خلاصه قسمت های دردسر در خارج

قسمت 1 – حیله و اسارت : دو روایت از بی‌اعتمادی ; بی‌وفایی یک دوست مورد اعتماد از داستان یک خیانت در اکوادور و گروهی از راهپیمایان گمراه‌شده در داستان جویندگان ارکیده.
 
قسمت 2  سر و کله زدن با بزهکاران : یک دلال سهام که در شهر ریوینگ آریزونا قاچاقچی شده‌است از رویارویی‌هایش با مافیا و مواد مخدر می‌گوید.

 
rslj 3 – به نام عشق چه کردم : در داستان عشق ممنوع، دلبستگی دیوید و سینتیا باعث می‌شود که در فیلیپین راهی زندان شوند. و در بازداشت در بانکوم، آنجلای دل‌شکسته محکوم به حبس ابد می‌شود
 

قسمت 4 -تجارت بد :در این قسمت شاهد یک فردی هستیم که دست به قاچاق مواد مخدر میزنه و یک فرد دیگه که قصد داره حیوانات حفاظت شده که خرید و فروش انها غیرقانونی هست رو به مشتری بفروشه

 
قسمت 5 – قانون شکنی در انگلستان :وقتی پلیس ناگهانی به آزمایشگاه کوکایئن او وارد شد، پیِتِر تریتون مجبور می‌شود که پا به فرار بگذارد؛ اما نمی‌تواند به برداشتن آخرین محموله ارسال شده از اکوادور غلبه کند. غافل از اینکه پلیس اطلاعاتی از عوامل قاچاق مواد مخدر بدست آورده است؛ گروه ضربت او را با دو کیلوگرم کوکایئن خالص دستگیر می‌کنند.
 

قسمت 6 – انفجار در مرز مکزیک :در سال ۱۹۷۴، استیو پترسون مسئولیت کامل پادفرهنگ کالیفرنیای جنوبی را به دست گرفت و وقتی که موقعیت قاچاق ماریجوآنا از مکزیک به ایالات متحده آمریکا فراهم شد، او دست به کار شد. اما برخلاف میلش، در اهداف مداخله شد.
 

قسمت 7 – نوزده سالگی نارکو : در سال ۲۰۱۲، سایمونه بلیگنات شغل پرمنفعتی دارد و برای یکی از بزرگترین قاچاقچیان مواد مخدر ژوهانسبورگ کار می‌کند؛ اما وقتی رییسش به او پروژه‌ی قاچاق یک محموله‌ی کوکائین از بولیوی را محول می‌کند، سایمونه ۱۹ ساله پا در بازی می‌گذارد که بیش از درکش است.
 
قسمت 8 – رفیق ناباب : وقتی که نیروی دریایی مقام او را نزول می‌دهد، بدهی‌های افسر نیروی دریایی لِمار برتون افزایش می‌یابد تا زمانی که دوستش به او پیشنهاد می‌دهد تا از طریق قاچاق کوکائین به درآمدزایی بپردازد. او در فرودگاه بوگوتا دستگیر می‌شود، حال لِمار باید از یکی از زندان‌های وحشتناک کلمبیا نجات پیدا کند.

 
 
 

قسمت 00000 – سالگی نارکو :در سال ۲۰۱۲، سایمونه بلیگنات شغل پرمنفعتی دارد و برای یکی از بزرگترین قاچاقچیان مواد مخدر ژوهانسبورگ کار می‌کند؛ اما وقتی رییسش به او پروژه‌ی قاچاق یک محموله‌ی کوکائین از بولیوی را محول می‌کند، سایمونه ۱۹ ساله پا در بازی می‌گذارد که بیش از درکش است.
 

قسمت 00000 – در بیابان :روزنامه‌نگاری به نام فیل کاکس به سودان بازمی‌گردد تا اتهاماتی درباره گسترش سلاح‌های شیمیایی غیرقانونی را مورد بررسی قرار دهد؛ اما وقتی متوجه می‌شود که برای کشتن یا دست‌گیری‌اش پاداش معرفی شده‌است نقشه‌هایش نقش بر آب می‌شود.
 

قسمت 00000 – اساتید تغییر چهره : هوارد در جهت به دام انداختن آقای Nice، از کلاه‌گیس‌ و نام مستعار استفاده می‌کند تا مواد مخدر معامله کند.

 
 
قسمت 00000 – بحران گروگان گیری : در این قسمت شاهد ماجرهای نبرد هشت غریبه برای بقا در یک داستان آدم‌ربایی در کلمبیا و یک پیمان‌کار آمریکایی که در اتاقی زیرزمینی در عراق زندانی‌شد، خواهیم بود.

 
قسمت 00000 – فرار از القاعده : بعد از روزها همراهی با شورشیان ارتش آزاد سوریه، عکاس تازه‌کاری به نام متیو شریِر تصمیم می‌گیرد که به اندازه کافی به بخت خود تکیه کرده است. اما هنگام خروج از حلب توسط القاعده‌ی سوریه، النصرا، دزدیده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *