خلاصه قسمت های به سوی حیات وحش

قلمرو مخفیانه بورنئو:جنگل مارهای پرنده : رودخانه کیناباتانگان همانند یک نیروگاه طبیعی از قلب جزیره بورنئو جریان دارد. در آب های کم عمق ماهی ها برای حفظ قلمرو خود می جنگند، پلنگ ها به دنبال شکار خود هستند و مارهای پرنده با جهش های خود از مرگ می گریزند.

 

قلمرو مخفیانه بورنئو: امپراطوری خورشید : در جنگل های مه گرفته بورنئو نیروهای طبیعت، مناظر زیبا و عجیبی را پدید آورده اند. از لانه سازی شگفت انگیز مرغ شاخنوک تا مهارت های زندگی اورانگوتان ها در جنگل، زندگی در این جزیره با چالش های فراوانی روبرو است.
 

قلمرو مخفیانه بورنئو: پادشاه باتلاق: در کرانه های جزیره بورنئو، تالاب های کیناباتانگان-سگاما وجود دارند، یکی از بزرگترین اکوسیستم های ساحلی در جنوب شرقی آسیا. در اینجا، میمون های پوزه دار برای حفظ حریم خود مبارزه می کنند و بچه کروکودیل های کوچک در آشیانه ها از تخم بیرون می آیند.

 

 گوزن یالدار: متولد شدن برای دویدن : کوچ گوزن های وحشی، مناظر فوق العاده، جمعیتی انبوه و غیر قابل شمارش از گوزن ها و حضور درندگان وحشی را وعده می دهد. اما این داستان درباره یک گوزن خاص است. اولین کوچ نئو و تلاش او برای زنده ماندن در اولین سال زندگی اش.

 

آمازون آسیا: به سوی سرزمین سایه ها : دلتای ساحلی رودخانه آمور یکی از غنی ترین اکوسیستم های روی کره زمین می باشد. دریای اختسک که توسط رسوبات عظیم این رودخانه بزرگ تغذیه می‌شود، به کانون زیستی متنوعی از گونه های قطبی و نیمه گرمسیری که کنار یکدیگر زندگی می‌کنند تبدیل شده است.
 

آمازون آسیا: اژدهای سیاه : در چین، به بخش میانی رودخانه آمور هیلونگ جیانگ گفته می شود، یعنی اژدهای سیاه. این قسمت از رودخانه از سرزمین باستانی منچوری عبور می‌کند و یک مرز طبیعی بین کشور چین و روسیه تشکیل می‌دهد

 

آمازون آسیا: در سرزمین پادشاهی چنگیزخان : برخلاف جهت رودخانه به سمت مغولستان حرکت می کنیم، از جنگل های شمال چین و جنوب سیبری گذر می کنیم تا دو سرشاخه غربی آمور را در سرزمین علفزارهای وسیع دنبال کنیم.

 
جزایر وحشی اروپا : در اعماق آتلانتیک و در کنار قله های باستانی آزورس، جزایر جدیدی در حال شکل گیری هستند. اما چگونه قبل از اینکه انسان ها به این جزایر سنگی غیر قابل سکونت پا بگذارند درختان راه خود را به آنجا باز کرده اند؟ جواب روشن است، پرندگان.

 
جنگلی در شهر :

موجودات خارق العاده ماداگاسکار :

شهری در مجاورت دریا
دریای صحرایی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *