خلاصه قسمت های این خانه چند (لس آنجلس)

قسمت 1 : جاش آلتمن: در تلاش است تا یک معامله پرسود را در تپه‌های هالیوود به انجام برساند. او برای موفقیت در این معامله باید یکی از مشتری‌هایش را برای قبول یک ریسک پرخطر متقاعد کند. مدیسون: در تلاش است تا ملک چند میلیون دلاری یک بازیکن حرفه‌ای هاکی را بفروشد. جاش فلگ: برای جوش دادن یک معامله ۱۴ میلیون دلاری در تلاش است. اما گویا همکارانش جاش آلتمن و مدیسون هم نقشی در این معامله ایفا می‌کنند. بیننده‌ی اتفاقات جالب اولین قسمت از سری ششم مجموعه‌ی «این خانه چند» باشید.
 
قسمت 2 : دومین قسمت از مجموعه‌ی «این خانه چند»: این هفته جاش آلتمن و جاش فلگ با هم رودررو می‌شوند و جاش آلتمن تلاش می‌کند تا یکی از مشتری‌های جاش فلگ را از آن خود کند.‌ اما پس از آن، جاش فلگ با یک پیشنهاد بهتر تلاش می‌کند تا در این نبرد برنده شود و به جاش آلتمن درس خوبی بدهد تا متوجه شود که چه کسی قوی‌تر است. در «ملیبو» مدیسون در تلاش است تا ملک یک زن را بفروشد. این زن مادر یک دوقلو است و پس از آنکه کارگزار قبلی سعی داشته سر او کلاه بگذارد حالا به سراغ مدیسون آمده. در این میان مدیسون هم فرصتی پیدا کرده تا کمی به زندگی و روابط شخصی خودش بپردازد.
 
قسمت 3 : در این قسمت از برنامه‌ی «این خانه چند»، جاش آلتمن در حال انجام یکی از بزرگ‌ترین معامله‌ها در زندگی حرفه‌ای‌اش است. او حتی تلاش می‌کند رکوردهای قبلی خودش را هم در این مورد بشکند. اما آیا همه چیز طبق برنامه پیش خواهد رفت؟ او با چه مشکلاتی مواجه می‌شود؟ از طرف دیگر مدیسون مشغول خوش‌گذرانی در زیر آفتاب ساحلی است. هدف کاری بعدی او خرید خانه‌ی ساحلی دوم برای یک زوج اهل تگزاس است و سرانجام جاش فلگ این هفته در حال راهنمایی یک کارگزار کوچک‌تر است که در تلاش می‌کند تا خانه‌ی والدینش را بفروشد؛ این اولین معامله‌ی این کارگزار جوان است و چون در این کار تجربه‌ی چندانی ندارد، نیاز به کمک و راهنمایی دارد.
 
قسمت 4 : این هفته در برنامه‌ی «این خانه چند»، مدیسون تصمیم گرفته تا کسب و کارش را در «ملیبو» گسترش دهد و برای این کار بلندپروازانه هیچ حد و مرزی هم نمی‌شناسد. هنگامی که مدیسون مشتری‌هایش را برای انجام یک معامله به «بورلی هیلز» می‌برد، متوجه می‌شود که «هیتر»، دستیار سابق او، کارگزاری این ملک را به عهده دارد. در‌‌ همان حال جاش فلگ از تصمیم یکی از مشتری‌هایش عصبانی است؛ مشتری تصمیم گرفته تا بدون اینکه شخصا درباره‌ی خریدار احتمالی تحقیق نکند، آن را نفروشد. آیا این تصمیم روند انجام معامله را با دشواری روبرو خواهد کرد؟ و اما یکی از جالب‌ترین بخش‌های این قسمت مربوط به جاش آلتمن و «مت»، برادرش، است. آن‌ها در یک رقابت و شراکت خانوادگی می‌خواهند یک خانه ده میلیون دلاری را که هنوز ساخت‌و‌ساز آن هم به پایان نرسیده بفروشند. بیننده‌ی این قسمت دیدنی از برنامه‌ی «این خانه چند» باشید.

 
قسمت 5 : خلاصه‌ی داستان پنجمین قسمت از سری ششم «این خانه چند»: پس از به‌دست آمدن توافق بر سر معامله‌ی یک ملک باارزش با همکاری جاش آلتمن و برادرش «مت»، این دو برادر تصمیم می‌گیرند تا با یکدیگر شریک شوند و به این ترتیب است که شراکت برادران آلتمن شکل می‌گیرد. از طرف دیگر جاش فلگ مشغول معامله ملک متعلق به والدین یکی از دوستان دوران دبیرستان‌اش است. اما حالا زمان زیادی از دوران دبیرستان گذشته و جاش فلگ می‌خواهد ثابت کند که او از آن زمان تا به حال تغییرات زیادی کرده است. اما کارگزاران املاک گاهی هم مجبور می‌شوند برای انجام معامله‌‌های‌شان کارهای اضافی و سختی انجام دهند و این دقیقا مشکلی است که این هفته مدیسون با آن دست به گریبان است. مجموعه‌ی این اتفاقات دیدنی را در این قسمت از برنامه‌ی «این خانه چند» تماشا کنید.
 
قسمت 6 : جاش آلتمن: او برای معامله املاک در تپه های هالیوود است. در ادامه برنامه، او در یک رویارویی شخصی، خبرهای ویران کننده ای برای «هدر» دارد.

جاش فلگ: او این هفته موفق می شود برای راضی کردن یکی از خریداران، به قلب او نفوذ کند.

از طرف دیگر اما در میلبو، منظره اقیونوس نمی تواند به او برای فروش خانه چهار و نیم میلیون دلاری کمکی کند.

مدیسون: او به شدت به دنبال فروش یکی از املاک است. در حالی که «مارکو» برای مدت دوهفته برای مسافرت به مکزیک رفته، او تنها می ماند تا چند تصمیم سرنوشت ساز بگیرد.
 
قسمت 7 : جاش آلتمن: او برای معامله املاک در تپه های هالیوود است. در ادامه برنامه، او در یک رویارویی شخصی، خبرهای ویران کننده ای برای «هدر» دارد.

جاش فلگ: او این هفته موفق می شود برای راضی کردن یکی از خریداران، به قلب او نفوذ کند.

از طرف دیگر اما در میلبو، منظره اقیانوس نمی تواند به او برای فروش خانه چهارونیم میلیون دلاری کمکی کند.

مدیسون: او به شدت به دنبال فروش یکی از املاک است. در حالی که «مارکو» برای مدت دوهفته برای مسافرت به مکزیک رفته، او تنها می ماند تا چند تصمیم سرنوشت ساز بگیرد.
 
قسمت 8 : جاش آلتمن: او و برادرش «مت»، می‌خواهند ملکی را معامله کنند که این ملک بیشتر از آنکه شبیه خانه باشد، شبیه یک کشتی تفریحی است و همین موضوع، فروش آن را دشوار می‌کند و البته در این‌میان مالک هم به‌هیچ عنوان حاضر نیست برای فروش آن کمی انعطاف‌پذیر باشد.

مدیسون: او این بار مصمم است تا ملکی را که ۱۸ ماه پیش موفق به فروش آن نشده بود، معامله کند.

جاش فلگ: از او خواسته شده تا برای یک دوست، در «the Valley» خانه‌ای پیدا کند.
 
قسمت 9 : برادران آلتمن از انجام یک معامله‌ی ویژه در «Brentwood» خوشحال و هیجان‌زده هستند اما فروشنده اصرار دارد که هنگام

بازدید خانه در محل، گارد محافظ داشته باشد.

جاش آلتمن: او متوجه می‌شود که دوست دخترش در معامله ملکی در ملیبو با جاش فلگ همکاری کرده؛ این موضوع برای او یک ضربه‌ی غافلگیرکننده است.

مدیسون: مارکو او را به مکزیکو دعوت می‌کند تا با بعضی از کارگزاران املاک در جایی دیدار کند که در آن ویلاها تا شبی شش هزار دلار اجاره می‌شوند.
 
قسمت 10 : برادران آلتمن از انجام یک معامله‌ی ویژه در «Brentwood» خوشحال و هیجان‌زده هستند اما فروشنده اصرار دارد که هنگام

بازدید خانه در محل، گارد محافظ داشته باشد.

جاش آلتمن: او متوجه می‌شود که دوست دخترش در معامله ملکی در ملیبو با جاش فلگ همکاری کرده؛ این موضوع برای او یک ضربه‌ی غافلگیرکننده است.

مدیسون: مارکو او را به مکزیکو دعوت می‌کند تا با بعضی از کارگزاران املاک در جایی دیدار کند که در آن ویلاها تا شبی شش هزار دلار اجاره می‌شوند.

 
قسمت 11 : بجاش فلگ: او جاش آلتمن را متهم می‌کند که مشتری‌اش را به‌طور غیرقانونی از چنگ‌اش درآورده و برای تلافی کردن یک راه اخلاقی پیدا کرده.

مدیسون: زندگی عشقی‌اش در لبه‌ی پرتگاه قرار گرفته و برای فرار از آن، به شدت خودش را با کار مشغول نگه می‌دارد.
 

قسمت 12 : جاش فلگ: خانه‌ی محل سکونت‌اش را فروخته و به دنبال خانه می‌گردد و در همین حال با اولتیماتومی از طرف «Colton» مواجه می‌شود.

مدیسون: او در ملیبو ‌چنگال‌هایش را برای یک ملک شش میلیون دلاری تیز کرده.

جاش آلتمن: مشغول معامله‌ی یک ویلای ده میلیون دلاری در بورلی هیلز است. هدف او فروش ملک به خریداران بین‌المللی است.

در همان حال او حرکتی را آغاز می‌کند که زندگی‌اش را برای همیشه دستخوش تغییر می‌کند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *