خلاصه قسمت های رمزگشایی از خطر

قسمت 1 : گروهی از چتربازان که پرش شان طبق برنامه پیش نمی رود، طوفانی خطرناک در تایوان که سواران وسایل نقلیه را بسوی مرگ میراند.
 

قسمت 2 :یک سانحه هلیکوپتر در محل کار هرج و مرج می آفریند، تلاش برای نجات با یک ماشین برفی به مشکل برمی خورد و یک کارگر ساختمانی گیر می افتد.
 

قسمت 3 :مجموعه ای از فجایعی که تصویرشان ضبط شده، از جمله یک نمایش با موتور کراس که پیش چشمان تماشاچیان وحشت زده بطرز شگفت آوری به فاجعه می انجامد
 
قسمت 4 :در این مجموعه از فجایعی که تصویرشان ضبط شده ببینید که مشکل از کجا آغاز شد. پس از در نظر گرفتن علایم موجود در تصاویر آیا می توانید پی به خطر مرگباری که در شرف وقوع است ببرید؟
 
قسمت 5 :از یک هواپیمای نمایش های هوایی تا یک قایق سرعتی اف یک (فرمول یک)، علایم تصویری را تحلیل کنید تا بفهمید چه اتفاق وحشتناکی قرار است در این فجایع فیلمبرداری شده رخ دهد.
 
قسمت 6 : …..
 
قسمت 7 : در این برنامه ببینید چه اتفاقاتی در یک سری از فجایعی که شکار دوربین ها شده اند رخ میدهد، از انحراف یک کامیون از جاده گرفته تا خروش وحشتناک یک گردباد.
 
قسمت 8 : در این برنامه شاهد حوادث مرگ آور در مسابقات موتورسواری تا مانورهای هوایی خیره کننده هستید، فجایعی که شکار دوربین ها شده اند.
 
قسمت 9 : یک مسابقه اتومبیل رانی خیابانی در برزیل منجر به فاجعه و یک ماشین مشتعل در نروژ عامل هرج و مرج می شود. آیا میتوان خطر را رمزگشایی کرد؟
 
قسمت 10 : فرصتی برای پی بردن به اینکه چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی دو ماشین درگ استر شاخ به شاخ بشوند و یک خلبان برای کنترل پاراگلایدر خود دچار مشکل بشود.
 
قسمت 11 : ک کانتینر از ریل قطار خارج می شود، یک تریلی، جرثقیلی را تکان می دهد، و یک قایق به هوا بلند میشود- چه اتفاقی می افتد؟
 
قسمت 12 : یک لیفتراک، کانتینر باری را بلند می کند و یک تعویض لاستیک در مسابقات ماشین سواری در هلند فاجعه آمیز می شود؟ آیا می توانید خطر را تشخیص دهید؟
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *