خلاصه قسمت های سری سوم ما و فرازمینی ها

راز مقبره‌های باستانی : در سراسر جهان باستان شناسان مقبره‌هایی قدیمی پیدا کرده‌اند با اشیاء و نوشته‌های عجیب و اسرارآمیز بر روی آنها. اما نکته‌ی جالب توجه، شباهت‌ هایی است که میان آن‌ها وجود دارد.
چگونه ممکن است مقبره‌هایی که در فاصله‌های دور از همدیگر قرار دارند و متعلق به فرهنگ‌هایی متفاوت هستند، شبیه به هم طراحی شده باشند؟
ستاره‌شناسان باستان اعتقاد داشتند بعضی از این مقبره‌ها با کمک موجودات فرازمینی تکمیل شده‌اند.
به راستی چرا معابد و مقبره‌های زیادی در سراسر جهان دارای نمادهایی از انرژی، قدرت، ستاره‌شناسی و دنیاهای روحانی هستند؟
آیا ممکن است آن‌ها به شکل اسرارآمیزی برای مقاصد دیگری هم استفاده می‌شده‌اند؟
مثلا آن طور که برخی از تمدن‌های باستانی باور داشته‌اند، برای ایجاد ارتباط با فرازمینی‌ها یا جهان‌های دیگر؟
آیا مقبره‌های قدیمی واقعن آخرین ایستگاه برای آرامش مردگان خفته در آن بود‌ه‌اند؟
یا اینکه ممکن است آنها طوری طراحی شده بودند که مردگان را به دنیای دیگری انتقال دهند؟

 

پیامبرها و پیشگویی‌ها : پیامبران دانش غیبی داشتند و کسانی بودند که چشم‌انداز آینده‌ را با انسان‌ها به اشتراک گذاشتند.
برای هزاران سال تمدن بشری با کلمه‌ها و اقدامات پیامبران کهن هدایت شد اما به‌راستی این پیامبران با چه کسی یا چه چیزی ارتباط داشتند؟
از پیشگوی معبد دلفی در یونان تا موسا و نوستراداموس، پیامبرها تاثیر شگرفی بر تاریخ بشر گذاشتند.
پیامبران در صحبت‌های خود فجایع مختلف را پیش‌بینی کردند، دین‌های بزرگ را پایه‌گذاری کردند و بذر تمدن‌های بزرگ را کاشتند.
اما یک پرسش در این‌میان همچنان باقی است…اطلاعات و دانش آن‌ها از کجا می‌آمد؟
آیا تجربه تاریخی پیامبران مدرکی بر ارتباط آن‌ها با یک منبع آسمانی است یا آنها هم مانند الیاس و جوزف اسمیت در حقیقت با منابع فرازمینی ارتباط داشته‌اند؟ و اگر این‌گونه است، آیا امروز هم پیامبران وجود دارند؟
 

بر فراز نازکا : کتاب «اریش فون دنیکن» به نام ارابه‌ی خدایان، توجه مردم را به پدیده‌ای اسرارآمیز به نام «خطوط نازکا» جلب کرد. صدها طرح بزرگ باستانی با خطوط عجیب به شکل حیوان، الگوهای هندسی و حتا موجوداتی شبیه فرازمینی‌ها در یک دشت بایر در کشور پرو وجود دارند. پژوهشگران درباره‌ی این که چه کسی و چرا این آثار باستانی را به‌وجود آورده با هم هم‌نظر نیستند.

برخی از تئوریستین‌های فضانوردان باستان اعتقاد دارند که این آثار عظیم با فرازمینی‌ها ارتباط دارد و شاید مردم باستانی منطقه این طرح‌های عظیم را خلق کرده‌اند برای بزرگداشت خدایی که آن‌ها را ملاقات کرده. در حالی که آن‌جا یکی از بزرگترین ذخایر نیترات در جهان را دارد- ماده‌ای که برای سوخت موشک استفاده می‌شود- آیا ممکن است معادن «نازکا» در گذشته توسط فرازمینی‌ها بهره‌برداری شده باشد؟  در حالی که این منطقه دوهزار سال رها شده بوده، بقایای مردم محلی آن دوران به شکل عجیبی جمجمه‌های خاص و درازی دارند. آیا این مدرکی است دال بر این که این مردم واقعن با «مردم آسمانی» – آنطور که افسانه‌های باستانی گفته‌اند- ارتباط داشته‌اند؟

 

قسمت ۴ : در سال ۱۹۷۵، «تراویس والتون» ادعا کرد که یک سفینه‌ی فضایی متعلق به موجودات فرازمینی او را ربوده. تعدادی از مردم هم شاهد این صحنه بودند و هنوز هم پس از ۴۰ سال، داستان ربوده شدن «والتون» توسط فرازمینی‌ها، زمان فراموش‌شده و تله‌پاتی ذهنی که برای او پیش آمد، فراموش نشده. محققان می‌گویند ربودن آدم‌ها توسط فرازمینی‌ها یک پدیده‌ی جدید و مدرن نیست. آن‌ها ادعا می‌کنند هزاران سال است که هزاران نفر از مردم توسط فرازمینی‌ها ربوده می‌شوند. کتاب مقدس عبری پر است از داستان‌های ربوده شدن افراد توسط موجودات بیگانه. داستان‌های یونس، موسا، حزقیال و خنوخ به بهترین شکل نشان‌دهنده‌ی داستان ربوده شدن توسط موجودات بیگانه و پس از آن بازگردانده شدن آن‌هاست. آیا واقعن انسان‌ها هزاران سال است که توسط فرازمینی‌ها ربوده می‌شوند؟ آیا فرازمینی‌ها برای این کار برنامه‌ریزی مشخصی دارند؟

 

راز مونولیت‌ ها : سازه‌های سنگی عظیم که بلندی آنها سر به فلک می‌زنند…پیکره‌های شگفت‌آور و غول‌پیکر مدفون در اعماق زمین و میدان متصل انرژی ساطع‌شده در گستره‌ی جهان… اما چه چیزی مردمان دنیای باستان را مجبور می‌کرده سنگ‌های عظیم را جا‌به‌جا کنندِ سنگ‌هایی که در بعضی موارد وزن آن‌ها به چند تن می‌رسیده؟ و چرا آنها بناهای سنگی عظیم مشابهی در سراسر جهان می‌ساخته‌اند؟ از جنگل‌های کاستاریکا تا روستاهای انگلستان، مردم دنیای باستان بدون در اختیار داشتن تکنولوژی یا ابزار مناسب، بناهای عظیمی ساخته‌اند. آیا ممکن است موجودات فرازمینی به انسان‌های باستان دستور ساختن این بناهای پیچیده و عظیم را داده باشند؟ یا شاید اجداد ما این بناهای عظیم را برای این ساخته بودند تا بتوانند دوباره با فرازمینی‌هایی که یک بار به زمین آمده بودند ارتباط برقرار کنند؟

 

وایکینگ‌ها و خدایان :  آن‌ها هم معلم بودند هم ویرانگر…جنگجویانی قدرتمند با سلاحی جادویی که می‌توانست کوه‌ها را جابه‌جا کند. اودین… فریر… و تور. خدایانی که نورس وایکینگ‌ها آنها را می‌پرستیدند. خدایانی اسرارآمیز و ترسناک، اما آیا آن‌ها واقعا موجوداتی خدایی بوده‌اند یا شاید هم با فرازمینی‌ها ارتباط داشته‌اند؟  نورس‌ها دارای یکی از پیشرفته‌ترین فرهنگ‌ها در دنیای باستان بوده‌اند. آن‌ها کاشفان حماسه‌سازی بوده‌اند که اقیانوس‌ها را درمی‌نوردیدند تا آفریقا، خاورمیانه. آن‌ها حتا پانصد سال پیش از کریستف کلمب به قاره‌ی آمریکا هم رسیده بودند. آیا نورس‌ها توسط خدایانی قدرتمند هدایت می‌شده‌اند یا این موجودات فوق‌العاده در حقیقت فرازمینی‌هایی بوده‌اند از سیاره‌ای دیگر، که از زمین بازدید کرده بودند؟

 

میراث فون‌ دنیکن : سفر معنوی یک مرد جوان… کتابی پرفروش اما جنجال‌برانگیز. و نظریه‌ای که تهدیدی برای تغییر جهان بود.  واقعن حقایق پشت «اریش فون دنیکن» و نظریه‌ی فضانوردی باستانی چیست؟ بدنامی «اریش فون دنیکن» از فوریه سال ۱۹۶۸ و زمانی شروع شد که این نویسنده‌ی سوییسی کتاب مشهورش، ارابه‌ی خدایان، را منتشر کرد. پرسش‌های نظری استفاده شده توسط «دنیکن»، این موضوع را تئوریزه کرده‌اند که موجودات فرازمینی و هوشمند در گذشته به زمین سفر کرده‌اند و با بشر ارتباط داشته‌اند. او اعتقاد دارد مدارک و شواهد برخورد نزدیک فرازمینی‌ها و حضور آنها در زمین را می‌توان همه‌جا مشاهده کرد؛ از متون کهن گرفته تا سنگ‌های اسرارآمیز حجاری‌شده و سازه‌ها و یادمان‌های شگفت‌انگیز در سراسر جهان. در مدت بیش از چهل سال، ۶۵ میلیون نسخه از کتاب او در سراسر جهان منتشر شد. بعضی از مردم او را قهرمان می‌دانند و برخی دیگر ملحد. اما تئوری‌های بحث‌برانگیز و جنجالی «اریش فون دنیکن» توجه مردم زیادی را در جهان به تئوری فضانوردی باستان جلب کرده. تحقیقات گسترده‌ی او درباره‌ی منشاء فرازمینی بشر توسط گروهی هرچند کوچک اما رو به رشد از تئوریستین‌های فضانوردی باستان مورد تایید قرار گرفته. آیا به‌راستی فضانوردان باستان به زمین سفر کرده‌اند؟ و اگر چنین است هدف آن‌ها چه بوده؟ و شاید مهم‌تر از همه آیا آن‌ها دوباره به زمین باز خواهند گشت؟

 

امپراتور، پادشاهان و فراعنه : شاهان و حاکمان قدرتمندی که با حق الهی حکومت کردند. حکومت‌هایی که بیش از صدها سال حکومت کردند و ثروت زیادی جمع کردند. و رهبرهای افسانه‌ای و قدرتمندی که سلاح‌های کشتار جمعی در اختیار داشتند. آیا این احتمال وجود دارد که رهبران باستانی در حقیقت با خدایان ارتباط داشته‌اند یا آنطور که برخی می‌گویند آنها با قدرت‌های فرازمینی مرتبط بوده‌اند؟ و اگر اینگونه است، هدف آن‌ها چه بوده؟ امپراتوری‌های باستانی، شاهان و فراعنه که قدرت‌، توانایی و شعور آن جهانی به آنها نسبت داده شده و حتا بعضی از آن‌ها توسط بسیاری از مردم خدا پنداشته شده بودند. این رهبران استثنایی چه کسانی بودند و چگونه می‌توانستند در زمان خود، چنین دستاوردهایی داشته باشند؟ نظریه‌ی فضانوردی باستانی بر این باور است که این قانون‌گذاران بزرگ در طول تاریخ توسط موجودات فرازمینی انتخاب و هدایت شده‌اند. آیا ممکن است رهبران افسانه‌ای جهان ویژگی ژنتیکی مشترکی داشته بوده باشند؟ آیا «ژن رهبری» وجود دارد؟ و آیا ممکن است این ژن از طریق منابع فرازمینی به انسان رسیده باشد و نه از طریق تکامل؟
 

پزشکان فرازمینی : جراحی‌های مرموزی که توسط انسان‌های دوران باستان انجام شده…موجودات عجیب با قدرت‌های معجزه‌آسا.. آیا پیشرفت‌های اخیر پزشکی واقعن نتیجه‌ی سال‌ها تحقیق بوده یا دانش مداوای بیماران از جهان دیگری آمده؟ از کنده‌کاری روی دیوارهای معابد گرفته تا بقایای اسکلت‌های به‌جا مانده از دوران باستان، همه‌جا شواهد و مدارک دانش پزشکی پیشرفته در دوران کهن یافت شده. اما به‌راستی کدام پزشک بوده که این همه دانش فوق‌العاده داشته؟ و دانش آنها درباره‌ی بدن انسان از کجا به‌دست آمده بوده؟ مواردی که از فرهنگ‌های مختلف به‌دست آمده شباهت‌های زیادی به همدیگر دارند، موجوداتی شبیه پرنده‌ها که هزاران سال پیش دانش پزشکی را برای بشر می‌آورده‌اند. این پزشکان دوران باستان چه کسانی یا چه چیزهایی بوده‌اند؟ آیا ممکن است این موجودات خدایی در حقیقت فرازمینی‌هایی بوده باشند که به زمین آمده‌اند تا به انسان‌ها شیوه‌های پزشکی را یاد بدهند؟ آیا پیشرفت‌های پزشکی مدرن در حقیقت رمزگشایی از دانش گم‌شده‌ی فرازمینی است؟ و اگر چنین است، باید منتظر باشیم تا به زودی از چه اطلاعات بی‌نظیر دیگری رمزگشایی شود؟

 
آثار مرموز : استخوان‌های مقدس… کلاه‌های طلایی… و تکه‌هایی از اشیاء مقدسی که تصور می‌شد خواص درمانی دارند. در سراسر جهان، باستان‌شناسان از برخی آثار قدیمی رمزگشایی کرده‌اند که برای هزاران سال مورد احترام فرهنگ‌های باستانی بوده‌اند. حالا این آثار در موزه‌ها، مقبره‌ها و کلیساها برای دیدن مردم گذاشته شده‌اند و میلیون‌ها نفر از مردم مسافت‌های طولانی برای دیدن آن‌ها سفر می‌کنند. اما چه جذابیتی در این آثار باستانی وجود دارد که مردم را به سوی خود می‌کشد؟ آیا می‌توان ریشه‌ی اصلی انسان را در پارچه، آهن، سنگ و استخوان‌های گذشتگان او شناخت؟ و آیا این آثار باقی‌مانده‌ی اسرارآمیز، واقعن می‌توانند توانایی دسترسی به قدرت خدایی یا قدرت آن جهانی را برای انسان فراهم کنند؟

 
توطئه شیطان : یک موجود شیطانی، شاهزاده‌ی تاریکی و فرمانروای جهنم. شیطان، موجود شاخداری که تنها هدفش نابودی بشریت است. شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد ممکن است ما درباره‌ی فرشته‌ای که به نام شیطان می‌شناسیم تصورات اشتباهی داشته بوده باشیم. تفسیرهای جدید از متون قدیمی نشان می‌دهند که ممکن است شیطان، موجودی فرازمینی باشد که بیشتر متحد بشر بوده تا دشمنش. آیا ممکن است در حقیقت شیطان بذرهای دانش و تمدن بشری را کاشته باشد؟ آیا ممکن است بدنامی شیطان و درنظر گرفتن او به نام مظهر شر، در حقیقت مجازاتی باشد برای راهنمایی بشر برای بیرون آمدن از تاریکی؟ اگر چنین است، آیا کارهای شیطانیِ شیطان در حقیقت انتقام از بشر نبوده؟ آیا کارهای شیطان بخشی از نقشه‌ای بزرگتر است؟ رویارویی نهایی با شیطان کجا و چه هنگام است؟
 

ارتباط با آنوناکی : سومری‌ها در میان‌رودان باستان، بسیاری از «اولین»های تمدن بشری را کشف کردند. مواردی مانند پیشرفت در خط و نوشتن، کشاورزی، علم، ریاضیات، پزشکی، ستاره‌شناسی، حمل‌و‌نقل، ساختمان‌سازی، ارتش، مدرسه و شهرسازی در سومر به‌وجود آمده. سومری‌ها این دستاوردها را به «آنوناکی» منسوب می‌کنند. خدایان غول‌پیکر و بالداری که تنها در متون قدیمی میخی پیدا می‌شوند… آیا ممکن است این خداها واقعیتی فراتر از تنها یک افسانه داشته باشند؟ آیا ممکن است پنج هزار سال پیش در اثر حضور ناگهانی «آنوناکی»، تمدن بشری بر روی زمین به طور ناگهانی جهش کرده باشد؟ آیا ممکن است نژاد بشر در گذشته توسط فرازمینی‌ها به‌وجود آمده باشد؟ آیا توصیف متون سومری از «آنوناکی» می‌تواند این تئوری بحث‌برانگیز را اثبات کند؟ و اگر چنین است، ممکن است ما روزی دوباره این بازدیدکننده‌های آسمانی را ببینیم؟
 

جمجمه‌های بلوری : آثار باستانی حیرت‌انگیزی به شکل جمجمه‌ی انسان! آیا این جمجمه‌ها ساخته‌هایی هستند که اسرار جهان‌های دیگر را افشا می‌کنند؟ حقیقت داستان جمجمه‌های کریستالی چیست؟ آیا آن‌ها قدرت‌های جادویی را از جهان‌های دیگر برای صاحبان‌شان می‌آورند؟ جمجمه‌های کریستالی یکی از بحث‌برانگیزترین آثار دنیای باستان است. در حالی که دقیقن صدها مجسمه‌ی کریستالی در سراسر جهان پیدا شده، بر اساس افسانه‌ها باور برخی بر این است که تنها سیزده عدد از این مجسمه‌ها قدرت‌های جادویی فوق‌العاده دارند البته به شرطی که به شکل خاصی در کنار همدیگر باشند. آیا ممکن است این به اصطلاح «متحد شدن دوباره جمجمه‌ها» دانش مقدس خدایان را برای بشر به ارمغان بیاورد؟ آیا این یک دانش پنهان است که هزاران سال از بشر پنهان مانده؟ و اگر چنین است، آیا این جمجمه‌های کریستالی‌ها حقایقی را درباره گذشته‌ی فرازمینی‌ها فراهم می‌کند، یا می‌تواند نکاتی را درباره‌ی آینده برای ما روشن کند؟
 

قدرت عدد سه : عدد سه عددی است که در طول هزاران سال و در طول تاریخ همیشه مورد توجه و احترام بوده و حتا امروز هم در هنر، معماری، علم و مذهب پیدا می‌شود. چه نکته‌ی مرموزی در این عدد وجود دارد که توجه بشر را به خودش جلب کرده؟ آیا این موتیف تکراری، پیام خاصی برای بشریت دارد؟ مصریان باستان اعتقاد دارند اهرام ثلاثه را خدایان طراحی کرده‌اند. فرهنگ‌های سراسر جهان مذاهبی داشته‌اند که به اشکال گوناگون موجودات یا پدیده‌های الهی سه‌گانه را پرستش می‌کرده‌اند. نیوتن، در کتیبه‌ای قدیمی در جست‌وجوی اسرار جهان بوده که در آن درباره‌ی قدرت عدد سه، صحبت شده است. حتا «دی.ان.ای» ما نیز بر اساس الگوهای سه‌تایی است. آیا ممکن است ترکیبی از همه این سه‌گانه‌ها و سه‌گانگی‌ها ناشی از تاثیرات باورهای مذهبی باشد که می‌گویند عدد سه بشر را با قدرت الهی مرتبط می‌کند یا آن‌طور که برخی باور‌دارند، این موضوع با فرازمینی‌ها در ارتباط است؟ به راستی راز عدد سه چیست؟ آیا ممکن است این عدد جادویی ساختار بیولوژیکی انسان را شکل داده باشد؟

 
فرازمینی‌ها و جادوگرها : ساحرها، جادوگرها و موجودات آسمانی… با قدرت‌های غیرقابل تصور. آیا ممکن است آن چیزی که آن را جادو می‌نامیم، در حقیقت شاهد و مدرکی باشد برای قدرت‌های فراطبیعی؟ نمونه‌های تاریخی توصیف می‌کنند که چگونه بودا به‌شکلی معجزه‌آسا و در برابر چشم صدها شاهد از عرض رودخانه‌ی گنگ «تله پورت» (دورنوردی؛ یعنی انتقال بدون عبور از فضای فیزیکی میان دو نقطه) شده است. مرلین، مشهورترین جادوگر اساطیر انگلیسی از قدرت‌های جادویی برای شکل دادن ملت انگلیس استفاده کرده. نظر علم درباره‌ی قابلیت‌های باورنکردنی خدایان یونان باستان چیست؟ خدایانی مانند «کیرکه» و «هادس». این موجودات پرقدرت و اسرارآمیز به‌راستی چه کسانی بوده‌اند؟ آیا آنها برای جادوگری‌هایشان از جایی الهام می‌گرفته‌اند؟ آیا سرمنشاء جادو در دنیای باستان از جهان‌های دیگر بوده؟ آیا این قدرت‌ها در حقیقت دانشی بوده‌اند که فرازمینی‌ها به دلایلی خاص در اختیار انسان‌های باستان گذاشته‌اند؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *