خلاصه قسمت های خدایان فوتبال

پله یا مارادونا؟ : کدام یک از این دو بزرگ ترین بازیکن تاریخ فوتبال است؟ پله، بازیکن برزیلی سه بار با تیمش قهرمان جام جهانی شده و بیش از هزار گل زده. از طرف دیگر مارادونا به تیم ملی کشورش کمک کرد تا قهرمان جام جهانی شود و به اسطوره‌ی ناپل تبدیل شد. اما کدام یک بازیکن بهتری بوده؟ برای پیدا کردن پاسخ با پنل کارشناسان فوتبال، گری لینکر، لوتار ماتیوس، رایان گیگز و جان فرانکو زولا همراه باشید.
 

رونالدو یا مسی؟ : رونالدو و مسی هر دو از بزرگ‌ترین بازیکنان هم نسل هستند که هواداران زیادی در سراسر جهان دارند. لیونل مسی به تیم بارسلونا کمک کرد تا به موفقیت‌های بی‌نظیری هم در اسپانیا و هم در اروپا دست پیدا کند. کریستیانو رونالدو هم بازیکن اسطوره‌ای است که کارش را با دو تا از بزرگ‌ترین باشگاه‌های جهان یعنی منچستر یونایتد و رئال مادرید آغاز کرد. اما واقعا کدام یکی از این دو بازیکن بهترین هستند؟ برای پیدا کردن پاسخ با پنل کارشناسان فوتبال، گری لینکر، لوتار ماتیوس، رایان گیگز و جان فرانکو زولا همراه باشید.
 

زیدان یا پلاتینی؟ : فرانسه دو بازیکن تاریخی به فوتبال عرضه کرده که جزو ده فوتبالیست برتر جهان هستند. اما کدام یک از آن ها میراث ارزشمندتری برجای گذاشته؟ میشل پلاتینی به تیم فرانسه کمک کرد تا اولین جایزه ی بزرگ بین المللی را در ۱۹۸۴ تصاحب کند و علاوه بر این مهم ترین بازیکن تیم یوونتوس هم بود. اما زین الدین زیدان تیم ملی فرانسه را به قهرمانی جام جهانی و قهرمانی جام اروپا رساند و در عین حال اسطوره‌ی رئال مادرید هم بود. در این برنامه با پنل کارشناسان فوتبال، گری لینکر، لوتار ماتیوس، رایان گیگز و جان فرانکو زولا همراه باشید تا این دو اسطوره را با هم مقایسه کنیم.
 

دیوید بکام در برابر گرت بیل : در این قسمت، دو فوتبالیست بزرگ بریتانیایی یعنی «دیوید بکام» و «گرت بیل» را مقابل یکدیگر قرار می‌دهیم تا کشف کنیم کدکم‌یک بازیکن بزرگتری هستند. «دیوید بکام» پیش از پیوستن به باشگاه «رئال مادرید» اسپانیا، کمک شایانی به «منچستر یونایتد» کرده بود. «دیوید بکام»، کاپیتان تیم ملی انگلستان و بازیکنی بود که در پنج کشور به بازیکنی استثنایی تبدیل شده بود. از طرف دیگر، «گرت بیل»، پیش از اینکه به یک قهرمان در مادرید تبدیل شود، توانسته بود تیم باشگاه فوتبال «تاتنهام هاتسپر» را در زمره‌ی تیم‌های بزرگ اروپا وارد کند. او همچنین توانست به حضور تیم «ولز» در مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های اروپا کمک شایانی کند. با ما همراه باشید تا به همراه «رایان گیگز»، «جان فرانکو زولا»، «لوتار ماتیوس» و «جرمین جناس»، کارشناسان پنل برنامه ببییم که کدام‌یک از این دو بازیکن، فوتبالیست بزرگ‌تری است.

 

فان باستن در برابر کلینزمن : «مارکو فان باستن» و «یورگن کلینزمن» هر دو از بزرگ‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال هستند، اما کدام‌یک از آن‌ها بازیکن بهتری هستند؟ تعداد گل هایی که «فان باستن» به ثمر رسانده، بسیار زیاد است که بسیاری از آن‌ها هم بسیار تماشایی هستند. «فان باستن» تیم ملی هلند را به تنها موفقیتش در عرصه‌ی جهانی رسانده است. از طرف دیگر «کلینزمن» فوتبالیست اسطوره‌ای آلمان بود که توانست جام جهانی را به دست بیاورد و پس از آن هم در فوتبال انگلستان با تیم «تاتنهام» درخشید. با ما همراه باشید تا به همراه «رایان گیگز»، «جان فرانکو زولا»، «لوتار ماتیوس» و «جرمین جناس»، کارشناسان پنل برنامه ببییم که کدام‌یک از این دو بازیکن، فوتبالیست بزرگ‌تری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *