خلاصه قسمت های بیمارستان معجزات

قسمت 1 : اگر دکتر نتواند بدون این که خونریزی فاجعه‌انگیز صورت بگیرد، به فیبرم گسترده‌ی داخل رحم مریلی دسترسی پیدا کند، مریلی و بچه‌ی داخل رحمش می‌میرند. در ضمن تومورهای نادر سام، دانشجو، فشار خطرناکی به مغزش وارد می‌کنند.
 
قسمت 2 : در این قسمت با مردی آشنا میشیم که پانکراتیت مزمن داره و باید هر روز قرص بخوره تا بتونه غذا رو هضم کنه ولی حالا دکترها به یک روش نوینی پیدا کردن که این مشکل رو برطرف کنن در ادامه یا یک زن 70 ساله که آنوریسم آئورت داره همراه میشیم تا روند درمانش رو مشاده کنیم
 

قسمت 4 : سوراخ موجود بین دو حفره‌ی قلب نیکول منجر به سندرم خطرناک ایزنمنگر شده است و تنها امید او به زندگی عمل پیوند نادر قلب و ریه است. دکتر ژاکوب فرهال از تکنیکی جدید استفاده می‌کند تا تومور مغزی لو را زیر میکروسکوپ مخصوص شفاف سازد
 

قسمت . : اندازه‌ی پروستات جیسون ، دوچرخه‌سوار بسیار خوب، ۸ برابر اندازه‌ی معمول است. در سن ۸۹ سالگی، جراحی رباتیک پشرفته تنها گزینه‌ی بی‌خطر است. در ضمن، مفصل‌های فک میشل آن‌قدر درد دارد که تقریبا نمی‌تواند غذا بخورد، و قطعاتی از جنس تیتانیوم، که با پرینتر 3D پشرفته چاپ شده‌اند، جایگزین این مفصل‌ها می‌شوند.
 

قسمت . : اگر سرطان استخوان خاجی سارا مداوا نشود خواهد مرد. اما عمل جراحی بسیار پپچیده است، دکتر بی بِلا باید ماه‌ها برای آن برنامه‌ریزی کند، و به یک تیم متخصص و یک سیستم هدایت‌کننده‌ی دارای تکنولوژی پیشرفته نیاز دارد. لرزش دست کِی به حدی شدید است که تقریبا نمی‌تواند بنویسد یا غذا در دهان خود بگذارد.
 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *