خلاصه قسمت سری اول مرزبانان کانادا

قسمت 1 : مرد تگزاسی با وسایل شکارش می‌رسد و یک یدک پر از غنایم غیر معمول. چمدانی با غذاهایی که به گمرک اعلام نشده ممکنه که برای ۳ دانش آموز چینی‌ بیش‌تر از خود قیمت غذاها خرج بر داره. یک آمریکای که ماری جوانا مصرف می‌کنه خیلی‌ دیر از قانون مواد مخدر در کانادا با خبر می‌شه. سابقه کیفری توریست استرالیایی ممکنه که باعث دوری او از کسی‌ که عاشقش هست بشه.

قسمت 2 : یک زن هلندی با مقدار زیادی وسایل ادعا می‌کند که فقط برای مسافرت ۴ روزه اینجاست. یک بسته از چین محتوی سورپریزی شگفت‌انگیز است. مسافری که از ایران برمی‌گردد خیلی‌ بیشتر از آن‌ پولی‌ که به گمرک اعلام کرده با خود دارد. اسلحه‌ای در اتومبیل مردی که به دلیل خشونت تحت نظر پیدا می‌شه. کری فیلدمن هنرپیشه از سابقه کیفری خود دفاع می‌کند

 
قسمت 3 : یک تاجر چینی‌ عصبانی‌ دلیل واقعی‌ ستیزه جویش را پنهان می‌کند. جعبه کارتهای دعوت به عروسی‌ مشخص میشه که برای مهمانی متفاوتی استفاده میشه. توریست انگلیسی‌ که دست و پاش را گم کرده توجه ماموری را به خودش جلب میکنه. سگ ردیابی بوی مشکوکی از کامیونی به مشامش میرسه. مأمورین روند کاری تعدادی مهاجر مکزیکی غیرعادی را انجام میدهند. کارت شناسایی تقلبی و شیشه‌ای از ماری جوانا برنامه‌های زن آمریکایی را بهم میریزه.
 

قسمت 4 : کنجکاوی در گذشته مبهم مرد آمریکایی‌ که برای شرکت نفتی‌ کار می‌کند. مردی از هنگ‌‌کنگ با چمدانی پر از گوشت و چیز دیگری که خیلی‌ بیشتر خطرناکه. مسافر بریتانیایی که ویزای کاریش تمام شده ممکنه که در نهایت موفق به دیدار دوست دخترش نشه. بسته‌ای از کتابهای آشپزی حاوی مواد ناخواسته‌ای است. دوربین مداربسته مرز زمینی‌ صحنه‌ای از بازگشت ناگهانی را می‌گیرد و این راننده بدون صلاحیت را در موقعیت نامناسبی قرار میدهد.
 

قسمت 5 : یک اسکی باز مست برای فرودگاه مشکل ایجاد می‌کند. بسته‌های دو مرکز پستی با هم تولید یک سورپریز مرگبار می‌کند. زن آمریکای با بلیط یک طرفه برای دیدار با دوست پسر کامپیوتری ‌اش آمده. تیم داخلی اجرای قانون به دنبال کسی‌ است که به جرم آزار جنسی‌ در خیابانهای ونکوور تحت تعقیب است. پوکه‌های گلوله و پلاک یتیم خانه‌ای برای ۲ جوان استرالیایی که در یک کامیون اسباب کشی‌ خالی‌ بودند مشکل ایجاد می‌کند.

 
قسمت 6 : یک کارگر ساختمانی که از ژاپن به خانه برمی‌گرده از کوره در میره و بد دهنی او با مأمورین امنیتی بیش از اندازه پیش میره. زن کالیفرنیایی داروهایش را در کالسکه بچه‌اش پنهان میکنه. مأمورین امنیتی به زنی‌ کانادایی برای قاچاق پول شک میکنند. مسافر مشکوکی در اتوبوس کیسه‌های پودر سفید مرموزی با خود داره. مرد آمریکایی خوشبختی‌ کیف پر از پولی‌ را به گمرک اعلام می‌کند.

 
قسمت 7 : یک دختر کره‌ای که قراره عروسی‌ کنه به عنوان توریست وارد کانادا می‌شه. تیم دریایی اجرا قانون با کشتی عظیم ژاپنی که مسافران غیر قانونی‌ دارد سر و کار داره. پیدا کردن پایپ‌های کرک در اتومبیلی که مرد کالیفرنیایی قرض کرده برای او به معنی‌ اینه که او برای رسیدن به جشن عروسی‌ که قرار بود شرکت کنه به مشکل برخورد می‌کنه. مأمورین جلوی ماهیگیری را میگیرند که به نظر میرسه بیشتر علاقه مند به کشت هیدروپونیک است.
 

قسمت 8 : تیم داخلی اجرا قانون مجرمی آلمانی که متهم به تجاوز است را به دام می‌اندازد. سگ ردیاب ثابت میکنه که آنچه در لاس وگاس اتفاق میفته در لاس وگاس باقی‌ نمی‌مونه؛ و همچنین بوی مشکلی‌ هم از چمدانی از دبی که به گمرک اعلام نشده به مشامش میرسه. زنی‌ از انگلستان میگه که برای اسکی به کانادا آمده اما ایمیل‌های او چیز دیگری می‌گوید. خودروی زرهی مأمورین امنیتی خط اول بازرسی را شگفت زده می‌کند. گذشته متغیر اسکی باز امریکایی ممکنه او را از رفتن به دامنه‌های اسکی باز داره.
 
قسمت 9 : کانادایی که در آلبرتا خسته شده بود در مسیر اکوادور متوقف شده. بسته‌ای از غذاهای نوزاد حاوی فورمولی است که جرم محسوب می‌شه. طولانی‌ بودن رکورد اسکی باز آمریکایی میتونه مسافرت او را لغو کند. یک فیلیپینی با چمدانی پر از وسایلی که به گمرک اعلام نشده ممکنه که به از دست دادن ویزای کاریش ختم بشه. سگ معروفی‌ خیلی‌ بیشتر از آن چه صاحبش میگه می‌‌ارزه.
 
قسمت 10 : گذشته پیچیده یک فرد روسی سوالهای خیلی‌ زیادی را پیش میاره. مأمورین در تعجب اند که چرا یک توریست کره‌ای کارنامه کاری و مدرک تحصیلی‌ خودش را در مسافرت تفریحی با خودش داره. واحد دریایی اجرا قانون برای دزدان دریایی فراخوانده میشن که در حال سوار شدن به کشتی باربری هستند. یک آهنگ ساز امریکایی امید داره که مشتریهای کانادایی‌اش با او هم عقیده باشند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *