خلاصه قسمت های بازماندگان نخستین

قسمت 1 (آب های مرگبار) : هیزن با به چالش کشیدن خودش در یک ماموریت دریایی تک نفره بر اساس یک سفر اقیانوس سنتی الهام گرفته شده توسط عشایر باجو، به استقبال خطر می رود.

 
قسمت 2 (جنگل وحشی) : هیزن آدل پیاده روی جنگلی انفرادی خطرناک و طولانی ای را در جنگل بارانی چالش برانگیز و خشن داریان گاپ در پاناما آغاز می کند.

 

قسمت 3 (افسانه ی کانیبال) : هیزن آدل مهارت های خود را در مجموعه ای از چالش های انفرادی شدید تست می کند. اولین توقفگاه او، باتلاق تمساح های غول پیکر پاپوآ در گینه نو است

 
قسمت 4 (قاتل سرد) : همانطور که هیزن آدل همراه گله ای با 200 گوزن شمالی در دشت همراه می شود که به سمت خانه ی جدید خود در دایره ی قطب شمال می روند، باید رودخانه های یخ زده، کولاک ها و بهمن ها را پشت سر بگذارد

 
قسمت 5 (کمبود اکسیژن ) : هوای رقیق: هازِن دلیرانه به سوی ارتفاعات کم اکسیژن، بوران برف، آفتاب سوزان و دمای زیر صفر میرود تا گله ای از یاک ها را به کوهپایه های هیمالیا برساند
 
قسمت 6 (صعود کشنده) : تنها مجهز به ابزارهای ساده و مهارتهای باستانی ماسایی ها، هازِن از مسیر پُرشیب و دشواری به سوی دهانه یک آتشفشان فعال صعود می کند.
 
قسمت 7 (زمین خشک) : هازن آئودِل راهی یک پیاده روی حماسی در عرض کویر می گردد. همچون سفر تاریخی بربرهای صحرا نشین او نیز در جستجوی واحه ای خرم از صحرای بزرگ آفریقا عبور می کند.
 
قسمت 8 (رون آب های خروشان ) : هازن از طناب برای عبور از فراز یک تندآب خروشان استفاده می کند و از درختی پر از مار بالا میرود. همه اینها در جنگل پرپشت جنوب شرق آسیا در راه رسیدن به یک محل ماهیگیری.
 

بازماندگان نخستین چین
 
بازگشت هازن اودل … در این ویژه ‌برنامه‌ی سه قسمتی، او به استان‌های هیلونگ‌جیانگ و یونان چین سفر می‌کند. سفر او با ماهی‌گیری و ماجراجویی همراه، و صید او مهم‌ترین بخش سفره‌ی یک جشن است. همچنین او سفری از میان یک دره‌ی پنهان برای تحویل یک پیشکش به قبیله‌ی دولانگ رقیب در پیش رو دارد.
 
قسمت 1 : هازن اودل به بومیان در جنوب غربی چین ملحق می‌شود. آنها رهسپار یک ماموریت مهم هستند: جمع‌آوری گیاهان دارویی بسیار باارزش.
 
قسمت 2 : هازن اودل به آخرین بومیان چینی که اجازه‌ی حمل اسلحه دارند، ملحق می‌شود. آن‌ها در روستایی کوهستانی در گوئیژو، جنوب چین زندگی می‌کنند.
 
قسمت 3 : هازن اودل به قبیله‌ی اونکی در جنگل‌های استان مغولستان داخلی ملحق می‌شود. او آنجا سوارکاری بر گوزن قطبی و حفاظتشان در برابر خرس‌ها را از بومیان می‌آموزد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *