خلاصه قسمت های سری دوم این خانه چند (نیویورک)

قسمت 1 : در «این خانه چند» این هفته:

«لوییس»: او به هر کاری دست می‌زند تا جایگاه‌اش را به عنوان یکی از مهره‌های اصلی در معاملات املاک حفظ کند، حتا اگر این کار به قیمت «زد و بند» و اتحاد با رقیب قدیمی‌اش باشد…

«فردریک»:او گویا برای کاری به خارج از «منهتن» رفته، اما اجبارا با عواقب ناشی از یک خبر بد، روبرو می‌شود…

«ریان»: در این میان اما «ریان» تلاش می‌کند تا با یک ایده‌ی عجیب‌و‌غریب، کارگزاران املاک دیگر را وسوسه و اغفال کند…

 
 

قسمت 2 : این هفته در «این خانه چند»:

در برج متروپولیتن، «لوییس» و «ریان» در یک پروژه‌ی پیچیده‌ی مشترک، با همدیگر همکاری می‌کنن, اما هنگامی که پای نامزد «ریان» وسط کشیده می‌شود، موضوع تبدیل می‌شود به کشمکش میان معامله یا فسخ معامله!

در این میان «فردریک»، یک معامله‌ی عالی در «NoHo» به چنگ می‌آورد، اما به زودی متوجه می‌شود که همه چیز به آن خوبی که به نظر می رسید نیست و با شرایط سختی روبرو می‌شود.

 
 

قسمت 3 : این هفته در «این خانه چند»:

«ریان»، می‌خواهد با معامله‌ی یک خانه‌ی «دوبلکس» و با استراتژی قیمت‌گذاری جدید، شانس خودش را برای یک معامله‌ی خوب امتحان کند اما مشکل اینجاست که او توجهی به خواسته‌های خریدارها ندارد، در حالی‌که صبر آن‌ها در حال تمام شدن است!

«فردریک»، به دردسر افتاده چون، او به یک خریدار قول‌هایی داده که قابل عملی شدن نیستند.

و سرانجام در بروکلین، «لوییس» و یک همکار جدید هم خودشان را به دردسری انداخته‌اند که به این آسانی‌ نمی‌توانند از شر آن خلاص شوند.

 
 

قسمت 4 : این هفته در «این خانه چند»:

«فردریک» یک مشتری قدیمی را در «ویلیامزبرگ» پیدا کرده، اما وقتی که این مشتری در لحظه‌ی آخر برنامه‌هایش را تغییر می‌دهد، او با مشکلاتی مواجه می‌شود. کمی آن ‌طرف‌تر، «لوییس»، تلاش می‌کند رابطه‌ی مشکل‌دار خودش را با یک همکار سرسخت حل و فصل کند. در همین حال در «Upper West Side»، «ریان» هم می‌خواهد از عهده‌ی معامله‌ی یک خانه‌ی استثنایی برآید؛ خانه‌ای که هم بزرگی و هم قیمت آن، برای اکثر نیویورکی‌ها خیلی زیاد است!

 
 

قسمت 5 : این هفته در «این خانه چند»:

«فردریک» با یک تماس تلفنی جدید، در کار حرفه‌ای خودش وارد مرحله‌ی جدید و مهمی می‌شود.

«ریان» برای معامله با یک خریدار احتمالی، تلاش می‌کند کمی از خودش انعطاف نشان دهد اما ظاهرا در نهایت این موضوع کمک چندانی به او نمی‌کند.

«لوییس»، اولین نفری است که برای معامله‌ی داغ یک خانه‌ی جدید در «ترایبکا» تلاش‌هایی می‌کند، اما به زودی متوجه می‌شود، اولین نفر بودن، همیشه تنها عامل تعیین‌کننده نیست.

 
 

قسمت 6 : این هفته در «این خانه چند»:

«فردریک» برای انجام معامله‌های جدید در «NoHo» تلاش می‌کند.

«لوییس» در اولین تلاش خود برای معامله‌ی یک ملک جدید به نتیجه‌ای نمی‌رسد. او در ادامه تلاش می‌کند تا از طریق یکی از بزرگترین کارگزاران املاک نیویورک این معامله را به سرانجام برساند.

در همان حال، در «Flatiron District»، «ریان» برای معامله‌، یک مورد دشوار را انتخاب کرده: یک «پنت هاوس» با قیمت بالا…و از آن مشکل‌تر یک همکار کارگزار ‌سرسخت‌تر!

 
 
قسمت 7 : روابط «ریان» با همکار و شریکش در معرض تهدید قرار گرفته و این موضوع او را مجبور می‌کند تا روش‌های جدیدی را امتحان کند.

«لوییس» تلاش می‌کند تا یک زوج را برای یک معامله راضی کند و در همین حال در «NoHo» هم کارگزارِ «فردریک»، قیمت را افزایش داده و همه‌ی امیدهای او را ناامید کرده. «فردریک» برای نجات از این شرایط به شدت تقلا می‌کند و ممکن است از رقیب قدیمی‌اش هم درخواست کمک کند.

 
 

قسمت 8 : «لوییس» با کارگزار سابق خودش که در پیشرفت شغلی‌اش به او کمک کرده بود، در یک معامله مشارکت می‌کند اما زود متوجه می‌شود که دوستی‌های قدیمی حالا انتظارات جدیدی با خود به همراه آورده‌اند.

«فردریک» به شدت در تلاش برای فروش یک «پنت هاوس» سی میلیون دلاری در «ترایبکا» است؛ ‌معامله‌ای که به همان میزان ارزشش، دشواری هم دارد…

در این میان در «East Village»، «ریان» هم در تلاش است تا خودش را از دردسرهایی که در یک کمپین فروش برایش پیش آمده، نجات دهد.

 
 

قسمت 9 : این هفته در «این خانه چند»:

«فردریک» در «ترایبکا» تلاش می‌کند تا با یک کارگزار اهل رقابت مواجه شود. این کارگزار معامله‌ی «پنت هاوس» سی میلیون دلاری او را به شکل خطرناکی زیر نظر گرفته!

«لوییس» در منطقه‌ی دیگری از شهر، تمام تلاش خودش را برای فروش یک ملک به یک خریدار می‌کند.

«ریان» می‌خواهد معامله‌ای را بگیرد که قرار بوده کارگزار دیگری آن را انجام دهد و آن کارگزار دیگر هم کسی نیست جز «فردریک»!

 
 

قسمت 10 : این هفته در «این خانه چند»:

«لوییس»، این هفته با یک موضوع احساسی و اتفاق‌هایی غیر‌قابل پیش‌بینی در رابطه با کارش مواجه می‌شود.

در منطقه‌ی دیگری از شهر، «فردریک» در تلاش برای بهره‌برداری از شرایط در «NoHo» و در جایی است که قبلا محل بزرگترین سرقت از بانک در این شهر بوده.

در این میان اما در «ترایبکا»، «ریان» تلاش می‌کند تا موفقیت را در جایی ‌به‌دست بیاورد که «فردریک» نتوانسته بود؛ اما به نظر می‌رسد دست آخر هر دوی آنها با سرنوشت مشابهی مواجه می‌شوند!

 
قسمت 11 : ….

قسمت 12 : ……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *