خلاصه قسمت های سری اول این خانه چند (نیویورک)

 
قسمت 16 : در این قسمت فردریک، یک خریدار چینی را برای فروش خانه‌ای به قیمت ۳۵ میلیون دلار به او هدف گرفته؛ خانه‌ای در یکی از باکلاس‌ترین مناطق نیویورک یعنی «Time Warner Center» اما او با وجود همه‌ی تلاشها باز هم دست آخر با یک مانع بزرگ مواجه می‌شود.

از سوی دیگر دوستان قدیمی برای یک معامله‌ی جدید به هارلم می‌آیند و لوییس آماده برای جشن و مهمانی است اما متاسفانه به نظر می‌رسد خریدارها دعوت را دریافت نکرده‌اند.

و اما رایان، بسیار خوشحال از دریافت یک محموله است؛ او چیزی را دریافت می‌کند که به خوبی از آن استفاده خواهد کرد.

 
 
قسمت 17 : «برج‌های دوقلو»ی املاک یعنی فردریک و رایان برای اولین بار با هم متحد شده‌اند. فردریک، رایان را برای مشارکت در معامله‌ی یک پنت هاوس جدید در چلسی دعوت کرده؛ آیا فردریک آماده است تا یک دوست خوب و کمی هم بیشتر باشد؟

رایان به اندازه‌ی کافی به این موضوع مشکوک است برای همین هم چند مورد را در آب نمک خوابانده است؛ مثلا جلب نظر یک تاجر روسی که علاقه‌ی شدیدی به تجملات و خانه‌های اشرافی دارد.

از سوی دیگر با وجود کسادی بازار مسکن، لوییس یک پیشنهاد خوب در شهر خودش هارلم به‌دست آورده. اما آیا پس از بررسیهای بیشتر این معامله را به‌هم خواهد زد؟

 
 
قسمت 18 : در این قسمت روابط صمیمانه‌ی رایان و فردریک در بوته‌ی آزمون قرارمی‌گیرد؛ هم از نظر شخصی و هم از نظر کاری.

ماجرا از این قرار است که فردریک و شوهرش، دریک، با یک پیشنهاد تحریک‌آمیز نامزد رایان یعنی امیلیا را غافلگیرمی‌کنند: پیشنهاد پرداخت پول عوارض کار توسط آنها یا پایان یافتن همکاری فردریک و رایان.

درست در همین زمان، رقابت بر سر فروشنده‌ی روسی رایان به نام آرتی نیز به پایان خود نزدیک شده.

در این میان لوییس پس از انجام آخرین معامله و از وقتی که متوجه شده آن ملک متعلق به یک هنرمند مشهور بوده، شروع کرده به کشیدن نقاشی.

 
 

قسمت 19 : در برنامه‌ی این هفته‌ی «این خانه چند»، با یک تهدید در باره‌ی حق بیمه، شهرت فردریک و معامله ی ۲۲/۵ میلیون دلاری او در خطر افتاده.

رایان در آخرین پروژه‌ی خود، یک خانم بلوند آشنا را دوباره دیده و به نظر می‌رسد، آن زن هنوز هم رایان را می‌خواهد و به فکر حلقه است!

در سرتاسر پل در بروکلین، لوییس بسیار پرحرارت به دنبال کار است. اما آیا برخی منشی‌های سرد!، باعث خواهند شد که او در کارش موفق نشود؟
 
 

قسمت 20 : در این برنامه، رایان تلاش می‌کند که بزرگترین معامله‌ی زندگی‌اش را انجام دهد و نقشه کشیده تا آن را با عشق هم به پایان برساند.

یک سرزمین رویایی زمستانی در سوئد، زادگاه فردریک، در انتظارش است اما آیا این سفر، پایانی مشابه داستان‌های خیالی و متل‌ها خواهد داشت؟

کارهای لوییس هم، در شهر بروکلین به خوبی رو به پایان است اما یک اتفاق غیرمنتظره شرایط را برایش سخت می‌کند.
 
 

قسمت 21 : در این برنامه فردریک که به سوئد رفته، با پیشنهاد قیمت برای فروش خانه‌ی بالای کوه مشغول است.

این البته موضوعی است که تا حد زیادی برای فردریک شخصی است و ممکن است بر روی آینده‌ی کاری او تاثیر بدی داشته باشد طوری که او دیگر نتواند کار املاک را ادامه دهد.

رایان به دلایلی که خواهید دید سعی می‌کند یک فرصت عالی در اختیار دلال و دستیار قدیمی خودش به نام الیویا، قرار دهد.

لوییس بعد از یک معامله‌ی سریع خیلی خوشحال و موفق به‌نظر می‌رسد اما این حال خوب مدت زیادی ادامه پیدا نمی‌کند.

 
 
قسمت 22 : در این قسمت از برنامه «این خانه چند» این ماجراها را دنبال می‌کنیم:

نتایج جست‌و‌جوهای لوییس برای پیداکردن دلال گم‌شده، با یک پایان غیر‌منتظره، تاثیرات عمیقی بر روی او خواهد داشت.

طرف‌حساب‌های فردریک برای معامله‌ی پنت‌هاوس ۲۲/۵ میلیون دلاری، هم‌چنان سر حرف‌شان هستند، اما در نهایت چه کسی ضرر می‌کند؟
زمان فروش پنت‌هاوسی که رایان و اولیویا بر سرش شرط‌بندی کرده بودند رسیده.

 
 

قسمت 23 : لوییس، با انرژی تازه‌ای که به‌دست آورده به امید بستن دوباره‌ی قراردادی قدیمی که خاطره‌ی بدی هم از آن دارد به دیدار دوستان قدیمی رفته.

فردریک: در تلاش برای به‌دست آوردن یک معامله‌ی ۳۰۰ میلیون دلاری است و البته اگر آن را به‌طور انحصاری می‌خواهد، باید با رقبا هم دست‌و‌پنجه نرم کند.

رایان: مشغول فروش آپارتمان دو اتاق خوابه‌ای است که هشت قیمت متفاوت دارد، هم‌چنین اخباری غافلگیرکننده‌ای هم از نامزدش، امیلیا می‌گیرد.

 
 

قسمت 24 : فردریک: تلاش می‌کند تا به گسترش کار در بخش شرقی توجه بیشتری کند. او خریداران را به دیدن رودخانه‌ی هادسون می‌برد اما در حالی با «دریک» از ساحل بازمی‌گردند که به چیزی بیشتر از آن‌چه برایش چانه‌زنی کرده بودند، دست یافته‌اند.

لوییس: با پروژه‌ی عظیم رویایی yk واحد ۲۵ میلیون دلاری مشرف به «Central Park» مشغول است.

رایان: آیا این‌بار برهم‌زدن یک معامله، به نفع اوست؟

 
 
قسمت 25 : لوییس: پس از به بن بست رسیدن مذاکرات با رایان درباره‌ی خانه‌ی واقع در «Central Park South»، این‌بار برنامه‌ریزی کرده تا به هر قیمتی رایان را به میز مذاکره بازگرداند؛ اگر لوییس در این کار موفق نشود تلاشهای او برای معامله‌ی خانه‌ی ۲۵ میلیون دلاری ناکام می‌ماند.

رایان: پس از آنکه به شکلی غیرمنتظره، خریدار خانه‌ی شهری او در سوهو دستگیر می‌شود حالا در تلاش است تا معامله‌ی دیگری به جای آن انجام دهد.

فردریک: از هیچ تلاشی برای فروختن خانه‌ی ۱۰۰ میلیون دلاری فروگزار نمی‌کند؛ خانه‌ای با یک پروژه‌ی آب‌نما که قصد دارد به یک مشتری مهم بفروشد، پروژه‌ای که توسط دوست قدیمی‌اش «Zach Vella» انجام می‌شود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *