خلاصه قسمت های دلارهای اسکوبار

قسمت 1 – خانه امن : در این قسمت شاهد هستیم که پس از رسیدن به کلمبیا، «داگ» با شخصی به نام «خوان» ارتباط برقرار می‌کند که می‌تواند به او خانه‌ی امن «اسکوبار» را نشان دهد. در ادامه شاهد تحقیقات «بن» و تیم کارشناسان همراهش در اطراف محل سکونت «پابلو اسکوبار» برای پیداکردن میلیون‌ها دلار پول نقد گمشده هستیم.
 
قسمت 2 – اعضای باند : در این قسمت می‌بینیم که پس از کشف موتورسیکلتی که به همراه یکی از افراد باند اسکوبار زیر خاک دفن شده «داگ» و «بن» تصمیم می‌گیرند تا به حلقه‌ی افراد نزدیک به او نفوذ کنند. برای همین «بن» به سراغ افراد نزدیک به اسکوبار می‌رود در حالی که «داگ» بر روی یکی از بزن‌ بهادرهایی که برای او کار می‌کرد به نام «پاپی» رفته است.
 
قسمت 3 – زندانی : در این قسمت می‌بینیم که پس از یک دیدار پرتنش با «پاپی»، «داگ» و «بن» توسط یک واسطه با یکی از نگهبان‌های زندانی که اسکوبار در آن زندانی شده بوده، دیدار می‌کنند. آن‌ها وارد «La Catedral» زندانی که اسکوبار خودش ساخته بوده می‌شوند تا با کمک تجهیزات پیشرفته، جست‌و‌جوی خودشان را ادامه دهند.
 

قسمت 4 – جزیره : در چهارمین قسمت این برنامه شاهد هستیم که پس از آنکه «داگ» با یک فرد کلیدی در ارتباط باند قاچاق اسکوبار در «کارتاخنا» کلمبیا آشنا می‌شود، تیم جست‌‌و‌جو مجبور به تغییر استراتژی خود برای کشف پول‌های پنهان شده‌ی اسکوبار می‌شود. از طرف دیگر «بن» برای جست‌و‌جو با گروهش به جزایری در خارج از «کارتاخنا» رفته. آیا در این قسمت گروه با خطر روبرو خواهد شد؟
 
قسمت 5 – جنگل : در ادامه ی جست‌و‌جو برای یافتن پول‌های مفقود شده‌ی «اسکوبار» در این قسمت «پاپی» اطلاعاتی درباره‌ی مسیر فرار از طریق جنگل در خارج از عمارت «Hacienda Nápoles» در اختیار «داگ» قرار می‌دهد. همچنین «داگ» و «بن» به کمک یک آمریکایی فروشنده‌ی مواد مخدر که مسیر را بلد است، به جست‌و‌جو می‌پردازند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *