلوقات ترسناکی که در دریاها پنهان هستند.
 

قاتلان هشت پا : بعضی ها را می بینید و بعضی ها را هم نمی بینید، اما همه ی آن ها دارای هشت پا و چشم های برجسته هستند. این کابوس بند پایان است.
 

شب رو : شکارچیان تماشا می کنند و منتظر می مانند و با استفاده از دید شبانه و شنوایی حساس، در کمین شکار می مانند.

 

جنون حیوانات : در این قسمت نگاهی می اندازیم به حمله حیوانات به انسان ها . حملاتی که بسیار خطرناک هستن و بعضی مواقع منجر به مرگ انسان ها شده

 

کشندگان کوچک : قاتلینی کوچک که توانایی شکار طعمه هایی چند برابر ابعاد خود را دارند. از قاقُم و سگهای وحشی آسیایی گرفته تا هشت پای حلقه آبی.

 
قاتلان در اعماق : اقیانوس، بهشت شکارچیان است. در آب‌هایی که زندگی در آن تکاپو دارد، موجوداتی مهارت‌های پیچیده و سلاح‌های خود را توسعه داده‌اند تا زنده بمانند و رشد کنند. از موجودات کشنده‌ی صخره‌های ساحلی گرفته تا جالوت‌های عمق دریا، همه این موجودات یک بلیت یک طرفه به قفس دیوی جونز دریافت کرده‌اند.
 

قاتلان کوچک : دنیای حیوانات پر از مخلوقات کوچک زیبا است، اما این موجودات وحشت‌آور کوچک، دلیل کابوس خیلی‌ها هستند!
 
بازی های خطرناک : در ساوانا واقع در آفریقا، هر روز یک نبرد است.شکارچیان و طعمه ها در هر جایی با خطر مواجه می شوند، آنها مبارزه می‌کنند تا بتوانند خون خود را حفظ کنند .
 
در خون سرد : وقتی که خون شما سرد می‌شود، شما هر کاری می‌کنید که طعمه‌ی خود را به چنگ بیاورید. خوردن گونه‌ی مشابه خود، حملات شگفت‌انگیز و وحشیانه، گاز گرفتن‌هایی که سم به همراه دارند – شما باید از جنس یخ باشید تا بتوانید این کشتارهای وحشیانه را انجام دهید
 
دندان های خشمگین : شکارچیان چابک و درنده با آرواره‌هایی وحشتناک، در حال شکار هستند.
 
طوفان های گرمسیری : در مناطق گرمسیری سراسر جهان، شکارچیان کشنده در همه جا حضور دارند
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *