خلاصه قسمت های حیوانات وحشی شده

واکنش مهیب : قلمروی حیات وحش تا چه حد می تواند تکان دهنده باشد؟ موضوع چه رفتارهایی غیر عادی باشد و چه غرایز وحشیانه افسار گسیخته، هنگامی که حیوانات می خروشند چیزی جلودارشان نیست. هنگامی که مردی به همراه و پسر و سگ عزیزشان با یک مار افعی سَرمِسی یک متری در میان ذخیره هیزم شان روبرو می شود، احساس می کند که باید از خانواده اش دفاع کند. اما حتی ماری که سرش قطع شده نیز می تواند نگران کننده باشد! در ادامه، یک سگ گرِیت دِین کانگرویی را تهدید می کند و خود را در میدان مبارزه ای مرگبار با یک قهرمان سنگین وزن می یابد.
 
ترس و صدمه : هنگامی که غریزه جنگ یا فرار وارد عمل می شود هر چیزی ممکن است، از اعمال قهرمانانه و شجاعانه تا جان بدر بردن های باور نکردنی و قال گذاشتن مرگ.
 
فرای باور : این رخدادهای عجیب نشان می دهند که زندگی در حیات وحش تا چه حد می تواند باورنکردنی باشد. شاهد شگفت آورترین، بهت انگیز ترین، و منزجر کننده ترین برخوردها در طبیعت باشید

 
در کمین : از مهمانان ناخوانده سرکش و استادان فرار گرفته تا محافظین امنیتی سرسخت و بدرفتاری آشکار، این حیوانات بی ادب فقط از قانون خود پیروی می کنند
 
انسان شگفت آور : از عمیق ترین دریاها تا مرتفع ترین کوه ها، حیوانات نشان میدهند که گاهی اوقات قانون طبیعت عوض می شود
 
رویارویی های عجیب : گلچینی از حوادثی که اصلاً قابل پیش بینی نیستند، از مواجه شدن با خرسی که وارد منطقه مسکونی شده یا مواجهه با یک شیردریایی باهوش، گرفته تا غافلگیری توسط مارهای خوابیده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *