خلاصه قسمت رازهای زیبایی با ریچل هانتر

قسمت 1 : در این برنامه همراه با «ریچل» به «کوئینزلند» در استرالیا سفر می‌کنیم. «ریچل» متوجه می‌شود همانند دیواره‌ی بزرگ مرجانی مشهور، پوست انسان در آن منطقه در معرض حمله‌ی عوامل مختلف است.

 

قسمت 2 : این هفته همراه با «ریچل» با سبک زندگی شاد و پرلذت برزیلی آشنا می‌شویم. اما برزیلی‌ها این همه انرژی و اشتیاق خودشان را چطور به دست می‌آورند و چرا در آنجا همه با پوشیدن مایوی شنای بیکینی احساس راحتی می‌کنند؟

 
قسمت 3 : همراه با «ریچل» به چین سفر می‌کنیم تا با رازهای پوست عالی و صاف و همینطور برخی از اسرار داروهای سنتی و چای‌هایی آشنا شویم که ادعا شده باعث پیشگیری و درمان هرگونه بیماری می‌شوند. در این سفر «ریچل» همچنین با مردم استان «هاینان» و مرد صد ساله‌ای که در مسابقه‌ی دوچرخه‌سواری شرکت کرده آشنا می‌شویم…

 
قسمت 4 : همراه با «ریچل» به دوبی سفر می‌کنیم. دوبی بیشتر به خاطر تجملی بودنش مشهور است اما در این سفر، «ریچل» با جنبه‌های سنتی سبک زندگی در آنجا آشنا می‌شود. او در صحرا متوجه مزایای شیر شتر و خرما- که اعراب صحرانشین صدها سال استفاده می‌کرده‌اند- می‌شود… و در بازگشت به شهر همراه با چند زن محلی با مدها و سبک زیبایی آنجا بیشتر آشنا خواهیم شد…
 
قسمت 5 : فیجی با سواحل زیبا، آب‌سنگ‌ها و استراحتگاه‌هایش شناخته شده. در فیجی «ریچل» با بعضی از گیاهان دارویی بیشماری که در جنگل وجود دارد آشنا می‌شود… در فیجی کلید سلامتی و زیبایی همان طبیعت است.
 
قسمت 6 : در این برنامه همراه با «ریچل» با اسرار زیبایی به سبک فرانسوی آشنا می‌شویم و در ادامه هم با برخی از «تناقض»‌های زندگی به سبک فرانسوی- که بسیار درباره‌ی آن صحبت می‌شود- مانند مزایای نوشیدن شراب فرانسوی قرمز، صحبت خواهیم کرد.

در ادامه یک آزمایش جدید «دی.ان.ای» که برای کشف ژنتیکی پوست او طراحی شده نتایج غافلگیرکننده‌ای برایش به همراه دارد و یک متخصص غذاهای طبیعی نظر «ریچل» درباره‌ی غذاهای سالم را به‌کلی تغییر می‌دهد.
 

قسمت 7 : در این قسمت همراه با «ریچل» به جزیره‌ی «ایکاریا» در یونان سفر می‌کنیم؛ جایی که مردمش در روی زمین طولانی‌ترین زندگی را دارند. در این جزیره با یکی از افراد محلی آشنا می‌شویم که خانواده‌اش به مدت ۵۰۰ سال به شیوه‌ی صحیح «ایکاریایی» زندگی کرده‌اند. اما راز عمر طولانی در این جزیره چیست؟
 
قسمت 8 : در این برنامه همراه با «ریچل» در جست و‌جوی زیبایی روحی و معنوی به هند سفر می‌کنیم. در بنارس و در سواحل رود گنگ، «ریچل» با ذهنیت خاصی درباره‌ی زندگی آشنا می شود که به شکل قابل توجهی با سبک زندگی جوانان غربی، تفاوت دارد.
 
قسمت 9 : این هفته «ریچل» به خیابان‌های منطقه‌ی «شینجوکو» در توکیو رفته تا شاهد سبک زیبایی و مد در آنجا باشد. او همچنین می‌خواهد وارد دنیای پنهان «گیشا»ها شود تا چیزهای بیشتری درباره‌ی زیبایی و جذابیت ژاپنی بداند.
 
قسمت 10 : این هفته همراه با «ریچل» به کره جنوبی سفر می‌کنیم. «ریچل» متوجه شده که در سئول بازار زیبایی بسیار داغ است! او درباره‌ی استانداردهای زیبایی کره جنوبی بسیار کنجکاو است و به همین منظور از یکی از جراحان زیبایی مشهور آنجا وقت ملاقات و مشاوره گرفته…
 
قسمت 11 : این هفته همراه با «ریچل» به مکزیک سفر می‌کنیم تا با برخی از رازهای قدیمی مایاها در‌باره‌ی سلامتی و زیبایی آشنا شویم.
در ادامه او به «اوآخاکا د خوارز» سفر خواهد کرد و در آنجا متوجه می‌شود مکزیک خانه‌ی بسیاری از غذاهای سالم غربی است.
 
قسمت 12 : «ریچل» به مراکش سفر می‌کند و در آنجا با زنان محلی دیدار می‌کند که برای نسل‌های متمادی آیین‌ها و رسوم زیبایی خودشان را داشته‌اند؛ آیین‌هایی که بر پایه‌ی مواد عالی که طبیعت در اختیار آن‌ها قرار داده شکل گرفته. از میان محصولات طبیعی که زنان مراکشی استفاده می‌کنند می‌توان از روغن ارقان، گلاب و خاک نام برد.
 
قسمت 13 : این هفته «ریچل» ما را با رازها و امکانات زیبایی در آمریکا، موطن خودش، آشنا می‌کند. همچنین شاهد نتیجه‌ی همه‌ی چیزهایی خواهیم بود که او در سفرهایش با آن‌ها آشنا شده.
اما «ریچل» شخصا کدام یک از آنها را به کار خواهد برد؟
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *