خلاصه قسمت های رویارویی با فرازمینی ها

قسمت اول : ممکن است بیگانگان و فرازمینی‌ها در آستانه‌ی ورود به زمین ما باشند، اما آیا آن‌ها دوستان ما هستند یا دشمنانمان؟

اگر آن‌ها به سراسر زمین هجوم بیاورند، وحشت و تنش، همه‌جا گسترش پیدا می‌کند. در این برنامه دانشمندان و نویسندگان می‌خواهند ابعاد پیامدهای اولین برخورد فرازمینی‌ها را با سیاره‌ی زمین ارزیابی و پیش‌بینی کنند.
 

قسمت دوم : موجوداتی از یک تمدن بیگانه و فرازمینی به سواحل زمین ما رسیده‌اند، اما آیا آن‌ها دوستان ما هستند یا دشمنانمان؟

اگر فرازمینی‌ها فناوری خود را در روی زمین گسترش دهند، همه جا سراسر وحشت و تنش می‌شود و کسی نمی‌داند که آنها از ما چه می‌خواهند:

آیا آن‌ها به زمین آمده‌اند تا فناوریشان را با ما به اشتراک بگذارند؟

آیا می‌خواهند زمین را غارت کنند؟ یا چیزی بد‌تر از آن؟

در چنین شرایطی بیمارستان‌ها وضعیت هولناکی پیدا می‌کنند، فروشگاه‌ها غارت می‌شوند و تنش‌های بین‌المللی اوج می‌گیرند و نژاد انسان برای پی بردن به نیات اصلی فرازمینی‌ها در خطر نیستی قرار خواهد گرفت.

این برنامه میزبان دانشمندان و نویسندگان است تا با کمک آنها به بررسی تبعات فلسفی اولین برخورد فرازمینی‌ها با زمین بپردازد و به ما نشان دهد که چگونه انجام تحقیقات برجسته می‌تواند به ما کمک کند تا متوجه مفهوم زندگی، آنطور که پیش‌تر نمی‌شناخته‌ایم، شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *