خلاصه قسمت فصل 2 تدارک برای ازدواج

قسمت 1 : با سه زوج جدید تدارک برای ازدواج آشنا شوید. تیلور و دیوید اهل جنوب با برنامه ریزی اشتباه و تقلب در تدارکاتشان، با خطر خشمگین شدن مادرهایشان روبرو هستند. در نیویورک، ویکی و بن که هر دو دانشجو هستند، با قانون ارتدوکس یهودی مبنی بر لمس نکردن یکدیگر قبل از ازدواج دست و پنجه نرم می‌کنند. و در کالیفرنیا، مانکا ‌و مایور با کشیشان که اعلام می کند مانکا بعد از ازدواج دیگر دارایی شوهرش خواهد بود، دچار مشکل می‌شوند.

 
قسمت 2 : در تگزاس، تیلور‌ به مادرشوهرش هشدار جدی میدهد که در روز ازدواجش با دیوید مشکلی بوجود نیاورد. بی احترامی مایور به مانکا در حضور دوستانش، مانکا را به فکر وا میدارد که آیا قرار است تاریخ دوباره تکرار شود. و در نیویورک، ویکی و بن زمانی که نوبت به تصمیم گیری برای محل زندگی بعد از ازدواجشان می‌ رسد، اولین دعوای جدی‌شان را می‌کنند.

 
قسمت 3 : مانکا درست یک هفته قبل از عروسی‌شان دو دل و مردد می‌شود. بن ویکی را برای استفاده از شبکه‌های اجتماعی در حنابندان ارتودکسش بازخواست می‌کند و روی تازه‌ای از خودش را به او نشان میدهد. بعد از دعوایی سخت بر سر ملبا، تیلور شب را در خانه تریشا می‌گذراند و ماه عسل برای دیوید به پایان می‌رسد.
 

قسمت 4 : روز عروسی مانکا و مایور فرا می‌رسد ولی مایور هنوز هم از شرکت در رقص اول عروسی خودداری می ‌کند. بن‌ و ویکی به سیاتل باز می‌گردند تا مقدمات عروسی‌شان را فراهم کنند. تیلور و مادرشوهرش ملبا برای اولین بار بعد از عروسی با هم رو برو می‌شوند و دیوید از اینکه از تیلور خواسته تا با مادرش صحبت کند، ممکن است تا آخر عمرش پشیمان بماند.
 

قسمت 5 : بن و ویکی بالاخره در روز عروسی‌شان همدگیر را لمس می‌کنند، اما زمانی که با واقعیت‌های زندگی مشترک روبرو می‌شوند، دوران طلایی‌شان خیلی زود تمام می‌شود. وقتی که تیلور راز تکان دهنده‌ای را فاش می‌کند، نقشه‌های دیوید برای بیرون آمدن از تریلر با مانع بزرگی روبرو می‌شود. مانکا هم در دوران ماه عسلش با مایور سورپرایز خیلی جالبی دارد.

 
قسمت 6 : تیلور بر تمام جنبه‌های زندگی دیوید از لباس پوشیدن گرفته تا چه چیزی بخورد و یا چطور رانندگی بکند، تسلط دارد. اما زمانی که از او می‌خواهد کلیسایش را ترک کند و باپتیست بشود، دیوید بالاخره حد او را مشخص می‌کند. زمان یک آداب ماهانه فرا می‌رسد و بن و ویکی دوباره نمی توانند همدیگر را لمس کنند. مانکا و مایور نتیجه تست بارداری را می‌فهمند و با هم بحث سرنوشت‌سازی دارند.

قسمت 7 : مایور که برای تشکیل خانواده فشار زیادی را احساس می‌کند، تمام انرژی‌اش را روی پول درآوردن متمرکز می‌کند اما دور بودن او از خانه، باعث می‌شود مانکا احساس تنهایی بکند. بن و ویکی بر سر چطور پول خرج کردن با هم درگیری دارند و زمانی که ماشین قدیمی بن خراب می‌شود و این زوج در بین راه می‌مانند، مشکلاتشان به اوج خود می‌رسد. زمانی که دیوید از تیلور میخواهد قبل از گذراندن دوره مهمانداری، اول شغلی برای خودش پیدا کند، اختلاف شدیدی بین آنها بوجود می‌آید که منجر به اعتراف غافلگیر کننده‌ای از جانب دیوید می‌شود.
 

قسمت 8 : بن و ویکی که مشکلات مالی شان پایان ندارد، از خاخامشان برای تشکیل خانواده درخواست معافیت می‌کنند. مایور مانکا را از حضور در رویدادهای اجتماعی منع می‌کند و این کار او باعث می‌شود تا مانکا ازدواج سنتی‌شان را زیر سوال ببرد. بالاخره بعد از هفته‌ها دعوا و درگیری، تیلور و دیوید برای جلوگیری از طلاق از کشیش‌شان درخواست کمک می‌کنند. این ملاقات به افشاگری تکان‌دهنده‌ای از جانب دیوید منجر می‌شود.
 
قسمت 9 : مانکا که به خاطر نیازهای متعدد کاری‌اش و انتظارات مایور به ستوه آمده، تصمیم می گیرد از کارش در معاملات املاک استعفا بدهد. زمانی که بن از ویکی می‌خواهد کاری برای خودش پیدا کند، جنگ قدرت بر سر اینکه چه کسی مسئول رابطه است، آغاز می‌شود. تیلور به دانشکده مهمانداری می ‌رود و با خبرهای مهمی باز می‌گردد.
 

قسمت 10 : بن و ویکی در شرف فارغ التحصیلی از دانشگاه هستند و بدون پول و هیچ چشم انداز شغلی، باید تصمیم بسیار سختی درباره اینکه آیا باید به سیاتل برگردند یا نه، بگیرند. با دور شدن مایور و گذراندن وقت زیادی دور از خانه، مانکا نگران است که اتفاق بدی بیفتد. دیوید با فهمیدن اینکه تیلور در فورت ورث مستقر است، خیالش راحت می‌شود، اما وقتی که تیلور درباره سلامتی اش اعتراف تلخی می‌کند، اختلاف بزرگی بوجود می‌آید که کل خانواده را درگیر می‌کند.

 
قسمت 11 : در این قسمت شاهد تصاویر تکان دهنده‌ای که قبلا دیده نشده و افشاگری‌های تمام زوج‌های تدارک برای ازدواج و خانواده‌هایشان هستیم. از در هم شکسته شدن غم‌انگیز تیلور در دستشویی درست قبل از قدم به محراب گذاشتن تا زشت ترین لحظات بن و دانستن اینکه چرا مایور با ازدواج با مانکا ممکن است نفرین مرگ را بر خودش تحمیل کرده باشد را می‌بینیم. این قسمت مملو از لحظات باور نکردنی و شوکه کننده زوج های تدارک برای ازدواج است.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *