خلاصه قسمت های سری سوم خانه های رویایی با برادران اسکات

قسمت 1 (ماریا و دیو) : «ماریا» و شوهرش، «دیو» ( که در خانه بچه‌داری می‌کند)، شش ماه است که در هتل زندگی می‌کنند و زیر فشار هستند و حالا می‌خواهند خانه‌ی رویایی خودشان را در حومه‌ی شهر پیدا کنند. «درو» و «جاناتان» به این زوج وعده داده‌اند که خانه‌ای مناسب در حومه‌ی شهر برای آن‌ها پیدا کنند که با انجام تعمیراتی به خانه‌ی رویایی‌شان تبدیل شود.
 

قسمت 2 (فرانکلین و هدر) : «فرانکلین» و «هدر» در آپارتمان کوچکی زندگی می‌کنند و امیدوارند خیلی زود بتوانند به خانه‌ای مناسب نقل مکان کنند. تنها مشکل این است که انتظار آن‌ها از خانه‌ی رویایی‌شان فراتر از مقدار بودجه‌شان است. آیا آن‌ها حاضر می‌شوند برای پیدا کردن خانه‌ی مناسب، سطح توقع‌شان را پایین بیاورند؟
 

قسمت 3 (ادیت و فرد) : «ادیت»، «فرد» و پسرشان، پس از آن که یک معامله‌ی خانه را از دست دادند حالا امیدوارند بتوانند به زودی خانه‌ی رویایی‌شان را پیدا کنند. آن‌ها آرزوها و رویاهای زیادی برای خانه‌ی جدیدشان دارند. ‌آن‌ها خانه‌ای بزرگ و ویلایی می‌خواهند که بتوانند دوستان‌شان را هم به آن دعوت کنند.
 

قسمت 4 (ملیسا و جو ) : «ملیسا» و «جو» دو فرزند کوچک‌ دارند و حالا خانه‌ای که داشتند برای‌شان کوچک شده. بنابراین آن را فروخته‌اند و فعلا در خانه‌ی پدر و مادرشان زندگی می‌کنند. آن‌ها به دنبال پیداکردن خانه‌‌ای بزرگتر با فضای بیشتر هستند و «جاناتان» و «درو» قرار است برای آن‌ها خانه‌ای پیدا کنند که با انجام تعمیراتی، به خانه‌ی رویایی‌شان تبدیل شود.

 
قسمت 5 (سندی) : «سندی» می‌خواهد خانه‌ی جدیدی بخرد و برای همین هم از خواهر دوقلو و بهترین دوستش، «سوزی» خواسته در این کار به او کمک کند. اما پیدا کردن خانه‌ی رویایی وقتی آسان‌تر می‌شود که نیروی دوقلوهای دیگری مانند برادران «اسکات» هم به آن اضافه شود. آن‌ها به «سندی» قول داده‌اند خانه را برایشان پیدا کنند. قرار است «جاناتان» و «درو» خانه‌ای پیدا کنند که با انجام تعمیرات به خانه‌ی رویایی «سندی» تبدیل شود. اما پس از انجام کارها موضوع غیرمنتظره‌ای پیش می‌آید که ممکن است همه‌ی برنامه‌ها را خراب کند.
 

قسمت 6 (کریس و مایک) : «کریس» و «مایک» دو برادر هستند که پس از سال‌ها زندگی در یک خانه‌ی کوچک در حیاط خانه‌ی پدر و مادرشان، حالا پول‌هایشان را جمع کرده‌اند تا بالاخره خانه‌ی رویایی خودشان را بخرند. «جاناتان» و «درو» به آن‌ها قول داده‌اند خانه‌‌ای بزرگ و مناسب برای آن‌ها پیدا کنند. در ادامه با شروع کار، انتظارات این دو برادر از خانه بیشتر و بیشتر می‌شود…

 

قسمت 7 (بئاتریس و برندن) : «بئاتریس» و «برندن» سبک زندگی شلوغ و پر تحرکی دارند و حالا آپارتمانی که در آن زندگی می‌کنند برایشان کوچک است و به دنبال خانه‌‌ای جدید هستند. آن‌ها مدت نه ماه به دنبال پیدا کردن خانه‌ی رویایی‌شان بوده‌اند اما موفق نشده‌اند بنابراین حالا قرار است برادران اسکات به آن‌ها کمک کنند.
 

قسمت 8 (لوکا و آنی) : «Anne» و «Luca» رابطه‌شان با هم جدی‌تر شده و حالا به دنبال یک خانه‌ی رویایی‌شان متناسب با بودجه‌شان در شهر هستند. آن‌ها بر سر موارد زیادی توافق دارند اما در موارد دیگری هم با هم اختلاف نظر زیادی دارند. آیا آن‌ها سرانجام بر سر یک خانه‌ی رویایی به توافق خواهند رسید؟

 
قسمت 9 (نیکول و کُلبی) : «نیکول» و «کُلبی» با هم ازدواج کرده‌اند و با اشتیاق زیاد می‌خواهند خانواده تشکیل دهند. آن‌ها حالا به دنبال خانه‌ای زیبا هستند که برای سگ‌شان هم فضای کافی داشته باشد. این زوج فعلا در خانه‌ی دوست‌شان ساکن هستند تا خانه‌ی رویایی خودشان را پیدا کنند اما از آنجا که هنوز موفق به یافتن خانه نشده‌اند این موضوع کم‌کم آن‌ها را نگران کرده. آیا برادران املاک می‌توانند به آن‌ها کمک کنند؟
 
قسمت 10 (نادین و گرگ) : «نادین» و «گرگ» زندگی بسیار پرمشغله‌ای دارند. آن‌ها سه بچه دارند و چهارمی هم در راه است. در حالی که «گرگ» با سرطان مبارزه می‌کند آن‌ها بیشتر از همیشه بر روی خانواده متمرکز شده‌اند. این خانواده به دنبال پیدا کردن خانه‌ی بزرگ‌تری هستند که نزدیک خانه‌ی فعلی‌شان باشد.
 
قسمت 11 (استفانی و دیوید) : «استفانی» و «دیوید» موقتا در زیرزمین کوچک خانه‌ی پدر و مادر دیوید زندگی می‌کنند و حالا در جست‌و‌جوی پیدا کردن یک خانه‌ی رویایی دائمی هستند. آن‌ها دقیقا می‌دانند به دنبال چه خانه‌ای هستند اما متاسفانه آرزوها و توقعات‌شان فراتر از بودجه‌ای است که در اختیار دارند. آیا برادران «اسکات» موفق خواهند شد به موقع خانه‌ی رویایی آن‌ها را برایشان آماده کنند؟

 
قسمت 12 (دیونا) : «دیونا» یک معلم تمام‌وقت، مادر مجرد و در عین حال دانشجو است. او دوست دارد بهترین خانه‌ای را که می‌تواند برای پسر نوجوانش تهیه کند. آن‌ها در حال حاضر در آپارتمانی کوچک زندگی می‌کنند. حالا «دیونا» آرزو دارد یک خانه‌ی رویایی متناسب با بودجه‌اش بخرد. آیا برادران اسکات می‌توانند به این مادر و پسر برای خریدن خانه‌ی رویایی‌شان کمک کنند؟
 
قسمت 13 (ایون و فیلیپ) : «ایون» و «فیلیپ» با هم نامزد کرده‌اند. آن‌ها چالش‌های مهمی پیش رو دارند و حالا که به شهر زادگاه «فیلیپ» نقل مکان کرده‌اند، اماده هستند تا با پیدا کردن یک خانه‌ی رویایی سر و سامان بگیرند. آن‌ها همچنین برای عروسی‌شان و شروع یک کسب و کار جدید برنامه‌ریزی کرده‌اند. آن‌ها به دنبال خانه‌ای بزرگ هستند که فضای کافی برای سگ‌شان را هم داشته باشد.
 
قسمت 14 (بلیندا و تیاگو) : «بلیندا» و «تیاگو» به زودی ازدواج خواهند کرد. آن‌ها فعلا در خانه‌ی پدر و مادرشان زندگی می‌کنند اما می‌خواهند به زودی خانه‌ی رویایی خودشان را پیدا کنند. آن‌ها به محض اینکه خانه‌ی رویایی‌شان در حومه‌ی شهر را پیدا کنند، زندگی مشترک‌شان را شروع خواهند کرد.

 
قسمت 15 (ایمی و گراهام) : «ایمی» و «گراهام» زوجی هستند که فعلا در خانه‌ی مادر «ایمی» زندگی می‌کنند و قصد دارند یک خانه‌ی رویایی لوکس برای خودشان بخرند. اما از آنجا که زندگی پرمشغله‌ای دارند، فرصتی برای پیدا کردن خانه ندارند. آیا برادران «اسکات» می‌توانند به این زوج برای پیدا کردن خانه‌ی رویایی‌شان کمک کنند؟

 
قسمت 16 (کاترین) : «کاترین» زن مجردی است که حالا پس از سال‌ها اجاره نشینی می‌خواهد خانه‌ی رویایی خودش را پیدا کند اما تا الان موفق به انجام این کار نشده است. البته سطح توقعات او از خانه‌ی رویایی‌اش بسیار بالا اسث و به قول معروف سر به فلک می‌زند و در عین حال در تصمیم‌گیری هم بسیار دو دل است اما «ویویان»، بهترین دوست او، به او قول داده به او کمک کند.
 
قسمت 17 (کریستا و جنیفر) : «کریستا» و «جنیفر»، دوقلوهایی هستند که برای یک دهه از هم دور بوده اند. البته آن‌ها در عین حال با هم رقابت هم دارند. «کریستینا» و «جنیفر» در حال حاضر با هم در یک آپارتمان کوچک زندگی می‌کنند اما به دنبال پیدا کردن خانه‌ای بزرگ‌تر در جایی جدید در مرکز شهر می‌گردند. آیا برادران اسکات می‌توانند به آن‌ها در پیدا کردن خانه‌ی رویایی مورد نظرشان کمک کنند؟
 
قسمت 18 (دیوید و ایزابلا) : «دیوید»، «ایزابلا» و دو فرزند کوچک‌شان به همراه پدر بزرگ و مادربزرگ‌ بچه‌ها همه با هم زندگی می‌کنند. اما این زوج می‌خواهند به زودی به خانه‌ی جدیدی بروند. اما تا به حال موفق نشده‌اند خانه‌ی رویایی‌شان را پیدا کنند چون ظاهرا خیلی مشکل‌پسند هستند! اما آیا برادران اسکات می‌توانند به آنها کمک کنند؟
 
قسمت 19 (- گلنا و دیو ) : «گلندا»، «دیو» پس از آنکه بچه‌هایشان را بزرگ کردند به شهر مهاجرت کردند اما خیلی زود متوجه شدند که اشتباه بزرگی کرده‌اند. از زمان آن‌ها خانه‌شان را فروختند و به شهر نقل مکان کردند. ‌آن‌ها در حال حاضر در خانه‌ای اجاره‌ای زندگی می‌کنند و به دنبال خریدن یک خانه‌ی رویایی شیک و مدرن در مرکز شهر می‌گردند. آیا برادران اسکات می‌توانند به آن‌ها برای پیدا کردن خانه‌ی مورد نظرشان کمک کنند؟
 
قسمت 20 (اندرو و سارا) : «اندرو» و «سارا» که به تازگی بچه‌دار شده‌اند برای اینکه به خانواده و دوستان‌شان نزدیک‌تر باشند به شهر بازگشته‌اند. آن‌ها در زیرزمین تنگ خانه‌ی مادربزرگ زندگی می‌کنند که جای چندان مناسبی نیست. آن‌ها به دنبال پیدا کردن خانه‌ی رویایی‌شان هستند اما وقتی نوبت انتخاب می‌رسد، مشخص می‌شود سلیقه‌هایشان با هم یکی نیست. آیا برادران اسکات می‌توانند به آن‌ها در پیدا کردن خانه‌شان کمک کنند؟
 
قسمت 21 (درک و جنیفر) : «درک» و «جنیفر»، درحالی که در انتظار تولد اولین فرزندشان هستند، در حال حاضر آپارتمان زندگی می‌کنند. اما آن‌ها به دنبال یک خانه‌ی رویایی مناسب برای خانواده در نزدیکی دریاچه می‌گردند. آیا برادران اسکات می‌تواند به آن‌ها برای پیدا کردن خانه‌ی مورد نظرشان کمک کنند؟
 
قسمت 22 (شانون) : «شانون» که پرستار است، همراه دکتر «دارل»، سال‌های سخت زندگی دانشجویی در خوابگاه را پشت سر گذاشته‌اند و حالا به داشتن یک خانه‌ی رویایی فکر می‌کنند. آن‌ها در حال حاضر در انتظار تولد اولین فرزندشان هستند و تنها چند ماه فرصت دارند تا برای خانواده‌شان یک خانه‌ی رویایی مناسب و مطابق سلیقه‌شان پیدا کنند.
 
قسمت 23 (نانسی) : «نانسی» از اینکه روی کاناپه‌ی بهترین دوستش بخوابد خسته شده و تصمیم دارد یک خانه‌ی رویایی بخرد که بازتاب‌دهنده‌ی روحیات او باشد. آیا برادران اسکات می‌توانند به او برای پیدا کردن خانه‌ی رویایی مورد نظرش کمک کنند؟
 
قسمت 24 (سامانتا و یارون) : «سامانتا» و «یارون» به تازگی مراسم ازدواج رویایی‌شان را برگزار کرده‌اند و حالا به دنبال شکار خانه‌ی رویایی مورد نظرشان در شهر هستند. آن‌ها در حال حاضر در آپارتمان کوچکی در مرکز شهر زندگی می‌کنند اما دوست دارند بک خانه‌ی زیبای رویایی بخرند تا در آنجا بتوانند تشکیل خانواده بدهند. آیا برادران اسکات می‌توانند در پیدا کردن خانه‌ی رویایی به این زوج جوان کمک کنند؟
 

قسمت 25 (توماس و کریستین) : «کریستین» و «توماس» در حالی که در انتظار به دنیا آمدن بچه‌شان هستند، به دنبال یک خانه‌ی رویایی در مرکز شهر هستند. البته «توماس» به «کریستین» قول داده که این خانه را تا قبل از به دنیا آمدن بچه پیدا خواهد کرد. در حالی که آن‌ها وقت زیادی ندارند، آیا برادران اسکات موفق خواهند شد به آن‌ها برای پیدا کردن خانه‌ی رویایی‌شان کمک کنند؟
 
قسمت 26 (چیس و جسیکا) : «چیس» و «جسیکا» تازه پدر و مادر شده اند و مهم‌ترین چیز برای آن‌ها خانواده شان است. آن‌ها چهار ماه گذشته در خانه‌ی مادر بزرگ بوده‌اند اما به دنبال پیدا کردن یک خانه‌ی رویایی در شهر هستند. برادران اسکات قرار است به آن‌ها برای پیدا کردن خانه‌ی رویایی مورد نظرشان کمک کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *