خلاصه قسمت های رفاقت با حیوانات

قسمت 1 : رندی میلر مربی و تربیت کننده ی حیوانات ما را به یک تمرین ریسکی با شیرها و ببرهایش می برد، تا صحنه ی “حمله ببر” را به خوبی اجرا کند …. تمرینی که هر لحظه ممکن است به واقعیت تبدیل شود

جیم و سوزان کوالزیک هر روز زندگی خود را به خطر می اندازند تا از خرس های یتیمی مراقبت کنند، که بعضی از آنها حدود 270 سانتی متر قد و 635 وزن دارند …
اریک لوبلان علاقه مند به خزندگان ، با خوشحالی اجازه می دهد تا سه فرزندش با مجموعه ای از مارمولک ها و مارها، از جمله یک پیتون بازی کنند.

 

قسمت 2 : جف لو به تازگی صاحب پارک حیوانات نادر (گریتر وینوود) شده ودر کابین کوچکی در همان پارک نقل مکان کرده. حالا صاحب 220 شیر و ببر،مرتباً به محوطه ی پارک خود می رود. آیا امروز روزیست که شانس خود را از دست می دهد؟

امبر ایزک پیوند خاصی با آلپاکای خود کودی دارد،آلپاکایی که وقتی که مادرش او را به دنیا می آورد متوجه نمی شود که زایمان کرده و از آنجا می رود . هنوز کودی کوچک با امبر به رختخواب می رود – و عکس های او در کلاه گیس های رنگارنگ، کودی را به ستاره آنلاین ساخته است.
واما در اندونزی،به سراغ بهترین دزدگیری که میشود تصور کرد یعنی یک تمساح 200 کیلوگرمی به نام کوجک که در حیاط خلوت زندگی می کند میرویم .
 

قسمت 3 : .گبی اسکمپون به فلوریدا رفته است تا با تمساح ها کار کند. او به صورت داوطلبانه در اِورگلَدز هالیدی پارک با بعضی از آنها شنا می کند و آنها را می بوسد.
جنیس هیلی دو ببر بنگال را در حیاط پشت خانه اش در فلوریدا نگهداری می کند، یک ببرسفید نر 272 کیلوگرمی و جاندا یک ماده ببر نارنجی 181 کیلوگرمی. جنیس خودش با دست به آنها غذا میدهد و حتی با آنها چرت هم می‌زند.
همچنین در یک شهر کوچک انگلیسی، خانواده فاست دیگر از ماشین استفاده نمی کنند آنها ترجیح می دهند تا از شترها برای رفت و آمد از جمله خرید کردن، مدرسه رفتن و حتی رفتن به بارهای محلی استفاده کنند
 

قسمت 4 : شان الیس می خواهد که دیدگاه مردم را در مورد گرگ ها تغییر دهد در نتیجه زندگی خود را به گروهی از آنها اختصاص داده است. اما آیا آنها پذیرای همسر جدید او آیلا خواهند بود؟
جوئل روزنتال از حیوانات زخمی و یتیم در پناهگاه طبیعی خود در ویرجینیای غربی مراقبت می کند ودر طی هفت سال گذشته 20 خرس را پرورش و سپس رها کرده است و ادعا می کند که هیچ چیز بهتر از پیاده روی با خرس ها نیست.
حیوان خانگی آنجلا لنس ، یک تمساح 4 ساله به اسم لیلی است، می توان گفت که او مورد توجه ترین تمساح جهان است، و با اینکه لباس های مخصوص میپوشد ،سولاریوم درجه یک برای استراحت و حتی ناخن های لاک زده دارد اما هنوز پرستارش با او محتاطانه برخورد می کند.

 

قسمت 5 : آنل ایسنایمن با شیرها، پلنگ ها ، یوزپلنگ ها و شغال هایی که در پارک وحش خود در آفریقای جنوبی بزرگ کرده رابطه ی بسیار خوب و نزدیکی دارد. حالا آنها کاملاً بزرگ شده اند و او دائماً وارد محوطه ی آنها می شود تا با دست به آنها غذا بدهد. کریستا گوارینو تنها نه سال دارد اما واقعاً شیفته ی مارهاست . او ٣٠ تا خزنده دارد، از جمله یک پیتون 125 سانتی متری . کریستا در واقع با آن ها غذا می خورد، می خوابد وحتی قبل از اینکه بتونه راه بره با مارها هم بازی بوده
ویلبور یک خوک است که توی شهر نیویورک زندگی می کند، همیشه همراه صاحبش ندی درازنلال یک حامی حیوانات است و یک لحظه از او جدا نمی شود طوری که حتی دوست ندارد که جدا بخوابد .

 

قسمت 6 : مرد عجیب و غریب فرانسوی هفت شیر ​​و ببر در باغش نگهداری میکند . او به تنهایی از آنها نگهداری می کند و هر روز تنهایی به آنها غذا می دهد ، بغلشان میکند و حتی آنها را برای پیاده روی به بیرون می برد …
پینکی جاناتا خودش را مادرشش میمون پرانرژی نجات یافته می داند – او حتی به آنها زبان اشاره یاد داده تا بتوانند با هم ارتباط برقرار کند اما با اینکه پینکی به آنها علاقه ی زیادی دارد به دیگران هشدار میدهد تا از داشتن این نوع میمون به عنوان حیوان خانگی خودداری کنند
رنه کسلی مربی 20 ساله ی سیرک رابطه ی فوق العاده ای با پنج فیل آفریقایی که با آنها بزرگ شده است دارد،رنه تنها یک مربی سیرک نیست بلکه یک اجرا کننده ی حرفه ایست. کار او با فیل ها یک کار منحصر به فرد است در واقع ترکیبی از حرکات آکروباتیک و کار گروهی با فیل هاست.

 

قسمت 7 : یک زوج نترس خانه ی خودشان را با 80 مار به اشتراک گذاشته اند.
سوزی و سایمون پناهگاهی برای خزندگان هستند ، آنها را نجات داده و بهشان جا می دهند. اما آیا آنها موفق می شوند تا خودشان را در مقابل گزیده شدن حفظ کنند؟

بانی هارت، مادربزرگ 62 ساله ی اهل تگزاس کسی که با سه حیوان خانگی غیر معمول خود یعنی دو خرس سیاه و یک ببر زندگی می کند.

زن و شوهر روسی، الکساندر و ماریا یک گربه ی خانگی بسیار بزرگ دارند یک گربه وحشی دوساله به نام مسی، که با آنها در آپارتمانشان زندگی می کند.

 

قسمت 8 : رابطه ی بابت بی یانگ با پلنگ ها در پناهگاهش به او این اجازه را می دهد تا وارد محوطه شان شود، کنار آنها بنشیند و حتی لمسشان کند. او حتی می تواند به نوزادانشان هم نزدیک شود.

ساوانا بوآن در فلوریدا، میخواهد ثابت کند که کروکدیل ها و تمساح ها بهترین دوست زنان هستند. او در گیتورلند کار می کند و یکی از وظایفش این است که راهی برای تحریک ذهنی و جسمی حیوانات پیدا کند.

شایام 79 ساله به خاطر نگهداری صدها میمون ماکائو به مدت چهل سال ، در هند بسیار معروف شده است. با وجود همه ی خطرات او اجازه می دهد تا میمون ها از سر و کله اش بالا بروند ….
 

قسمت 9 : بردایزرنچ در فلوریدا خانه ی 14 خرس و یک خانواده نترس است که تقریبا یک قرن است که از آنها نگهداری میکنند،غذا دادن به این حیوانات قدرتمند که 270 سانتی متر قد دارند کار آسانی نیست.قسمت نهم

ریانا که عاشق گربه هاست توانسته با کمک شیمی درمانی و بودن فیلا ،یوزپلنگ مورد علاقه اش سرطان را شکست دهد..هر دو یکجا و کنار هم میخوابند و بر سر یک میز غذایشان را می خورند.
و در استرالیا، تونی و ترزا متیو خانه خود را به یک پناهگاه برای 40 تا کانگورو تبدیل کرده اند، آنها عاشق کانگوروها هستند برای همین درب خانه شان را به روی این حیوانات باز کرده اند.

 

قسمت 10 : تی مایک کیلبرت واقعاً ترسی از تمساح های بزرگ ندارد، او آنقدر نترس است که به راحتی دست خود را وارد فکشان میکند. تمساح ها در واقع تجارت خانوادگی آنها هستند. او همچنین به پسر پنج ساله اش بلیز علی رغم تمام نگرانی های مادرش اجازه می دهد تا به آنها نزدیک شود.
کارل بوارد همیشه به دنبال هیجان است او اعتراف می کند دوست دارد در خطر زندگی کند ،بنابراین هر روز زندگی خود را به خطر می اندازد و با شیرها کشتی میگیرد.
و در ریو دوژانیرو سارا یک ماساژ بسیار متفاوت را پیشنهاد میدهد ، او در این ماساژ از مارها استفاده میکند، اما باید دید که پسرش رافائل می تواند به ترسش غلبه کند و این ماساژ را امتحان کند؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *