خلاصه قسمت های بازسازی ابر خوردروها

آئودی R8 دریفتر : مکانیک های حرفه ای ما یکی از سخت ترین مأموریت هایی که تا بحال به آنها محول شده را پیش رو دارند، تبدیل یک ماشین آئودی آر 8 به یک ماشین مسابقه که به راحتی در پیچ ها سر بخورد و جاده های پیچ در پیچ را به سادگی پشت سر بگذارد.
 

مازراتی لومن : جودی کید، مدل سابق و عاشق ماشین یک درخواست عجیب دارد. او می خواهد شین و دان که مکانیک هایی حرفه ای هستند، مازراتی گیبلی، ماشینی با سرعت 150 مایل بر ساعت، را تبدیل به یک ماشین سنتی قدرتمند با سرعت 200 مایل بر ساعت کنند.
 

جگوار درگستر : شین و دان، دو مکانیک حرفه ای که در لندن مستقر هستند به مکزیک سفر می کنند تا ماشین جگوار درگستری بسازند که توانایی مسابقه سرعت با یکی از محبوب ترین هواپیماهای تمام عصرها؛ سوپرمارین آتشین را داشته باشد.

 

جابجایی لامبورگینی : وقتی برای ساخت یک کامیون لوکس که قادر به حمل چندین ابر خودرو بر انواع جاده‌های مختلف باشد با تیم تماس گرفته می‌شود، احساسات به اوج می‌رسد. با زیر پا گذاشته شدن دستورات توسط شین و دن، این پروژه تقریبا از یک چالش به یک معضل تبدیل می‌شود.

 

مک لارن P1 : برای ساخت موتوری که توانایی مقابله با سریع‌ترین ابرخودروی جهان – مک‌لارن پی ۱ – را داشته باشد، توانایی‌های تیم به چالش کشیده می‌شود.

 
پورشه در دمای صفر درجه : وقتی الکس پریندیویل قول می‌دهد که تیمش در چهار هفته توانایی ساخت پورشه‌ای را دارد که روی یخ کورس می‌اندازد، با مشکل بزرگی مواجه می‌شود. آیا مهندسان، شین و دن، می‌توانند معجزه کنند و الکس را نجات دهند؟
 

راه اندازی مجدد دلورین : بچه‌ها فرصتی نادر برایشان پیش آمده: طراحی و ساخت یک دلورین جدید. آیا آنها می‌توانند طی تنها شش هفته، یکی از خودروهای کلاسیک دهه‌ی ۸۰ را به آینده بازگردانند؟‌
 

بنتلی جی تی اعجوبه   : شین و دن می‌بایست یک خودرو لوکس بنتلی جی‌تی را به استایل Mad Max بازسازی کنند.، که توانایی رفتن به آفرود را داشته باشد! اگر موفق شوند، یکی از برترین بازسازی‌های زندگیشان خواهد شد! اگر هم موفق نشوند، یک آهن‌پاره روی دستشان باد خواهد کرد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *