خلاصه قسمت های در جستجوی زودیاک قاتل

قسمت 1 (مظنون جدید) : تحقیقات جدید برای شناسایی «زودیاک قاتل» با دسترسی بی سابقه به پرونده های پلیس، حل رمز پیچیده ای که اسم قاتل در آن پنهان شده و رابطه بین زودیاک و یک پرونده راکد قدیمی آغاز می شود. یک مظنون جدید با تجربه کد نویسی پیدا می شود…
 

قسمت 2 (خدمت در ارتش) : تحقیقات با کمک ابر کامپیوتر تیم نشان میدهد که این امکان وجود دارد که زودیاک قاتل در نیروی ارتش ایالات متحده آمریکا خدمت کرده باشد. بر اساس یافته ها، قاتل در رمزهایش از علائم و نمادهایی استفاده کرده که فقط افراد بسیار معدودی در آن زمان از آنها اطلاع داشته اند. (سال) و (کن) مدارک جدیدی بدست آورده اند که شاید آنها را به قاتل برساند…

 

قسمت 3 ( پرده برداری از یک رمز) : در حالیکه ابرکامپیوتر تیم یک الگوی مرتبط با تقویم قمری که با قتل های زنجیره ای ارتباط دارد را پیدا می کند، تحقیقات انجام شده از یک رمز پیچیده که متعلق به زودیاک قاتل است، پرده برمیدارد. معمای سرزنش آمیز قاتل ممکن است محل دفن یک جسد را برملا کند. و مظنون دومی هم پیدا می شود.
 
قسمت 4 (پرونده های سری اف بی آی) : تحقیقات با انتشار پرونده های سری اف بی آی درباره زودیاک قاتل و کمک یک متخصص تشخیص دست خط که نامه های زودیاک را به ۴۸۰۰ کیلومتر دورتر یعنی آلبانی نیویورک ارتباط میدهد، وارد مرحله ای کاملا جدید می شود. تیم کد به موفقیت بی نظیری در حل (زد ۳۴۰) دست پیدا می کند.

 

قسمت 5 ( پیدا کردن رمز معروف) : (سال) و (کن) با توجه به دستاورد شگفت انگیز تیم کد، تحقیقات خود را به سانفرانسیسکو مرکز قتل های زنجیره ای زودیاک انتقال می دهند. یکی از اعضای تیم، رمز معروف (زد۳۴۰) که تمام رمز گشاها ها را به مدت پنجاه سال گیج کرده بود را حل می کند.
 

قسمت 0 (********) :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *