خلاصه قسمت های دنیای سگ‌ها و گربه‌های کوچولو

قسمت 1 : در این قسمت با گروهی از توله‌سگ‌های بامزه و کوچولو در هشت هفتّ ی اول زندگی‌شان همراه می‌شویم. از هنگامی که آن‌ها متولد می شوند تا وقتی که به خانواده‌ی انسانی خودشان می‌پیوندند. در طول این زمان شگفت‌انگیز شاهد خواهیم بود که این سگ‌های کوچک چطور تغییر می‌کنند. آن‌ها از موجوداتی بی‌دفاع، به موجوداتی قوی و پرقدرت تبدیل می‌شوند و هر تجربه‌ی کوچکی برای آن‌ها آموزنده است.
 

قسمت 2 : در دومین قسمت از «دنیای سگ‌ها و گربه‌های کوچولو» با چند توله سگ بامزه و البته خاص آشنا می‌شویم که وارد مرحله‌ی جدیدی از زندگی‌شان شده‌اند. ما در حالی با آنها همراه می‌شویم که حالا دوستان خودشان را ترک کرده و به خانواده‌ی جدید انسانی‌شان ملحق می‌شوند. می‌خواهیم در این برنامه به درون ذهن آن‌ها برویم تا ببینیم چطور می‌توانند با انسان رابطه‌ای شکل دهند که تا آخر عمرشان دوام بیاورد. واقعا چطور سگ‌ها می‌توانند به بهترین دوست انسان تبدیل شوند؟
 

قسمت 3 : در سومین قسمت از برنامه‌ی «دنیای سگ‌ها و گربه‌های کوچولو» این بار با چند بچه گربه‌ی دوست‌داشتنی همراه می‌شویم آن‌هم از لحظه‌ای که آن‌ها چشم‌هایشان را باز می‌کنند تا موقعی که اولین قدم‌های خودشان را بر‌می‌دارند. می‌خواهیم ببینیم که چطور آن ها با نیروی شگفت‌انگیز حواس خودشان جهان اطراف‌شان را درک و کشف می‌کنند. همچنین خواهیم دید که چطور غریزه‌ آن‌ها را در هر حرکت‌شان راهنمایی می‌کند. با ما همراه باشید تا به درون ذهن این موجودات دوست‌داشتنی برویم و شاهد صحنه هایی باشید که تا قبل از این هرگز ندیده‌اید.
 

قسمت 4 : در این قسمت می‌خواهیم با چند بچه‌گربه‌ی بسیار خاص آشنا شویم و ببینیم چطور آن‌ها با یکی از حساس‌ترین مراحل زندگی‌شان روبرو می‌شوند. بچه‌گربه‌هایی که حالا می‌خواهند دوران کودکی‌شان را ترک کنند و اول قدم‌های خودشان را در خانه‌ی جدیدشان امتحان کنند. گربه‌هایی که حالا وارد مرحله‌ی بلوغ می‌شوند و قرار است که از این به بعد بتوانند خودشان به‌طور مستقل زندگی کنند! خواهیم دید که چطور آن‌ها با آزمون و خطا بالاخره پبروز می‌شوند. در این برنامه‌ی جذاب با ما همراه باشید تا ببینیم این گربه های دوست داشتنی چطور از نیروهایشان استفاده می‌کنند تا دنیا را بشناسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *