خلاصه قسمت های سری اول رییس نامحسوس

قسمت 1 : استفان کلوبک رییس Diamond Resorts International به استخدام شرکت خود درمی‌آید و با مشکلات کارمندان بخشهای مختلف آشنا می‌شود.

این شرکت به افراد اجازه خرید خانه‌ها و ویلاهای تفریحی در کشورهای مختلف را می‌دهد و مرکز اصلی آن در شهر لاس وگاس آمریکاست
 
قسمت 2 : دینا دویر رییس The Dwyer Group به استخدام شرکت خود درمی‌آید. این شرکت خدمات لوله‌کشی٬‌ برق‌کشی٬ شیشه‌بری و باغبانی به مشتریان خود ارایه می‌دهد.
 
قسمت 3 : ریک تیگنر رییس Kendall-Jackson به استخدام شرکت لوکس شراب‌سازی خود درمی‌آید.
 
قسمت 4 : ریک سیلوا رییس Checkers and Rally در رستوران خود مشغول به کار می‌شود. او در اولین وظیفه کاری خود از رفتار پرخاشگرانه و ناشایست مدیر عمومی در برابر کارمندانش بسیار ناراحت می‌شود به طوری که بعد از افشا کردن هویت خود رستوارن را تا اطلاع بعدی تعطیل می‌کند.
 
قسمت 5 : در برنامه ی این هفته مدیر عامل امریکن سیفودز، یکی از بزرگترین تولیدکننده های غذای دریایی کشور، در یک برنامه تلویزیونی رئالیتی، وانمود میکند مهاجری است که به دنبال رسیدن به یک زندگی ایده آل در آمریکا است
 
قسمت 8 : رییس شرکت Yankee Candle به استخدام فروشگاه‌ها و مراکز بسته‌بندی خود در می‌آید. این شرکت سازنده و توزیع‌کننده شمعهای معطر٬‌ شمعدان‌ها٬ ظروف غذاخوری و.. است.
 
قسمت 13 : در قسمت پایانی این فصل از برنامه، مدیرعامل ماس‌تِک ـ یکی از بزرگ‌ترین سازنده‌های تجهیزات مخابراتی و انرژی ـ نقش مربی ورزش دبیرستان را برعهده می‌گیرد که به تازگی کارش را از دست داده و در پی فرصتی دوباره برای آغاز حرفه‌ای تازه است
 
قسمت 14 : ریک سیلوا رییس Checkers and Rally در رستوران خود مشغول به کار می‌شود. او در اولین وظیفه کاری خود از رفتار پرخاشگرانه و ناشایست مدیر عمومی در برابر کارمندانش بسیار ناراحت می‌شود به طوری که بعد از افشا کردن هویت خود رستوارن را تا اطلاع بعدی تعطیل می‌کند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *