خلاصه قسمت های دیدار با غیر ممکن

مرد معجزه : شخصی به وسیله قطاری در حال حرکت دو نیم میشود و زنده میماند و حتی با اورژانش برای امداد تماس میگیرد

آیا این مهارت پزشکی بود که این فرد از این حادثه جان سالن به در برده یا معجزه و کمک الهی ؟

چطور ممکن است که روغن مقدس پیوسته از دیوار و مجسمه های مذهبی در داخل یک خانه تراوش کند
جالبه که بسیاری اعتقاد دارن این روغن قدرت درمانی و شفا دارد
 

معجزه 11 سپتامبر : چگونه مامورین آتش نشانی زنی را در برج های دوقلو در 11 سپتامبر گیر افتاده بود را نجات دادن ؟

اگر مامورین اون زن را نمیدیدن چه اتفاقی می‌افتاد آیا زنده ماندن و پیدا شدنش میان آتش و دود یک معجزه بود یا شانس و اقبال ؟

احساس برقراری ارتباطی ماورایی توسط یک آتشنشان توهم بوده یا یک پیامی از سوی پروردگار ؟

خانواده های تعدادی از قربانیان حادثه 11 سپتامبر از ارتباط با درگذشتگان میگویند . آیا توضیح منطقی برای این پیام ها وجود دارد ؟
 

خاک شفابخش و فرشته‌ محافظ : در این قسمت وارد کلیسایی میشیم که مردم میگن خاک اونجا شفا بخش هست و خیلی از بیماران شفا پیدا کردن
ما میخواهیم بفهمیم واقعا مردمی که به اینجا مراجعه میکنن و دعا میخوانن با معجزه خوب شدن یا خاک آنجا خاصیت درمانی داره

در ادامه با یک مادری ملاقات میکنیم که پس از تصمیم غم انگیز برای جدا کردن دستگاه تنفسی دخترش در بیمارستان تصویر یک نوری که بسیاری معتقدن تصویر یک فرشته بوده است را رو روی مانیتور میبینه و بلافاصله پس از این قضیه با اینکه تمام دستگاه های تفسی از دخترش جدا شده بود و دکتر ها امیدی به زنده ماندش نداشتن تمام علائم حیاتی دخترش برگشت
آیا نوری که در مانیتور دیده میشد واقعا تصویر یک فرشته بود یا فقط بازتاب نور بود ؟
 

ظهور مریم مقدس و شفای بیماران : در این قسمت از برنامه‌ «دیدار با غیرممکن»، برای بررسی ادعای زنی که می‌گوید مریم مقدس بر او ظاهر شده، به شهر کوچکی در اوهایو سفر می‌کنیم. این زن برای اثبات ادعای خود مدارک و عکس‌هایی هم در اختیار دارد. در ادامه‌ی برنامه برای بررسی صحت ادعای یک کشیش به پنسیلوانیا سفر می‌کنیم. ادعا شده که این کشیش می‌تواند تنها با صحبت کردن، بیماران را شفا دهد.

برای آشنایی بیشتر با این افراد و دیدن چگونگی ادعاهایی که مطرح می‌کنند، این قسمت از برنامه «دیدار با غیرممکن» را تماشا کنید.

 
ادعاهای شگفت‌آور : در این قسمت از برنامه‌ی «دیدار با غیرممکن»، با پسر جوانی دیدار می‌کنیم که والدین او ادعا می‌کنند روح یک استاد خلبان در جنگ جهانی دوم در او حلول کرده است. اما آیا ممکن است این ادعای معجزه‌آسا حقیقت داشته باشد؟

در ادامه‌ی برنامه به شرق آمریکا سفر می‌کنیم، جایی که زنی ادعا می‌کند شکنجه‌های مسیح و به صلیب کشیده شدن او را شخصا با بدنی خون‌آلود تجربه کرده است.
 

پزشک شهودی و وحی : آیا ممکن است کسی بتواند فقط از طریق شهودی وجود بیماری را در شخص دیگری تشخیص دهد؟

در این قسمت از برنامه‌ی «دیدار با غیر ممکن» برای دیدار با شخصی به نام «Jason Ward» به «اسکاتزیل آریزونا» سفر می‌کنیم. او ادعا می‌کند که قادر است شخصا بدن بیماران را از طریق شهودی اسکن کند تا دلیل آنچه که آن‌ها را بیمار می‌کند کشف کند.

در ادامه‌ی برنامه به فلوریدا سفر می‌کنیم تا با زنی آشنا شویم که ادعا می‌کند، وقوع یک تصادف وحشتناک توسط خدا به او وحی شده بود. زن ادعا می‌کند که چند هفته بعد همان اتفاقی که به او وحی شده بود دقیقا برایش پیش آمد، اما او سرانجام با قدرت دعاهای یک شفاعت کنند، توانست از مرگ حتمی نجات پیدا کند.

برای آشنایی با بیشتر با این اتفاقات عجیب، بیننده‌ی این قسمت از برنامه «دیدار با غیرممکن» باشید.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *