خلاصه قسمت های سری ششم خانه های رویایی با برادران اسکات

قسمت 1 (جنیفر و دیوید) : بعد از مدتی نقل مکان بین خانه های کوچک و قدیمی، (جنیفر) و (دیوید) می خواهند ملک اختصاصی خود را در (نشویل) داشته باشند، جایی که بتوانند برای همیشه نزدیک خانواده خود باشند، بخصوص حالا که دو پسر دارند. (درو) مهارت مذاکره برای خرید خانه مناسب با پتانسیل خوب را بر عهده دارد. اما وقتی دیوارها تخریب می شوند، هزینه های اضافی پیش می آیند. (جاناتان)، پتانسیل پنهانی را که در پشت سقف کاذب پنهان شده، پیدا می کنند و با یک دوست تماس می گیرد تا برای این غافلگیری به او کمک کند و مطمئن شود که در آینده آنها به تمام نیازهای خاص خود دسترسی کامل دارند.
 
قسمت 2 (دیو و لزلی) : (لزلی) و (دیو) که به دفعات زیادی جابجایی را در سطح کشور تجربه کرده اند، آماده اند تا (نشویل) را به عنوان شهر همیشگی خود تلقی کنند. و از آن جایی که ملک آنها در (دالاس) زودتر از زمانی که انتظار داشتند به فروش رسید، فعلا با دوستان خود در خانه ای پرجمعیت، پر از افراد و حیوانات خانگی زندگی می کنند.(درو) به دنبال خانه ای قدیمی که پتانسیل مناسب را برای بازسازی داشته باشد می گردد، اما این زوج باید تصمیم بگیرند که آیا خانه رویایی جلوی دریاچه را انتخاب می کنند یا ترجیح می دهند به منطقه شهری (نشویل) نزدیک تر باشند. در ادامه، (جاناتان) باید (لزلی) را نسبت به بحران هایی که در رابطه با بودجه پیش آمده، آرام کند، و بعد برای تمام کردن کار و آماده کردن خانه قبل از روز مهمانی دورهمی با همسایه ها، تحت فشار قرار می گیرد.
 
قسمت 3 (لین و جوردن) : (لین) و (جردن) پس از یک سال زندگی در خانه ای تنگ، آماده اند تا از این خانه با حیاط حصار کشیده و تنگ بیرون بروند و به خانه ای مستقل که منحصرا به خودشان تعلق دارد نقل مکان کنند. اما آنها تا همین زمان هم از 100 ملک بازدید کرده اند و بازار داغ و گران قیمت خانه در (نشویل) آنها را ناامید کرده است.(جاناتان) و (درو) پا پیش می گذارند و به دنبال خانه ای هستند که برای زندگی و کار مناسب و برای این زوج مجهز به دفتر کار باشد. (درو) در مذاکره استاد است، اما مواجه شدن با مبلغی که برای خرید خانه بیشتر از حد انتظار آنهاست، (جاناتان) باید به صورت قابل ملاحظه ای بودجه لازم برای بازسازی را کاهش بدهد.
 
قسمت 4 (سونیا و میشل) : بعد از سال ها زندگی در راه ماموریت های شغلی، (سونیا) بالاخره شغلی در نزدیکی خانواده اش در (نشویل) پیدا کرده است. خواهرش (میشل) می داند که او اغلب برای مراقبت از دیگران خیلی وقت می گذارد، به همین دلیل تصمیم دارد تا (سونیا) را بر آن وادارد که خود را در اولویت قرار دهد و به دنبال یافتن اولین خانه شخصی برای خودش باشد.(درو) او را برای بازدید از خانه های مناسب همراهی می کند، اما مشکلی غیرمنتظره، (سونیا) را با تصمیم گیری حساسی روبرو می کند. در ادامه، (جاناتان) به همراهی همکار (سونیا) که طراح هم هست، تصمیم می گیرد تا پاتوقی باشکوه و مناسب برای دورهمی های خانوادگی بسازد. در حالی که یک غافلگیری ناخوشایند در زمین آشپزخانه، انتظار (سونیا) را می کشد، خانواده (سونیا)، غافلگیری خوشایندی را از طرف خود برای او در نظر می گیرند.
 
قسمت 5 ( سوزی و اسکات) : (سوزی) و (اسکات) امیدوارند که ملک بزرگ تر و عالی تری را برای بزرگ کردن خانواده خود تهیه کنند، اما خانه هایی که برای فروش در بازار هستند، از چیزی که آنها در نظر دارند کوچکتر هستند. خانه آنها خیلی زود به فروش رسید و مجبور شدند خانواده 5 نفره خود را در اتاق هتل جای دهند تا به دنبال خانه بزرگی باشند که از هر خانه ای بهتر باشد.برادران (اسکات) مصمم هستند تا خانه مناسب برای آنها را پیدا کنند و (درو) آنها را برای بازدید خانه های شهر (نشویل) همراهی می کند. بعد نوبت (جاناتان) است که طراحی درهم و برهم قدیمی داخل خانه را به طراحی مدرن و امروزی تبدیل کند. و وقتی بودجه رو به اتمام است، همه نگاه خود را به پس انداز دوخته اند و این پدر خانواده را مضطرب می کند.
 
قسمت 6 (دنی و لاشاندا) : (دنی) و (لاشاندا) عاشق خانه بزرگ خود در حومه شهر هستند، اما برنامه مدرسه فرزندانشان و 3 ساعت فاصله بین خانه و محل کار (دنی) سختی های زیادی را برای آنها به همراه داشته است، همگی آنها مشتاق زندگی در مرکز شهر (نشویل) هستند.در حین جستجو برای خانه، (درو) متوجه می شود که وقتی مادر خانواده از همه چیز راضی باشد، همه افراد خانواده راضی هستند، و وقتی جستجو به زمین های آشنا ختم می شود، غافلگیر می شود. بعد نوبت (جاناتان) است که این ملک متروکه را به خانه رویایی و مدرن تبدیل کند، اما به محض اینکه دیوارهای فعلی خانه تخریب می شوند، فاجعه پشت دیوارها، خود را نشان می دهد.
 
قسمت 7 (کت و رایان) : (کت) و (رایان) وقتی برای اولین بار به خانه مجردی (رایان) نقل مکان کردند، جوان بودند، اما حالا دو فرزند به جمع آنها اضافه شده اند و برای خانه ای بزرگ تر آماده اند.(درو) در بازدید از خانه های مناسب و دارای پتانسیل های خوب، آنها را همراهی می کند، اما رقم کم پیشنهادی، آنها را از میز مذاکره کنار می زند. تا اینکه، جستجوی خانه شرایط تازه ای را برای آنها به میان می آورد. در ادامه، (جاناتان) با چند چالش هزینه ای که بودجه را با خطر اتمام روبرو می کند، مواجه می شود و همه به دنبال راه حلی خلاقانه دست به دست یکدیگر می دهند.

 
قسمت 8 (کری و رازا) : (کری) و (رازا) تنها یک ماه پس از آشنایی مجازی شان با یکدیگر ازدواج کردند، و حالا این زوج جوان برای ورود به عرصه اولین بازسازی مشترک خود آماده اند.(درو) به دنبال خانه ای مناسب برای خانواده آنهاست، و (کری) و (رازا) بطور قاطعانه ای بر مواضع خود بر سر میز مذاکره پافشاری می کنند. سپس، (لیندا) برای آماده کردن اتاقی مخصوص برای حفظ خاطرات مشترک شان به آنها کمک می کند. در حالی که (جاناتان) سعی دارد تا طراحی ای انجام دهد که در آن سبک (بوهمی) و شیک بودن هتل های (لاس وگاس) را با هم ادغام کند. از سقف تا کف خانه به صورت بی رحمانه ای سست و قدیمی است و به بازسازی نیاز دارد.
 
قسمت 9 (کارول و جان) : بعد از 3 سال دوستی، (کارول) و (جان) به دنبال خانه ای مشترک برای زندگی همیشگی هستند. آنها به دنبال خانه ای در محله محبوب خود کنار دریاچه، خارج از شهر (نشویل) هستند.تعداد خانه هایی که برای فروش در بازار گذاشته شده اند، به شدت محدود هستند، و در آخر آنها باید از بین یکی از دو خانه مورد نظر خود یکی را انتخاب کنند. (جاناتان) از تخریب دیوارها شروع می کند تا فضای خانه را باز کند، و با توجه به صرفه جویی هایی که در مخارج همین مرحله شد، برای ساخت سقف طاق نما بودجه کافی دارد. سپس، بعد از اینکه (کارول) تمام پول های پس انداز را برای نو کردن وسایل خرج کرده است، مشکل برقی پرهزینه ای پیش می آید.
 
قسمت 10 (برایان و انجی) : (برایان)، (انجی) و فرزندان نوجوان آنها، بعد از 9 مرتبه جابجایی در 15 سال، اخیرا در (نشویل) مستقر شده اند، اما باز هم موقع اسباب کشی رسیده است. (درو) آماده است تا به دنبال خانه ای بزرگ در حومه شهر بگردد، تا خانه همیشگی این خانواده شود. در ادامه، (جاناتان) تلاش می کند تا با این بودجه، مشکلات پر هزینه ای مثل استخر و دودکش را حل کند. در همین حین، (انجی) طراحی ای غافلگیر کننده را در دفتر کار (برایان) اجرا می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *