خلاصه قسمت های سری دوم جنگجویان

نیروی دریایی آمریکا دربرابر کماندوهای اسرائیل : در این قسمت از برنامه‌ی «جنگجویان» شاهد مبارزه‌ی یگان ویژه‌ی نیروی دریایی آمریکا دربرابر کماندوهای اسرائیلی خواهیم بود. سربازهای یگان ویژه‌ی نیروی دریایی آمریکا، قاتل‌های آبی- خاکی که برای نابود کردن هر دشمنی در هرجایی آموزش دیده‌اند، دربرابر کماندوهای اسرائیلی، که برای دفاع از ملت یهود دربرابر تروریست‌ها آموزش دیده‌اند.
کدام‌یک از آن‌ها قوی‌تر هستند؟
 
گارد جاویدان هخامنشی دربرابر سلت‌ها : در این قسمت از برنامه‌ی «جنگجویان»، شاهد مبارزه‌ی گارد جاویدان هخامنشی، نخستین ارتش منسجم دنیا، دربرابر سلت‌ها، قبایل وحشی اسکاتلندی و ایرلندی که بر اروپای مرکزی حکمرانی می‌کردند خواهیم بود.

گارد جاویدان هخامنشی سربازان حرفه‌ای و ماشین جنگی در ششصد سال پیش از میلاد مسیح، دربرابر «سلت»‌ها، غول‌های بربر اروپایی در چهارصد سال پیش از میلاد مسیح.

این مبارزه‌ی است بین ارابه‌های جنگی که با اسب کشیده می‌شوند، نیزه، شمشیر و قلاب سنگ با یکدیگر.
 
کومانچی دربرابر مغول : در این قسمت از برنامه‌ی «جنگجویان» شاهد مبارزه‌ی «کومانچی» و «مغول» با همدیگر باشید.

یک مسابقه‌ی حماسی میان کومانچی‌ها، قاتل‌های خطرناک بومی آمریکا، دربرابر مغول‌ها، جنگجویان بربر و وحشی که بیشتر از هر امپراتوری دیگری در جهان سرزمین‌ها را اشغال کردند و به خاک‌و‌خون کشیدند.

در نبرد میان قاتل‌های اسب سوار دشت‌های آمریکا در قرن هجدهم و بربرهای بی‌رحم قرن سیزدهم، کدام‌یک از آن‌ها برنده‌ی این مبارزه خواهند شد؟
 
جنگجویان چینی دربرابر تفنگداران فرانسوی : در این برنامه شاهد نبرد تفنگداران اولیه اروپایی با جنگجویان امپراتوری مینگ در چین خواهیم بود.

در این برنامه جنگجویان مینگ، قاتل‌های شروری که بزرگ‌ترین امپراتوری چین را به‌وجود آوردند، دربرابر سربازهای نخبه‌ی فرانسوی که با تفنگ‌های فتیله‌ای به جنگ دشمنان می‌رفتند مبارزه خواهند کرد. کدام‌یک از آن‌ها پیروز میدان خواهند بود؟

 
آل‌کاپون دربرابر جسی جیمز : در برنامه‌ی این هفته‌ی «جنگجویان»، شاهد مبارزه‌ی «جسی جیمز» با «آلکاپون» باشید.

دو تن از تبهکارترین خلافکاران آمریکایی و سردسته و مغز متفکر گانگسترها با هم روبرو می‌شوند.

گروه «جسی جیمز»، گروه سارقان حرفه‌ای بانک و تیراندازهای حرفه‌ای دربرابر گروه بدنام «آل کاپون» با مسلسل‌ های تامسن.

کدام‌یک از این دو قویتر هستند؟
 
ولاد در برابر سون‌ تسی : در این قسمت از برنامه‌ی «جنگجویان» شاهد مبارزه «ولاد» با «سون تسی» باشید. مبارزه ای بین «ولاد»: یک قصاب بربر ترانسیلوانیایی که تشنه خون و الهام‌بخش افسانه‌ی دراکولا بود، در برابر «سون تسی»، جنگجو و جنگ‌طلب چینی که میلیون‌ها نفر را قتل‌عام کرد.
 
S.I.A در برابر K.G.B : در این قسمت از برنامه‌ی «جنگجویان» شاهد نبرد میان «سی‌آی‌ای» و «کا‌گ‌ب» خواهیم بود. این نبردی است میان آدم‌کش‌های سری کرملین با نیروهای ویژه‌ی مرگبار آمریکایی؛ نبرد با مسلسل‌های کوچک، تله‌های انفجاری و چاقوهای مخفی در کفش. شاهد نبرد میان دو نیروی اطلاعاتی و امنیتی قدرتمند در جهان باشید:

پلیس مخفی شوروی کمونیستی در دوران جنگ سرد؛ کشوری که ملت‌ها را به خاک و خون می‌کشید و نیروهای ویژه‌ی جاسوسی آمریکا که درسراسر جهان درگیر جنگی پنهان هستند.
 

راجپوت دربرابر سنتوریون : در این قسمت از برنامه‌ی «جنگجویان» شاهد نبرد راجپوت دربرابر سنتوریون (فرمانده رومی) خواهیم بود.

راجپوت، (نام بهترین جنگجویان هند) با سلاح‌های مرگ‌بار در برابر سنتیورین (نام فرماندهان رومی) با ارتش‌های پرقدرت.

در این برنامه شاهد رویارویی یکی از رعب‌انگیزترین سازندگان اسلحه دربرابر یکی از بزرگترین فرماندهان جنگی خواهیم بود.
 
آزتک دربرابر زندی : در این برنامه شاهد نبرد جاگوارهای آزتک دربرابر جنگجویان قوم «زاندی» خواهیم بود: قاتل‌های بی‌رحم شمال آمریکا دربرابر آدم‌کش‌های تشنه به خون آفریقای مرکزی، در یک نبرد جدی با به کارگیری شمشیرها و تیغ‌های تیز. یک مبارزه‌ی بی‌قانون و بی‌رحمانه برای مشخص شدن سرسخت‌ترین جنگجو.
 
SS دربرابر ویت کونگ : در این برنامه شاهد نبرد نازی‌ها دربرابر ویت‌کنگ‌ها خواهیم بود: اس اس نازی، نیروهای رعب‌انگیز و مرگ‌بار هیتلر در جنگ جهانی دوم در برابر ویت کنگ‌ها، استاد جنگ در جنگل‌ها.

 
اسکندر دربرابر آتیلا : در این برنامه شاهد نبرد میان آتیلا و اسکندر مقدونی خواهیم بود.

آتیلا از قوم صحراگرد اروپایی که به آن‌ها اسب سوارهای بربر می‌گفته‌اند و اروپا را در رعب و وحشت فرو برده بود دربرابر اسکندر مقدونی یکی از بهترین فرماندهان نظامی.

در این برنامه‌ی تاریخی، مبارزه‌ی دو ارتش نیرومند را دربرابر همدیگر مشاهده خواهیم کرد؛ نبردی با به کارگیری سلاح‌هایی مانند تبر، شمشیر، منجنیق، تیر و کمان.

Swat دربرابر آلمان و آمریکا؛ نبرد نیروهای ویژه GSG9 : در این برنامه شاهد نبرد «Swat» نیروهای ویژه و نخبه‌ آمریکایی اجرای قانون دربرابر نیروهای ضد تروریستی آلمانی GSG-9، بازوی توانمند پلیس این کشور خواهیم بود.

این نبرد، نبرد به کارگیری تک‌تیراندازها، «شات‌گان»‌ها وتجهیزات فلج‌کننده توسط قدرتمندترین پلیس‌های جهان است؛ نبردی که پیش از این هرگز دیده نشده.

کدمیک از این دو نیروی پلیس برتر از دیگری ست ؟ ما در این قسمت با آزمایش های مختلف پاسخ این سوال رو میدیم
 
دزدان دریایی سومالی دربرابر کارتل مدئین : در نبرد بین دزدان دریایی سومالی و کارتل مدئین به رهبری پابلو اسکوبار٬ چه کسی پیروز می‌شود؟
کارتل مدئین گروه خطرناک کلمبیایی بودند که در دوران قدرت خود بر روی ۸۰ درصد از تجارت کوکائین دنیا تسلط داشتند.
 
 
طالبان دربرابر ارتش جمهوری خواه ایرلند :
جنگ میان سپاه جمهوری ایرلند و طالبان را در این قسمت از برنامه‌ی «جنگجویان» تماشا کنید.

طالبان، نبروهای تندرویی که در کوه‌های افغانستان مبارزه می‌کنند در برابر «I. R. A»، سربازان سرسخت جنگل‌های شهری ایرلند قرار خواهند گرفت. این نبرد جنگ میان دو گوریل جنگنده‌ی خطرناک است. سربازانی تا دندان مسلح با سلاح‌هایی مانند شعله افکن، پرتاب‌کننده موشک، تفنگ لوله کوتاه، بمب‌های دستساز ویرانگر و مین.

 
وریان والاس دربرابر شاکازولو : مبارزه میان ویلیام والاس و شاکا زولو را در این قسمت از برنامه «جنگجویان» تماشا کنید.

این دو مبارزانی هستند که هر دو برای گرفتن انتقام مبارزه می‌کنند و هر دو برای ریختن خون دشمنانشان سپاه تشکیل می‌دهند. دو تن از بزرگ‌ترین ژنرال‌های تاریخ با همدیگر نبرد می‌کنند.

ویلیام والاس یک مرد وحشی با شمشیر اسکاتلندی است که در برابر قدرت، سختی و درنده‌خویی افسانه‌ای شاکا از پادشاهی زولو در جنوب آفریقا قرار خواهد گرفت.
 
راهبه شائولین دربرابر جنگجوی مائوری : نبرد میان مبارزان شائولین و مائوری‌ها را در این قسمت از برنامه‌ی «جنگجویان» تماشا کنید.

در این نبرد یکی برای آبرو و افتخار اجدادی‌اش میجنگد و دیگری برای کمال. شائولینی‌ ها مبارزانی صلح‌ طلب و در‌‌ همان حال هم یک ماشین آدم‌ کشی واقعی از چین هستند.
در طرف دیگر مبارزه، مائوری‌ها سربازانی تند‌خو و وحشی از نیوزلند قرار دارند.

در این نبرد شاهد مبارزه‌ تازیانه‌ های پولادین، تیغ‌ های آهنی، قلاب‌های همه‌ کاره با دندان‌ های کوسه، سنگ و تیرهایی از استخوان سفره‌ماهی خواهیم بود.
این نبردی است که در آن سخت‌ ترین سلاح از جنس فولاد نیست.
 
کلاه سبز ها دربرابر اسپتناز : نبرد دیدنی کماندوهای کلاه سبز آمریکایی را با کماندوهای ویژه نیروهای سری روسیه در این برنامه تماشا کنید.

کسانی که تربیت شده‌اند تا هر کسی را در هرزمانی و در هرکجا بکشند. سربازانی که از سلاح‌هایی ویژه و مرگ‌بار استفاده می‌کنند. این نبرد، نبرد بهترین‌های غرب است در برابر بهترین‌های شرق در دوران پس از جنگ سرد.
 
مافیا دربرابر یاکوزا : نبرد یاکوزا با مافیا را در این قسمت از برنامه‌ی «جنگجویان» تماشا کنید. مافیا، باند خطرناک خانواده‌ای از تبهکار‌ها که در سال‌های دهه‌ی ۱۹۲۰ بر خیابان‌های نیویورک فرمانروایی می‌کردند در مقابل یاکوزا، گانگسترهای ژاپنی که در دهه ۱۹۴۰ بر خیابان‌های محله‌های فقیرنشین توکیو مسلط بودند.

تنها جنگ خونین میان این دو گروه مشخص خواهد کرد که کدام یک خطرناک‌تر و مرگ آور‌تر هستند. این نبرد، جنگ مسلسل، شات‌گان، نانچیکو و درفش است.
 
شوالیه دربرابر دزد دریایی : در این قسمت از برنامه‌ی «جنگجویان» شاهد نبرد شوالیه‌ها در برابر دزدان دریایی خواهیم بود. دزد دریایی غارتگر بی‌رحم دریا‌ها در برابر شوالیه که در نبرد‌ها زره بر تن دارد و مانند یک تانک افراد بدکار را زیر پاهای خود له می‌کند.

این یک نبرد شدید و خونین بین دو جنگجویی است که از همدیگر متنفرند. این نبرد جنگ تپانچه است با کمان پولادی، جنگ زره است با باروت و نبرد شمشیر است با گرز مرگ‌بار.
 
اسپارتی دربرابر نینجا : اسپارتی‌ها، تانک‌های برنزی در میدان‌های نبرد دنیای باستان بودند و نینجا‌ها استادان افسانه‌ای مرگ.

این نبرد، پیکار میان رعب آور‌ترین مبارز دنیای باستان در برابر دشمنی است که از هیچ قانونی در جنگ پیروی نمی‌کند؛ دشمنی که با استفاده از زهر، مخفی شدن، سلاح‌های غافلگیرکننده و چابکی غیرقابل‌باور مبارزه می‌کند.
 
وایکینگ دربرابر سامورایی : در این قسمت وایکینگ‌ها، جنگجویان وحشی اسکاندیناویایی که به مدت هزار سال، اروپا را غارت می‌کردند در مقابل مهارت و سرعت مبارزان نخبه‌ی ژاپنی قرار می‌گیرند.

این مبارزه جنگ سرعت است در برابر قدرت. جنگ شمشیر است در برابر تبر. این مبارزه، زورآزمایی خشونت و دقت است. شاهد مبارزه این دو گروه از جنگجویان باستانی با همدیگر باشید. مبارزه‌ای تا مرگ!
 
آپاچی دربرابر گلادیاتور : آپاچی‌ها در برابر گلادیاتور‌ها; آپاچی‌ها بزرگ‌ترین جنگنجویان با قابلیت شگفت‌آور استتار و جنگ پنهانی، در تاریخ آمریکا هستند و در مقابل گلادیاتور‌ها قاتل‌هایی باستانی رم، که با تعداد زیاد حمله می‌کرده‌اند.

این نبرد، جنگ پولاد است با سنگ؛ جنگ غیرمستقیم در برابر نبرد رودررو و مقابله‌ی نبرد غافلگیرانه است در برابر کشتار بی‌رحمانه.

در این برنامه شاهد مبارزه‌ی پابه‌پای این دو گروه از جنگجویان باستانی در میدان نبردی بسته تا پای مرگ باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *