خلاصه قسمت های یک سال بعد

چیزهای بزرگ کوچک / سنگ درخشان :  در این قسمت (کارن) با زن جوانی که ساکن (اسکس) است آشنا می‌شود. عدم اعتماد به نفس این خانم باعث شده برای راه‌اندازی کسب و کار عروسی خود از آن دنیا مشاوره بگیرد و مخترعی که فکر می‌کند یکی از مشکلات بزرگ (بریتانیا) یعنی گرم نگه‌داشتن چای را حل کرده است. اما آیا بقیه نیز فکر می‌کنند که این ایده به اندازه‌ای که او فکر می‌کند داغ است یا خیر؟
 

دره پنهان / سنت ایمز : در این قسمت (کارن) با یکی از نیروهای سابق نیروی دریایی سلطنتی که به تازگی بر اختلال استرس پس از سانحه غلبه کرده آشنا می‌شود. این فرد قصد دارد به درخت‌کاری بپردازد. اما آیا او می‌تواند پس از یک سال کسب و کار خود را رشد دهد؟ و دو خواهری که فکر می‌کنند بهترین خوراکی را با شکلات هنری خود درست کرده‌اند. اما هر گاز از این شکلات هزینه‌ی زیادی دربردارد. آیا این دو می‌توانند بدون هیچ تجربه‌ای محصول خود را وارد فروشگاه‌هایی مانند (هرودز) و (سلفریجز) کنند؟ تنها زمان مشخص می‌کند.
 

ستارگان فوتبال / آموزشگاه رانندگی ولز : در این قسمت (کارن) با یکی از کارآموزان سابق باشگاه (منچستر یونایتد) آشنا می‌شود. این کارآموز این باشگاه را ترک کرده و به سراغ وکالت رفته است، اما بعد از مدتی این کار نیز به مذاق او خوش نیامده و این کار را هم ترک کرده است. ما قصد داریم ببینیم که آیا ریسک جدید او نیازهای وی را برطرف می‌کند یا اینکه برای بار سوم با شکست مواجه می‌شود؟ سپس (کارن) با مردی دیدار می‌کند که اخیرا به دلیل تعدیل نیرو از کار بیرون آمده اما فکر می‌کند پشت فرمان خودرو می‌تواند به سؤالات خود پاسخ دهد.
 

بیزی بینز / کلاد اند کو : در این قسمت (کارن) با مرد جوانی آشنا می‌شود که ایده بحث برانگیزی در سر دارد: جمع‌آوری اختصاصی زباله ها. (کارن) به دنبال آن می‌رود که آیا این فرد می‌تواند در کار خود موفق شود یا خیر؟ و سپس به دیدار خانم جوانی می‌رود که تصمیم گرفته است به صورت مستقل در زمینه پوشاک کودکان فعالیت کند.
 

جاست بی / پری دریایی بریتانیا / بارنتوپیا : در این قسمت (کارن) با دو مرد جوان آشنا می‌شود که از دادن مشاوره به کسب و کار دیگران خسته شده و تصمیم می‌گیرند کسب و کار خود را آغاز کنند. او همچنین به دیدار مادر و دختری می‌رود که قصد دارند پری دریایی بودن را به دیگران آموزش دهند و زوجی که قصد دارند برای فرار از زندگی خسته‌کننده شهری به روستا بروند.
 

زیباکده رویا / کلد اند بلک / آموزش تنیس : در این قسمت (کارن) با خانمی آشنا می‌شود که بر سرطان سینه غلبه کرده و می‌خواهد سالنی را همراه با چشمه آب گرم برای امور زیبایی باز کند. اما بعد از اینکه (کارن) پس از یک سال برمی‌گردد با چیز کاملا متفاوتی روبرو می‌شود. او همچنین با یکی از هیپسترهای (هوکستون) آشنا می‌شود. این فرد قصد دارد نوشیدنی جدیدی رو تولید کند، و ورزشکار مصدومی که به باور خود می‌تواند با روش آموزش تنیس خود جهان تنیس را متحول کند.
 

پوشش شاک / میلک شیک درایت : در این قسمت (کارن) با زوج جوانی دیدار می‌کند که نگران فشار کاری بالای خود در کسب و کار جدید هستند. همچنین او با گیاه‌شناسی آشنا می‌شود که امیدوار است بتواند بازار میلک شیک‌ها را متحول کند.
 

منهتن اینک / وی آی پی پتز : در این قسمت (کارن) با مرد جوانی آشنا می‌شود که زندگی سختش او را از ایجاد یک برند زنجیره‌ای جدید برای سالن خال‌کوبی بازنداشته است. همچنین (کارن) با زوجی آشنا می‌شود که امیدوارند سگ‌های نازپرورده را با ماسک صورت و درمان آب گرم به سطح جدیدی برسانند و درنهایت از سگ‌ها پرستاری کنند.
 

من تاکو می‌فروشم/ مارکت اسنپ : در این قسمت (کارن) با مردی آشنا می‌شود که پس از پیدا کردن علاقه‌ی خود به آشپزی، زندگی خود را تغییر می‌دهد. اما آیا او می‌تواند زندگی خود را از این طریق بگذراند؟ همچنین (کارن) با مردی آشنا می‌شود که کار مدیریت بازارهای خیابانی را برعهده دارد و باور دارد می‌تواند با استفاده از نرم‌افزار جدید خود برنده این عرصه باشد. اما آیا بازاری برای این نرم‌افزار وجود دارد؟
 

صعود آسمانی / آشپزخانه سونی / سالامی : در این قسمت (کارن) با دو مرد جوان آشنا می‌شود که ایده آن‌ها برگزاری مراسم ترحیم در لایه استراتوسفر است چرا که آن‌ها قصد دارند خاکستر افراد فوت شده را به فضا بفرستند. همچنین (کارن) با زوجی آشنا می‌شود که برای تولید ترشی (هندی) به (بریتانیا) سفر کرده‌اند و مردی که کار خود را رها کرده تا با قصابی حیوانات سالامی درست کند.
 

کوچ کوستر / مرتل اند ماد : در این قسمت (کارن) با مرد جوانی آشنا می‌شود که به زعم خود فکر می‌کند مشکل ریختن نوشیدنی‌ها بر روی مبل را حل کرده است. او قصد دارد اختراعش را از اتاق خواب خود بفروشد و دو فردی که برای مادران آینده بسته ضدتهوع را در نظر گرفته‌اند.
 

کفش بیمبل / اسلیک روولوشن / اند سانز : در این قسمت (کارن) با مادر شاغلی آشنا می‌شود که در عین آمادگی برای به دنیا آوردن فرزند خود، قصد دارد کسب و کار جدیدی را در زمینه تولید کفش آغاز کند. مرد جوانی که امیدوار است بتواند با استفاده از اسکیت‌های برقی خود، از خانه‌ی مادرش نقل مکان کند و مردی که اعتراف می‌کند کار جدیدش در زمینه مد ممکن است ناشی از بحران 40 سالگی باشد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *