خلاصه قسمت های زندگی حشرات

قسمت اول : Invasion of the Land هجوم به زمین
بخش اول این مجموعه که در تاریخ 23 نوامبر 2005 تهیه گردیده به چگونگی مهاجرت بی مهرگان به عنوان اولین موجودات بر روی خشکی که بیش از 400 میلیون سال پیش رخ داده خواهد پرداخت و نشان می دهد که چگونه به عنوان پیشگامان به از دریا به خشکی آمده اند .

قسمت دوم : Taking to the Air توجه به هوا
در تاریخ 30 نوامبر 2005 بخش دوم این مجموعه منتشر شد که در آن به کنار رودخانه ی Körös یا Kris می رود و به بررسی سلاطین پرواز بی مهره و نشان دادن چگونگی زاد و ولد آنها ، اجتماع و تاثیر گذاری آنها بر طبیعت می پردازند .

قسمت سوم : The Silk Spinners اسپینرها ابریشم
7 دسامبر 2005 ، در قسمت سوم ، بی مهرگانی که قادر به ساخت ابریشم می باشد را بررسی نمی نماید و به همین خاطر به اماکنی غار Waitomo در نیوزیلند می روند و نشان می دهند که چگونه این موجودات با ساخت این ابریشم و تنیدن آن به شکار خواهند پرداخت .

قسمت چهار : Intimate Relations روابط صمیمی
14 دسامبر 2005 قسمت چهارم این سریال منتشر شد و در آن بر روی بررسی روابط بین بی مهرگان ، گیاهان و حیوانات دیگر متمرکز شد . آنها به نشان دادن اجتماع مورچه ها و تعاول آنها با شته ها و چگونگی سازش این دو اجتماع با یکدیگر می پردازند .

قسمت پنجم : Supersocieties جامعه فوق العاده
در قسمت نهایی که در 21 دستامبر 2005 پخش شد ، آنها چگونگی اداره مستعمرات ، جنگ ها و شورش ها در هر یک از اجتماعات مانند مورچه ها ، زنبور ها و شته ها را به تصویر کشیده اند و مورد تحقیق و بررسی قرار می دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *