خلاصه قسمت های سری سوم مرزبانان استرالیا

قسمت 1 : یک مرد به همراه مادرش از ویتنام بازگشته‌اند، اما در کیف مرد چه چیزی وجود دارد که نمی‌خواهد مادرش آن را ببیند؟
یک زن احساساتی آمریکایی می‌گوید به خاطر یک رابطه‌ی احساسی به استرالیا سفر کرده اما ناگهان سر و کله‌ی مردی پیدا می‌شود و نقشه‌های زن، نقش بر آب می‌شود. و سرانجام شاهد خواهد بود که مسافران چینی با خود اشیاء ممنوعه حمل می‌کنند.

 

قسمت 2 : مرزبانان استرالیا این هفته با زنی روبرو می‌شوند که با مدارک مشکوک از چین بازگشته. در ادامه یک مسافر نیوزلندی به خاطر سوابقش از ورود به خاک استرالیا و شرکت در یک مراسم خانوادگی منع می‌شود. و سرانجام مرزبانان با یک زن مسافر از چین روبرو می‌شوند که شرایط و ضوابط کارت پروازش را با دقت مطالعه نکرده و با خود موارد غیرمجاز همراه آورده است
 

قسمت 3 : این هفته مرزبانان استرالیا در سیدنی یک قطعه «سالمن» حاوی کوکائین کشف می‌کنند. یک مرد غنایی به مرزبانان می‌گوید همراه با همسر استرالیایی‌اش به آنجا سفر کرده اما ماموران کشف می‌کنند که زن استرالیایی با مرد دیگری اهل غنا ازدواج کرده است! و سرانجام افسران به یک فرش که از سوریه ارسال شده است مشکوک می‌شوند و درباره‌ی آن تحقیق می‌کنند.

 

قسمت 4 : این هفته مرزبانان استرالیا درباره‌ی مسافری از پایتخت چین که مظنون به حمل مواد مخدر است، تحقیق می‌کنند. سه مسافر به مرزبانان می‌گویند برای دیدن یک معبد به استرالیا آمده‌اند اما مشکل اینجاست که چنین معبدی هنوز ساخته نشده! همراه داشتن میوه بیش از حد مجاز باعث جریمه شدن یک مسافر می‌شود و سرانجام مرزبانان یک محموله‌ی پارچه از تایلند را بررسی می‌کنند.

 

قسمت 5 : این هفته در مرزبانان استرالیا خواهیم دید که زنی از سفر به استرالیا بسیار هیجان‌زده است. البته پس از آنکه در لوازمی که به همراه آورده رد هرویین کشف می‌شود، این هیجان و شور و شوق او به سرعت فرومی‌نشیند! یک مرد مالزیایی به مرزبانان می‌گوید برای گردش به استرالیا آمده اما افسران اداره‌ی مهاجرت مشکوک هستند که شاید او به خاطر کار به استرالیا آمده باشد. و سرانجام شاهد هستیم که ماموران اداره‌ی پست به بسته‌ای که ادعا شده حاوی لپ تاپ برای بچه‌ها است، مشکوک می‌شوند. آیا چیزی داخل آن جاسازی شده است؟

 

قسمت 6 : این هفته مرزبانان استرالیا با یک دانشجوی هندی روبرو می‌شوند که دانشگاه را ترک کرده. ایا او بازداشت و به کشورش فرستاده خواهد شد؟ در ادامه خواهیم دید که سگ‌های پلیس به یک مسافر مشکوک می‌شوند. آیا این مسافر با خود موارد غیرقانونی به همراه دارد؟

 

قسمت 7 : در این قسمت مرزبانان استرالیا کشف می‌کنند که یک زن مسافر تلاش دارد تا یک هدیه بسیار گران‌قیمت را به استرالیا قاچاق کند. در ادامه ماموران از دو مرد مسافر بازجویی می‌کنند. یک زن مسن از سفر به ترکیه بازگشته است البته به همراه کیفی پر از آجیل! و سرانجام ماموران اداره‌ی پست، بسته‌ای از هنگ کنگ را با اشعه‌ی ایکس بررسی می‌کنند.

 

قسمت 8 : این هفته خواهیم دید که رفتار ناخوشایند و غیرعادی یکی از مسافران باعث می‌شود مرزبانان به او مشکوک شوند. و در ادامه شاهد هستیم که مسافرینی از جزایر سلیمان با خود مواد غذایی غیرمجاز به همراه دارند.

 

قسمت 9 : این هفته مسافران در چمدان یک مسافر کاملا خونسرد، رد مواد مخدر کشف می‌کنند. در ادامه ماموران با یک موزیسین روبرو می‌شوند که مدارکش برای اقامت در استرالیا کامل نیست. و سرانجام مرزبانان در کیف یکی از مسافران چیز عجیبی کشف می‌کنند.
 

قسمت 10 : این هفته مرزبانان به یک مسافر مشکوک می‌شوند اما او تقصی را به گردن فرد همراهش می‌اندازد. آیا آن‌ها با هم همدست هستند؟ در ادامه ماموران با افرادی که به طور غیرقانونی برای کار به استرالیا سفر کرده‌اند روبرو می‌شوند. و سرانجام مرزبانان کشف می‌کنند که یک پدر و پسر که از چین آمده‌اند با خود چهار چمدان حاوی مواد غذایی اعلام‌نشده همراه دارند.

 

قسمت 11 : این هفته ماموران گمرک در لوازم همراه یک مسافر مضطرب پودر سفیدرنگی پیدا می‌کنند که باعث می‌شود رفتار او به شدت مشکوک‌تر شود. در ادامه ماموران بهپ یک توریست آمریکایی مشکوک می‌شوند که می‌گوید برای دیدن دوست‌پسرش به آنجا آمده! و سرانجام سگ‌های پلیس به دو مسافر چینی مشکوک می‌شوند. آیا آن‌ها با خود کالای قاچاق حمل می‌کنند؟

 

قسمت 12 : در این قسمت مرزبانان یک مسافر هیجان‌زده را بازرسی می‌کنند و در ادامه نتیجه‌ی آزمایش مواد مخدر بر روی او مثبت است. یک مسافر آمریکایی هندی به مرزبانان می گوید برای بردن دوست‌دخنرش به استرالیا سفر کرده است! و سرانجام سگ‌های پلیس کشف می‌کنند که یک زوج چینی یک مورد بسیار خطرناک همراه دارند.

 

قسمت 13 : این هفته قایق گشت مرزبانی باید با سرعت عمل یک کشتی پر از مسافر را که در حال غرق شدن است، نجات دهد. رفتار عجیب و غریب یکی از مسافران باعث می‌شود ماموران گمرک به او مشکوک شوند. آیا او چیزی را پنهان کرده است؟ و سرانجام ماموران اداره‌ی پست مواد غیرمجازی را که در یک جفت کفش جاسازی شده، کشف می‌کنند.

 

قسمت 14 : در این قسمت شاهد هستیم که سگ‌های پلیس به یک مسافر فرانسوی که کوله پشتی همراه دارد، مشکوک می‌شوند. ماموران اداره‌ی مهاجرت یکی از مسافران به خاطر فرار از قانون متوقف می‌کنند. و در ادامه مرزبانان کشف می‌کنند که یک مسافر چینی، سه کیف حاوی مواد خوراکی اعلام‌نشده همراه دارد. و سرانجام ماموران اداره‌ی پست، محموله‌ای حاوی هروئین کشف می‌کنند.

 

قسمت 15 : این هفته مرزبانان استرالیا با مسافری روبرو می شوند که سه کیف همراه خودش دارد و ادعا می‌کند که کیف‌ها متعلق به او نیست. مرزبانان در هر سه کیف رد مواد مخدر کشف می‌کنند. ماموران اداره‌ی مهاجرت با مسافر جوان و عاشق مصاحبه می‌کنند. آیا آن‌ها می‌توانند مرزبانان را برای ورود به استرالیا، به همراه هم، قانع کنند؟
 

قسمت 16 : این هفته مرزبانان استرالیا به یک مسافر مضطرب مشکوک می‌شوند. آیا این مسافر معتاد است؟ یک مسافر اهل شیلی که قصد دارد به ماموران دروغ بگوید بازداشت می‌شود. در ادامه در کیف یک خانم چینی موارد مشکوک و عجیب‌و‌غریبی کشف می‌شود.
 

قسمت 17 : مرزبانان استرالیا این هفته با زنی روبرو می‌شوند که مواد مخدر با خود حمل می‌کرده است. و در ادامه شاهد خواهیم بود که ماموران اداره‌‌ی پست بسته‌ای کشف می‌کنند که حاوی سر یک حیوان است!

 

قسمت 18 : در این قسمت مرزبانان استرالیا به دو مرد مسافر که جدا از هم وارد شده‌اند مشکوک می شوند. آیا این دو با هم ارتباطی دارند؟ در ادامه مرزبانان با یک مسافر عصبانی و پرخاشگر روبرو می‌شوند و مجبور به برخورد می‌‌شوند. و سرانجام ماموران اداره‌‌ی پست یک بسته‌ی مشکوک کشف می‌کنند.
 

قسمت 19 : این هفته در یک روز شلوغ در فرودگاه سیدنی با مرزیانان استرالیا همراه هستیم. در ادامه ماموران ادراه‌ی مهاجرت با یک بوکسور آماده‌ی نزاع روبرو می‌شوند! و سرانجام خواهیم دید که در کیف مرموز یکی از مسافران چیزهای زیادی پنهان شده است.
 

قسمت 20 : در این قسمت از «مرزبانان استرالیا» خواهیم دید که ماموران کشف می‌کنند یک مسافر مضطرب با خود مواد مخدر به همراه دارد. در ادامه مسافری با سوابق بد جنایی داستان جالبی برای مرزبانان تعریف می‌کند! و سرانجام مرزبانان کشف می‌کنند که در کیف یکی از مسافران چیزهای غیرقانونی زیادی پنهان شده، اما مسافر می گوید که هیچ اطلاعی از آن‌ها ندارد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *