خلاصه قسمت های جراحان زیبایی بورلی هیلز

دیدار با دکترها : در اولین قسمت از این برنامه با پزشک‌های جراح آشنا می‌شویم:

دکتر «رِی»، یک عمل جراحی زیبایی باسن بر روی زنی انجام می دهد که با او در کلاس تکواندو آشنا شده.

دکتر «سندز»، بیماری با گذشته‌ای دردآور دارد که می‌خواهد دهانش را با دندان‌های نو پر کند.

و سرانجام برای خودنمایی و فخرفروشی هرچه بیشتر، دکتر «سندز»، دکترهای دیگر را به یک پیست دعوت می‌کند تا با ماشین فراری استیشن خودش به آن‌ها پز دهد و ثابت کند که می‌تواند همه‌ی آن‌ها را در مسابقه شکست دهد، چه با ماشین استیشن و چه بدون آن!

 

گل های سرخ : در این قسمت با دکتر « Diamond » آشنا خواهیم شد.

او دو عمل جراحی بینی مشابه بر روی دو خواهر انجام می‌دهد و سپس عمل جوان کردن صورت را بر روی مادر خودش انجام می‌دهد.

هیلی همراه با یک مدل برزیلی بسیار زیبا نیمه عریان به خانه می‌آید تا به رابرت برای عمل جراحی که در پیش دارد پز دهد!؛ هیلی برنامه‌ریزی کرده تا هفته‌ی آینده با انجام یک عمل جراحی، سینه‌هایش را بزرگ کند. البته هنگام بحث بر سر سبک زندگی بی رحمانه و اولویت‌های دکتر «ری»، تنش میان آن‌ها بالا می‌گیرد.

 
پرواز با گلایدر : در این برنامه دکتر « Amron » یک عمل چربی کشی (liposuction) تمام بدن انجام می‌دهد.

دکتر « Ziering »هم به یک زن، برای کاشت ابرو کمک می‌کند.

و سرانجام بر خلاف انتظار دکتر « Rey » و دکتر «Ziering»، دکتر « Amron » را تا فرودگاهی در صحرا همراهی می‌کنند؛ این جا جایی است که قرار بود دکتر « Amron »، برای استراحت و تفریح، یک پرواز سریع و آرام با گلایدر داشته باشد، اما سرانجامِ این کار فاجعه‌بار است.

 

سقوط دکتر : برنامه‌ی این هفته دلخراش است زیرا با دکتر « Amron »، پس از سانحه‌ی سقو‌ط‌‌‌‌‌‌‌ش با هواپیمای بدون موتور دیدار می‌کنیم.

او پس از آن که چند ساعتی را در کوه‌ها گذرانده بود، سرانجام به وسیله‌ی یک هلیکوپتر نجات داده و به بیمارستان منتقل شد؛ جایی که دکتر « Rey » و دکتر « Ziering »، به سرعت به سراغش رفتند.

در همین حال در «بورلی هیلز»، دکتر « Diamond » یک بیمار مسن دارد: زنی ناراضی از این که چهره‌اش این‌قدر خسته بی نظر می‌رسد و دکتر « Diamond » او را تحت عمل جراحی زیبایی کشیدن پوست صورت قرار می‌دهد.

 

جراحی چهره‌ی مشهور : در این برنامه شاهد هستیم که چگونه دکتر « Sands » برای یک دختر جوان و زیبا، یک سری دندان تازه کار می‌گذارد.

از طرف دیگر، در حالی که دکتر « Sands » از خواسته‌های مدام کارکنان‌اش زیر فشار عصبی است، امیدوار است که یک خاخام یهودی بتواند به او کمک کند تا کمی آرامش پیدا کند.

در همان حال، دکتر « Diamond » از دانستن برخی حقایق در مورد یکی از بیمارانش که برای عمل جراحی صورت به او مراجعه کرده یکه می‌خورد؛ بیمار مشهور او که از چهره‌های گروه موسیقی شیکاگو است، مشکلات پزشکی خاصی دارد.

 

مشکل مو : در این برنامه دکتر «Ziering» می‌خواهد به یک ستاره مشهور کمک کند تا موهای ازدست رفته‌اش را دوباره به دست آورد. مادری جوان شرایط خودش را از دیگران، حتی از شوهرش پنهان کرده و از طرفی هم تعطیلات دکتر «Sand» باعث آرامش بیشتر او نخواهد شد زیرا او مجبور است بدون کمک همسرش و یا پرستار، از بچه‌ی خودش نگهداری کند.

با دیدن این قسمت ممکن است احساساتی هم بشویم زیرا در این برنامه دکتر «ری» خبر می‌دهد که تصمیم گرفته خانواده‌اش را ترک کند و برای انجام فعالیت‌های سیاسی‌اش به برزیل برود.

«هیلی» به طرز آشکاری ناراحت است و در ادامه دکتر «امرون» در مهمانی موسیقی اجرا می‌کند و در همان‌جا است که هیلی خبرهای مربوط به رابرت را به اطلاع بقیه دکترها می‌رساند.

 
دوست‌ سیندی : دکتر «Amron»، زنی را که دچار عدم تناسب پاها است، تحت عمل جراحی چربی‌کشی قرار می‌دهد.

دکتر «Diamond» بیماری را که برای پیشرفت در بازیگری نیاز به عمل جراحی بینی دارد، تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار می‌دهد و از آن طرف اتفاقات جدیدی در خانه‌ی دکتر «Rey» در حال وقوع است: دختر او، «سیندی»، دوست پسر جدیدی پیدا کرده و می‌خواهد با او به پیک نیک برود. اما ماجرا به این سادگی‌ها هم نیست چون دکتر «Rey» باید ابتدا او را شخصا ببیند تا قضاوت کند که آیا او برای دخترش مناسب است یا نه، تا شاید بتواند بعد از آن به آن‌ها اجازه‌ی مسافرت هم بدهد!

 
نور، دوربین، حرکت : در این قسمت خواهیم دید که همسرهای پزشکان ما به یک مهمانی در منزل دکتر «امرون» دعوت شده‌اند و تم این مهمانی هم عبارت است از گرفتن عکس به سبک دهه‌ی ۱۹۲۰ میلادی.

در این میان البته «هیلی» طاقت نمی‌آورد و سر صحبت را با همسران سایر دکترها درباره‌ی مشکلات ازدواجش باز می‌کند.

در این برنامه هم‌چنین دکتر «سندز» به یک بیمار نجات یافته از سرطان لبخندی دوباره خواهد بخشید.

و سرانجام خواهیم دید که برای اولین بار دکتر «دیاموند» و دکتر «ری» با همدیگر به اتاق عمل می‌روند و دکتر «دایموند» یک عمل سخت بینی و یک عمل کاشت چانه انجام خواهد داد.

 

پاهای نامتناسب : در این قسمت از برنامه‌ی «جراحان زیبایی بورلی هیلز»، خدمتکار دکتر «ری» بیمار شده و برای همین او باید خودش به تنهایی خانه را تمیز کند.

در ادامه، دکتر «ری» برای انجام عمل جوان‌سازی صورت آماده می‌شود؛ او برای این عمل روش خاصی دارد که باعث شهرتش در سراسر جهان شده است.

از طرف دیگر یک بیمار برای کوچک کردن ران و ساق‌های بزرگش به دکتر «آمرون» مراجعه کرده و او برای انجام یک عمل جراحی پیچیده چربی‌کشی آماده می‌شود.

در ادامه‌ی برنامه شاهد ماجرای جالب و دیدنی دکتر «آمرون» بر سر خرید یک گیتار بیست‌و‌پنج هزار دلاری توسط او خواهیم بود.
 

ازدواج موفق یا ناموفق : این هفته در یک برنامه‌ی پراحساس، شاهد قسمت آخر مجموعه‌ی «جراحان زیبایی بورلی هیلز» خواهیم بود.

در این برنامه دکتر «ری» به شکل غافلگیرکننده‌ای اعلام می‌کند که برای پیشبرد کارها و فعالیت‌های سیاسی‌اش تصمیم گرفته خانواده‌ را ترک کرده و به برزیل برود. «هیلی» هم به شکل قابل‌انتظار و قابل درکی از این موضوع ناراحت و سرخورده است.

در ادامه‌ی مهمانی دکتر «امرون» موسیقی اجرا می‌کند و «هیلی» تصمیم «رابرت» را به آگاهی بقیه‌ی دکترها می‌رساند و سرانجام هنگامی که دکتر «ری» تصمیم بزرگی را که گرفته واقعا حس می‌کند، در برابر دوربین متاثر شده و درهم می‌شکند!
 

تجدید دیدار ناخواسته : در این برنامه می‌بینیم که دکتر «Ziering» در عمل جراحی بازگرداندن موی یک بیمار با خانم دکتر «Nicole Rogers» همکاری می‌کند و سپس دکتر «Ziering» دعوت «ری» را برای شام در خانه‌اش به همراه خانم دکتر همکارش می‌پذیرد.

اما او خبر ندارد که دکتر «Rogers» دوست دختر سابق دکتر «ری» از دوران دانشگاه در هاروارد است؛ در ادامه هنگامی که «هیلی» در شرایطی ناخوشایند تلاش می‌کند بر خودش مسلط‌ و آرام‌تر شود، اوضاع کمی سخت می‌شود.
 
می‌توانم پرواز کنم : در برنامه این هفته خواهیم دید که چگونه دکتر «امرون»، دکتر «دیاموند» و دکتر «سندز» را متقاعد می‌کند تا همگی به اتفاق هم، به یک باشگاه چتربازی داخل سالن بروند که البته اتفاق‌های غیرمنتظره‌ای هم آن‌جا در انتظارشان خواهد بود.

در این برنامه هم‌چنین دکتر «امرون» بر روی یک زن پنجاه ساله عمل «چربی کشی» (liposuction) انجام می‌دهد و این در حالی است که دکتر «سندز» می‌خواهد به زنی که لبخند خودش را از دست داده، لبخندی دوباره ببخشد!

در ادامه‌ی برنامه خواهیم دید که سرانجام دکتر «دیاموند» موافقت می کند تا برای خوشگذرانی و خرید با دکتر «سندز» بیرون برود.

 

یک مشکل : در برنامه‌ی این هفته دکتر «امرون» با یکی از مشکل‌ترین موارد پزشکی در طول دوران طبابت خودش مواجه شده؛ یک زن که به طرز وحشتناکی مبتلا به «lipoedema» شده با چشمانی اشک‌آلود به مطب او آمده و از او درخواست کمک دارد. (لیپودیما، به جمع شدن مقدار عظیمی از سلول‌‎ها و مایعات عموما در ران می‌گویند.)

دکتر «دایمند» با یک مورد پیچیده‌ی جراحی زیبایی بینی مشغول است و دکتر «سندز» هم نگران این است که به علت یک آبسه و عفونت مشکوک، مجبور شود دندان جلویی دکتر «ری» را بکشد!
 

دکتر و مربی سگ : دکتر «Ziering» می‌خواهد به یک بازیگر مشهور که دچار نازکی مو شده است کمک کند و او هم برای نشان دادن مراتب تشکر خود، به او آموزش بوکس می‌دهد.

دکتر «ری» هم در این قسمت عمل جراحی زیبایی پستان را بر روی بازیگری که به دنبال آینده‌ کاری بهتری است، انجام می‌دهد.

دکتر «دایمند» این هفته با آموزش توله سگش مشکلاتی دارد بنابراین از یک مربی سگ مشهور درخواست کمک می‌کند اما در این‌ میان هیچ چیز مطابق برنامه پیش نمیرود.
 

ربات جراح : در این برنامه دکتر «ری» سینه‌های یک تازه مادر را پس از مشکلات و نابسامانی‌های ناشی از دوران حاملگی و تغذیه با شیر مادر، دوباره احیا می‌کند.

دکتر «Zeiring» هم این هفته بر روی یک بیمار عمل جراحی ترمیمی مو انجام خواهد داد؛ البته با کمک یک ربات هنرمند!

و سرانجام دکتر «سندز» که برای خودش یک هدیه‌ی پانصد هزار دلاری خریده به دردسر می افتد! زیرا این هدیه که در حقیقت یک ماشین فراری است زودتر از هنگام به‌دست آن‌ها می‌رسد و در این میان همسرش گمان می‌کند که هدیه متعلق به اوست!
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *