خلاصه قسمت های بدون سانسور با مایکل ور

شکار جادوگرها : مایکل وار برای بررسی یکی از رسوم وحشتناک و بسیار بحث برانگیز پاپوآ گینه نو به آنجا سفر می کند: کشتن زنانی که گمان می رود جادوگر هستند.
 

آخرین پادشاه آفریقا : آخرین پادشاهی مستبد آفریقا، پادشاه میسواتی سوم با قدرت مطلق بر تمامی سوازیلند حکومت می کند. این مرد چه خصوصیاتی دارد؟
 

برد هفته مد : مایکل ور در یکی از شلوغترین زمان های سال- هفته مد-، به قلب نیویورک سفر می کند.
 
قیام برای روسیه مادر در اوکراین شرقی جنگ زده و تحت کنترل مخالفان، روزنامه نگار مایکل وار با گرگ های شب همراه می شود: یک گروه موتور سوار که مستقیم از سوی کاخ کرملین حمایت می شوند و با خط تلفن مستقیم به رییس جمهور دسترسی دارند، و در آخر، این افراد به آتش بازی هم علاقه زیادی دارند.
 
نوشیدنی کوبایی و انقلاب : روزنامه نگار مایکل ور به کوبا سفر می کند تا بررسی کند آیا کوبای ایده ال جدید، که پذیرای توریست های ثروتمند و کنجکاو شده است کوبای واقعی است یا اینکه کوبای مخوف دیگری در زیر این چهره نهفته است؟
 
انتهای جنوب : همه ما درباره کلیشه ها درباره مردم جنوبی چیزهایی شنیده ایم: پسرهای خوب و آقا و دختر خانم هایی که درس خود را تا آخر تمام می کنند و فارغ التحصیل می شوند. اما آیا این اطلاعات و کلیشه ها درست هستند؟ مایکل به قلب آمریکای جنوبی می رود و صحت این ادعاها را بررسی می کند، از زمین فوتبال گرفته تا کلیسا، خانواده، و نوع غذاها، همگی ممکن است آن چیزی که به نظر می آیند نباشند.
 

پاپاراتزی : مایکل ور گزارشگر با پاپاراتزی های فصلی همراه می شود، در حال شکار سوژه ها، عکاسی، و فروش عکس ها دنبال آنها می رود، آنهایی که همیشه دنبال بهترین عکس ها هستند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *