خلاصه قسمت های هنر طراحی

در قسمت اول، قسمت اول از مجموعه مستند «هنر طراحی»، آثار کریستف نیمان (تصویرگر آلمانی) را به شما معرفی می‌کند. نیمان به واسطه مهارت در ایده پردازی و خلق آثار هنری تعاملی به چهره‌ای شناخته شده تبدیل شده است.
 
قسمت دوم از این مجموعه مستند دیدنی، با آثار تینکر هتفیلد (طراح کفش‌های ورزشی) آشنا می‌شوید. علاقه هتفیلد به رشته معماری و پیشینه ورزشی او، این زمینه را فراهم کرد که در حرفه پردرآمد طراحی کفش‌های ورزشی مشغول به فعالیت شود. وی سابقه طراحی کفش‌های ایر جردن را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد.
 
در سومین قسمت از مجموعه مستند «هنر طراحی»، آثار درخشان و خاطره انگیزِ اس دِولین (طراح صحنه) را در زمینه‌های تئاتر، اپرا، موسیقی پاپ، تلویزیون، رقص، نمایش مد و فیلم مشاهده می‌کنید.

 
در قسمت چهارم از مجموعه مستند «هنر طراحی»، با آثار بجارک اینگلز آشنا می‌شوید. طرح‌های اینگلز، چشمه‌ای از اهداف نوین و خیال‌پردازانه‌ هنر معماری را به نمایش در می‌آورد.
 
در قسمت پنجم از این مجموعه مستند دیدنی، آثار رالف ژیل را مشاهده می‌کنید. وی مدیر واحد طراحی شرکت خودروسازی فیات کرایسلر می‌باشد. ژیل به واسطه طراحی‌های مبتکرانه خود، جوایز متعددی را دریافت کرده است.

 
در قسمت ششم، آثار پائولا شر (طراح گرافیک امریکایی) را به شما معرفی می‌کند. پائولا واژه‌ها را در قالب طرح‌های گرافیکی به تصویر می‌کشد و با کاوش در دنیای مارک‌های تجاری به یادماندنی، یک زبان بصری چشم‌نواز را خلق می‌نماید.
 

در قسمت هفتم از این مجموعه مستند دیدنی، با آثار پلاتون (عکاس مشهور) آشنا می‌شوید. رهبران سیاسی بدنام کشورهای مختلف جهان، سوژه بسیاری از تصاویر پلاتون هستند. جذابیت نهفته در تصاویر این عکاس برجسته، بینندگان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

 
قسمت هشتم از مجموعه مستند «هنر طراحی»، به بررسی آثار ایلزه کرافورد (طراح بریتانیایی) می‌پردازد. کرافورد فضای داخلی بسیاری از هتل‌های مجلل سرتاسر جهان را طراحی کرده است. وی همچنین در زمینه طراحی لوازم خانگی شرکت آیکیا نیز فعالیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *