تا مرز تسلیم شدن با دوبله فارسی – قسمت 1

ا

Ta Marze Taslim Shodan

 

توضیحات : در این برنامه «Bear Grylls»، می‌خواهد دوازده نفر از افراد کاملا عادی را، برای مقابله با ترس‌هایشان به برخی از سخت‌ترین مناطق روی زمین ببرد.

او سفرهایی را ‎‌برنامه‌ریزی کرده که در طی آن دو نفر از افراد داوطلب که سال‌ها به دلایلی از چیز خاصی می‌ترسیده‌اند بتوانند با همان چیز به شکل واقعی روبرو شوند و به اصطلاح ترس‌شان بریزد! پس از آن زندگی آن‌ها برای همیشه تغییر خواهد کرد.

«Bear Grylls»، با شهرتی که دارد، در هر قسمت از این برنامه دو نفر را انتخاب می‌کند تا با هراس‌ها، اضطراب‌ها و ترس‌هایی که در زندگی دارند، روبرو شوند.

سفرهای سخت او سه روز به طول می‌انجامند و با برنامه‌ریزی‌های دقیقی که پیش از هر سفر انجام می‌دهد، همراهانش را در سفر به سمت نقطه‌ی «شکست ترس» هدایت می‌کند.

در این برنامه «Bear Grylls» برای نشان دادن‌ افکار شخصی، اغلب خودش شخصا فیلمبرداری را به عهده دارد و چهره‌ای را از او شاهد هستیم که پیش از آن هرگز ندیده بودیم.

او می‌داند برای کمک به افراد برای غلبه بر ترس‌ها و نگرانی‌هایشان در زندگی، باید اعتماد آن‌ها را به‌دست بیاورد اما سختی کار آنجاست که او برای موفق شدن در کمک به آنها باید در همان حال سختگیر هم باشد.

او در این سفر سخت و خطرناک همراه با دو فرد داوطلب به دل طبیعت وحشی می‌رود و اگر برنامه‌ریزی او درست از کار درآید، آن‌ها موفق خواهند شد تا بر ترس‌هایشان غلبه کنند و زندگی جدیدی را شروع کنند.

 

نام مستند : تا مرز تسلیم شدن (Breaking Point)
نام این قسمت :قسمت 1
زبان : دوبله فارسی
زمان : 43 دقیقه
کیفیت : HD 1080p – HD 720p (فوق العاده)
حجم : 290 – 528 مگابایت
فرمت :MKV

 

خلاصه داستان این قسمت
 
در این قسمت با «Ray» اهل نیویورک و «Ugur» اهل هلند، آشنا می‌شویم. آن‌ها هر دو از آب وحشت دارند. برای هردوی آن‌ها سوانح بزرگ وحشتناکی افتاده که پس از آن دچار وحشت از آب و نیروی آن هستند.
اما «Bear Grylls» می‌خواهد برای روبرو شدن با این وحشت، آن‌ها را به یک سفر ویژه ببرد؛ سفری از راه آب‌های خروشانی که در یک جنگل جریان دارند.
در سال ۲۰۰۸ هنگامی که پسر نوجوان‌اش به نام «مارک» به شکل غم‌انگیزی در آب غرق شد، زندگی «Ray» برای همیشه تغییر کرد. پسرش قصد داشت به تنهایی تمرین‌های خاصی برای آمادگی در نیرویی دریایی ارتش انجام دهد. مرگ پسر و هم‌چنین چگونگی آن، باعث شد او عمیقا دچار هراس از آب شود. «Ray» پس از آن زندگی‌اش را با خاطرات پسرش می‌گذراند. برای او رویارویی با آخرین ترس‌هایش در طبیعت وحشی، هدف نهایی است و اگر بتواند در مجموعه چالش‌های پیش رو با آب پیروز شود، به هدفش دست پیدا کرده.

 

تماشای بخشی از این قسمت (کلیک کنید)
 
بخشی از این مستند رو در آپارات مشاهده کنید

http://www.aparat.com/v/wHWa6

 

خرید لینک دانلود (کلیک کنید)
 
 
 
 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian