خلاصه قسمت های دنیای آدرین هو

سرما درمانی : در اولین قسمت از این برنامه «آدرین» سفر خودش را از شهر زادگاهش یعنی تورنتو، اونتاریو آغاز می کند.
در اولین قدم، او به مرکز تحقیقاتی «نکست لب» می رود تا با آزمایش هایی مثل اندازه گیری سرعت متابولیسم، ضربان قلب، ظرفیت ریه بدن خود را دوباره کشف کند! پس از اینکه آدرین ناشناخته‌های بدنش را کشف کرد به بزرگ‌ترین محل ورزشی سرپوشیده‌ی کانادا برود. آنجا محلی است که برای تمرین روزانه‌ی شهروندان فضایی فراهم کرده که با فضای متداول محل کار روزانه متفاوت باشد و برای زندگی بهتر و سالم‌تر انگیزه‌ی در آن‌ها ایجاد کند. در اینجا افراد مختلف می‌توانند علاوه بر بازی و تفریح، بر روی تناسب اندام خودشان هم کار کنند. در این قسمت می‌بینیم که چطور مربیان این ورزشگاه آدرین را تمرین می‌دهند و در آخر هم او را برای سرمادرمانی به داخل یک سونای سرد می‌فرستند. حالا پس از اینکه آدرین ویژگی‌های بدنش را شناخت و برای تمرین و ورزش به ورزشگاه رفت نوبت به تغذیه و غذا می‌رسد و برای همین به رستوران «Actinolite» می رود. در آنجا او با طرز تهیه انواع غذاهای سالم و مقوی آشنا می‌شود. و در پایان برنامه او به سراغ یک کارخانه چرم سازی می‌رود تا ضمن آشنایی با سبک طراحی آن‌ها درباره‌ی همکاری با برند شخصی خودش، «سوئِـت دِ استایل» با آن ها گفت‌و‌گو کند.

 

موج‌سواری : موقعیت جغرافیایی یک شهر تاثیر مهمی بر روی فرهنگ آن دارد و لس‌آنجلس نمونه‌ی خوبی از این موضوع است. در شهر لس‌آنجلس موج‌سواری چیزی بیشتر از فقط یک تفریح و سرگرمی است و به یک نوع سبک زندگی تبدیل شده. در آنجا موج‌سواری یک صنعت و یک سبک زندگی است و تاثیر فرهنگی بالایی بر روی مردم از غذا گرفته تا مد، دارد. با وجود اینکه «آدرین» در نزدیکی ساحل زندگی می‌کند، تا پیش از این هرگز موج‌سواری را تجربه نکرده بنابراین حالا می‌خواهد به کلاس آموزش موج‌سواری برود. در ادامه‌ی برنامه می‌بینیم که «آدریانا» با رییس یک رستوران خاص غذاهای دریایی دیدار می‌کند. این رستوران در حقیقت مواد مورد نیاز غذاهایش را از دریا تهیه می‌کند اما به شکلی که به اکوسیستم طبیعی محیط آن آسیبی نرسد. در پایان، شاهد موج‌سواری او به همراه موج‌سوار حرفه‌ای استرالیایی، «آناستازیا اشلی»، هستیم.
 

دوچرخه‌سواری دو نفره : چطور می‌شود از کسب‌و‌کار برای برقراری ارتباط اجتماعی و تشکیل گروهی از دوستان استفاده کرد؟
واقعاچه‌طور می‌شود یک علاقه‌ی شخصی را به تجربه‌ای جمعی تبدیل کرد؟ آدریانا برای پیدا کردن پاسخ این پرسش به «سول سایکل» می‌رود. آن‌جا محلی است که۱۲۰۰ عضو آن هر روز به آن‌جا می‌روند. حالا «آدریانا» در این کلاس ثبت‌نام کرده و می‌خواهد به آن‌جا برود تا کشف کند که چه جذابیت‌هایی برای گروهی که هر روز به ان‌جا می‌روند، وجود دارد. در ادامه پس از اینکه «آدریانا» به قول معروف روح و روانش را تصفیه کرد، تصمیم می‌گیرد تا دوباره فعالیت‌هایش را از سر بگیرد. او به سراغ یک بار محلی می‌رود تا نوشیدنی‌های خاص آن را را امتحان کند که از موادی مانند کربن فعال، زردچوبه تهیه و چیزهای دیگر تهیه می‌شود. و سرانجام او به سراغ بزرگ‌ترین جامعه‌ی دوچرخه‌سواری می‌رود و در آن‌جا با گروه افرادی آشنا می‌شود که مثل یک جامعه دور هم جمع شده‌اند و دوچرخه‌سواری را تشویق و تبلیغ می‌کنند، آن هم در شهری که تحت سلطه‌ی خودروها است و خواهیم دید که چطور او تلاش می‌کند تا راندن دوچرخه‌ی دونفره را یاد بگیرد.
 

مدیتیشن : در دنیای شلوغ و پرمشغله‌ی امروز، همه‌ی ما احتیاج داریم تا زمانی را به تمرکز، مدیتیشن و تجدید قوای خودمان اختصاص دهیم. برای همین این هفته آدریانا به مرکز مدیتیشن «آنپلاگ» رفته تا با بنیانگذار آن، «سوزی یالوف-شوارتز» گفت‌و‌گو کند و چیزهایی از او بیاموزد. او در ادامه با قهرمان جهانی «تای‌چی»، «اولیویا رزوود» دیدار کند و یاد می گیرد که چطور انرژی بیشتر، خواب بهتر، تمرکز بیشتر، ایمنی بالاتر و مقاومت بهتری پیدا کند. حالا پس از اینکه آدریانا ذهن آرام‌تر و انرژی بیشتری پیدا کرده برای خوردن یک غذای عالی به یک رستوران جدید و مبتکرانه در محله‌ی هنرمندان به نام «اِسپرینگز» می‌رود که یک رستوران مخصوص خام‌گیاهخواران است؛ جایی که علاوه بر اینکه آبمیوه، اسموتی و شراب مخصوص خودش را تهیه می‌کند، مشتری‌ها می‌توانند از خدمات دیگری مانند ماساژ و طب سوزنی هم استفاده کنند. و سرانجام نوبت به مد و لباس می‌رسد و آدریانا از یک فروشگاه لباس دست دوم دیدن می‌کند که می‌توان در آن لباس‌های دهه نود که تا به حال کمتر دیده یا پوشیده شده‌اند را پیدا کرد.
 

کوه‌پیمایی و احساس موفقیت : این هفته همراه با آدریانا به لس‌آنجلس می‌رویم چون او می‌خواهد اول از همه با یک مربی مشهور به نام «مسی آریاز» کوه‌پیمایی کند. پس از انجام تمرین‌های فشرده‌، سریع و واقعا سنگین آدریانا برای خوردن غذایی سالم به سراغ یک غذافروشی سیار به اسم «ماشین سبز» می‌رود تا ما را هم با راز و رمز تهیه غذاهای سالم و طبیعی آشنا کند. در ادامه شاهد هستیم که او با فردی به نام «جیسون مارک» دیدار می‌کند تا با کسب و کار او که در ارتباط با کفش ورزشی در لس‌آنجلس است، آشنا شود و خواهیم دید که چگونه او کفشهایش را که حالا کثیف شده، دوباره به خوبی تمیز و مثل روز اولش می‌کند!
 

ورزش با مانع و غذای سالم : آدریانا در ادامه‌ی سفرهایش برای انجام کارهایی که تا به حال انجام نداده این‌بار به تورنتو برگشته. او می‌خواهد به جایی برود که بتواند در مسیری پر از موانع سخت و خسته‌کننده ورزش کند و برای همین هم اول می‌خواهد با «جسی بروس»، بنیانگذار آن‌جا دیدار کند و از او یاد بگیرد که چطور می‌تواند از این مسیر سخت و پر از مانع عبور کند. «جسی» که خودش از طرفداران پر و پا قرص این ورزش است به آدریانا می گوید که چطور این ورزش به خود او کمک کرده تا در دوران نوجوانی بر افسردگی‌اش غلبه کند و چطور توانسته بعدها در کسب و کارش موفق شود. و سرانجام نوبت خوردن غذای سالم که می‌رسد، آدریانا با صاحب فروشگاه‌های زنجیره‌ای «روث تال» دیدار می‌کند تا با انواع غذاهای وگان و سالم آن‌‌ها آشنا شود.
 

تمرین با قهرمان بوکس : این هفته همراه با آدرین به نیویورک سفر می‌کنیم تا در ابتدا با فرد خلاقی آشنا شویم که صاحب یک برند خاص به نام
«Noah» برای سبک زندگی است. او در فروشگاه آن‌ها در « نولیتا» با انواع محصولات متنوع‌شان که ترکیب و آمیزه‌ای از لباس‌های ورزشی، مد و در عین حال سبک و حال و هوای نیویورک است آشنا می‌شود. در ادامه طبق معمول آدریان برای خوردن یک غذای خوب این بار به یک رستوران جدید در نیویورک می‌رود تا با مدیر آن به نام «مایکل» دیدار کند و با فلسفه‌ی رستوران آن‌ها و طرز تهیه غذاهایش که بیشتر از انواع مختلف ماهی تشکیل شده، آشنا شود. در ادامه او با بوکسور افسانه‌ای «مایکل اولاجیده جونیور» دیدار می‌کند.
 

تجربه متفاوت : گاهی وقت‌ها در زندگی برای پیشرفت کردن و جلو رفتن بد نیست که نگاهی هم به گذشته بکنیم. این هفته همراه با آدریانا با سه فرد مختلف در تورنتو دیدار می‌کنیم که هر کدام از آن‌ها توانسته‌اند چیز منحصربه‌فرد و ویژه‌ای به وجود بیاورند و پر کار و حرفه خودشان از پیشگامان هستند. اما قبل از هر چیز دیگر او در مشهورترین خیابان تورنتو با مالک یکی از باشگاه‌های «کراس فیت» به نام آکادمی «آو لاینز» یا همان باشگاه شیرها دیدار می‌کند که بیش از ۱۳ هزار سالن ورزشی در سراسر جهان دارد. پس از انجام تمرین‌های سخت برای خوردن یک غذای عالی، آدریانا به یک رستوران چینی جامائیکایی می‌رود و با سرآشپز فوق‌العاده‌ی آن در مورد طرز تهیه غذاهای لذیذ آنجا صحبت می‌کند. در پایان وقتی که نوبت به مد و لباس می‌رسد، آدریانا به یک فروشگاه بی‌نظیر و پیشرو در صنعا مد به نام «جاناتان اند الیویا» در خیابان اُسینگتون می‌رود.
 

ورزش با مدل‌ها و افراد مشهور : در این قسمت همراه آدریان در نیویورک به یک باشگاه ورزشی خاص می‌رویم که برای افراد مشهور، مدل‌ها و حتا ورزشکاران المپیک تاسیس شده. در آنجا با تمرینات واقعا خاص و منحصر به فرد آن‌ها آشنا خواهیم شد. در ادامه برنامه با آدرین با فردی آشنا می‌شود که بر روی تهیه غذاهای سالم تمرکز دارد و تلاش می‌کند در سبک تغذیه سالم مردم تحولی واقعی ایجاد کند. در ادامه همراه با او از یک برند مد مشهور دیدن می‌کنیم.
 

بازگشت به تورنتو : در این قسمت آدرین دوباره به تورنتو برگشته تا ببیند تا چه حد تجربه‌هایی که در سفرهایش داشته را واقعا یاد گرفته! اول از همه همراه آدریان به استخر می‌رویم تا پیشرفت او را در شنا کردن و شیرجه ببینیم. در ادامه شاهد هستیم که او چطور در خانه آب میوه های بسیار خوشمزه و استثنایی و همچنین چند غذای لذیذ درست می‌کند. و سرانجام نوبت به مد و لباس که می‌رسد همراه او سری می‌زنیم به شرکت «Roots in Yorkville» که با یک کاپشن ورزشی جدید که محصول مشترک «سوئت د استایل» با آن‌هاست آشنا شویم.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *