خلاصه قسمت های سری چهارم خانه های رویایی با برادران اسکات

 
قسمت 1 ( کریستی و جی) : کریستی و جی، با اینکه از اجاره‌نشینی خسته شده‌اند اما هنوز نتوانسته‌اند خانه‌ی مناسب‌شان را پیدا کنند. برادران املاک قرار است به آن‌ها برای یافتن خانه‌ی رویایی‌شان کمک کنند. بودجه آن‌ها به قدر خانه‌ای که انتظار دارند نیست اما «جاناتان» و «درو» در تلاش هستند برای آن‌ها خانه‌ای با قیمت مناسب پبدا کنند که با انجام تعمیرات به خانه‌ی رویایی آن‌ها تبدیل شود. این زوج خیلی زود در موقعیتی قرار می‌گیرند که باید بین دو پروژه‌ی اصلی تصمیم‌گیری کنند و «درو» تلاش می‌کند با سرعت درباره انجام معامله مذاکره کند. در ادامه با اینکه «جاناتان» به سراغ انجام کارها رفته اما این زوج عجله دارند و به او فشار می‌آورند تا با سرعت بیشتری کار تعمیرات را انجام دهد. اما بررسی‌ها نشان می‌دهد خانه مشکلات زیادی دارد و در حالی که هزینه‌ها بیشتر از بودجه است «جاناتان» فقط پنج هفته برای تعمیرات فرصت دارد.
 
قسمت 2 (لوک و کارتنی) : «لوک» و «کارتنی» در آپارتمان کوچکی زندگی می‌کنند اما حالا با دوقلوهای تازه به دنیا آمده و پختر دو ساله‌شان می‌خواهند یک خانه بخرند. البته بودجه آن‌ها هم به اندازه‌ی انتظارات‌شان نیست اما برادران املاک قرار است به آن‌ها کمک کنند تا خانه‌ای بخرند که بتوانند با انجام تعمیراتی آن را به خانه‌ی رویایی‌شان تبدیل کنند. البته خانه‌ای که آن‌ها پیدا کرده‌اند مشکلات اساسی دارد که هزینه‌ی زیادی بالاتر از بودجه‌ی پیش‌بینی‌شده لازم دارد. از طرفی بچه‌ها هم روز به روز بزرگتر می‌شوند و مشکلات‌شان هم بیشتر می‌شود و همه‌ی این‌هاباعث شده این زوج زیر فشار و استرس بیشتری قرار بگیرند. در حالی که زمان زیادی باقی نمانده تا این زوج با بچه‌هایشان بی‌خانمان شوند، «جاناتان» باید هرچه سریع‌تر کار را به پایان برساند.
 
قسمت 3 ( آپریل) : «آپریل» ساعت‌های طولانی کار می‌کند و حالا تصمیم گرفته در خانه‌ی بهتری زندگی کند. او به دنبال خانه‌‌ی جدیدی در پایین شهر می‌گردد. برادران املاک حالا آمده‌اند به او کمک کنند خانه‌ای متناسب با بودجه‌اش پیدا کند که بشود با انجام تعمیرات آن را به خانه‌ای رویایی تبدیل کرد. بودجه‌ی آن‌ها در حد خانه‌ای که انتظارش را دارند نیست اما «جاناتان» و «درو» تلاش می‌کنند خانه‌ی مناسبی برای آن‌ها پیدا کنند. «آپریل» خیلی زود در موقعیتی قرار می‌گیرد که باید بین دو پروژه‌ی مختلف تصمیم بگیرد اما از آنجا که نتوانسته قرارداد را نهایی کند کمی استرس دارد. در ادامه «درو» از تکنیک‌های منحصر به فرد و «جادو»ی خودش استفاده می‌کند و حالا تمام فشار روی «جاناتان» قرار گرفته تنها پنج هفته برای تمام کردن کار فرصت دارد. «آپریل» در میانه‌ی تعمیرات خانه به آنجا می رود اما بادیدن وضعیت خانه کمی دلسرد می شود.
 
قسمت 4 ( کریستین و پاول) : «کریستین» و «پاول» به همراه پسر بازیگوش‌شان، «ایوان» در آپارتمانی کوچک زندگی می‌کنند و به دنبال خرید خانه‌ای جدید و مناسب هستند. برادران املاک هم قرار است به آن‌ها برای خرید خانه‌ی رویایی منناسب بودجه‌شان کمک کنند. البته بودجه‌ی این زوج هم به اندازه‌ی خانه‌ی رویایی دلخواهشان نیست اما برادران املاک قرار است به آن‌ها کمک کنند تا خانه‌ای بخرند که بتوانند با انجام تعمیراتی آن را به خانه‌ی رویایی‌شان تبدیل کنند. «کریستین» دوست دارد در مرکز شهر زندگی کند، برای «پاول» اندازه‌ی خانه مهم است و این زوج نمی‌توانند سر هیچ موضوعی با هم به توافق برسند. اما آن‌ها سرانجام باید بین دو پروژه‌ی تعمیراتی بزرگ مختلف یکی را انتخاب کنند. بررسی خانه نشان می‌دهد انجام تعمیرات آن بودجه‌ی زیادی لازم دارد و در حالی که تنها پنج هفته برای پایان کار زمان باقی مانده، «جاناتان» زیر فشار قرار دارد. البته با خراب کردن دیوار «جاناتان» متوجه موضوع دیگری می‌شود که ممکن است خطرآفرین باشد. اما این همه چیز نیست و در ادامه مشکلات اساسی دیگری نیز در این خانه کشف می‌شود. در حالی که ممکن است همه رویاها نقش بر آب شود این زوج سعی می‌کنند خونسردی خودشان را حفظ کنند و از طرف دیگر «جاناتان» هم تلاش می‌کند با بودجه‌ای که در اختیار دارد در زمان تعیین‌شده کار را به پایان برساند.
 
قسمت 5 (سارا و ماری) :سارا و ماری برای بزرگ کردن دخترشان نیاز به خانه‌ای جدید دارند. آن‌ها خانه‌ی بزرگ و جاداری در محله‌های نزدیک می‌خواهند. برادران املاک قرار است به آن‌ها کمک کنند خانه‌ای متناسب با بودجه‌شان پیدا کنند که بشود با انجام تعمیرات آن را به خانه‌ای رویایی تبدیل کرد. البته بودجه‌ی این زوج هم به اندازه‌ی خانه‌ی رویایی دلخواهشان نیست اما برادران املاک قرار است به آن‌ها کمک کنند تا خانه‌ای بخرند که بتوانند با انجام تعمیراتی آن را به خانه‌ی رویایی‌شان تبدیل کنند. در ادامه خواهیم دید که با اینکه «سارا» و «ماری» از طراحی «جاناتان» راضی هستند اما مشکلی در قرارداد پیش می‌آید و مشکلات دیگر پیش‌بینی نشده‌ای در ساختمان کشف می‌شود که ممکن است تمام برنامه‌ها را تغییر دهد.
 
قسمت 6 (سمیرا و شون) : سمیرا و «شون» به دنبال پیدا کردن خانه‌ای مناسب و لوکس برای زندگی در آن هستند. البته بودجه‌ی آن‌ها به اندازه‌ی خانه‌ی رویایی دلخواهشان نیست اما برادران املاک قرار است به آن‌ها کمک کنند تا خانه‌ای بخرند که بتوانند با انجام تعمیراتی آن را به خانه‌ی رویایی‌شان تبدیل کنند. در ادامه مشکلات پیش‌بینی‌نشده‌ باعث می‌شود اضطراب آن‌ها افزایش پیدا کند. یکی از مشکلات ممکن است خطراتی برای سلامتی به همراه داشته باشد و بودجه‌ی زیادی هم لازم دارد… مشتری‌های این هفته سلیقه‌ی لاکچری و بسیار گران‌قیمتی دارند و حاضر به کوتاه آمدن هم نیستند و این در حالی است که تا پایان مهلت تعیین شده هم زمان چندانی باقی نمانده و این موضوع باعث شده فشار زیادی بر روی «جاناتان» باشد.
 
قسمت 7 ( آنجی و تیتو) : «آنجی» و «تیتو» در آپارتمان کوچکی زندگی می‌کنند که پر از اسباب‌بازی بچه است. آن‌ها خانه‌ای بزرگ و مدرن با آشپزخانه‌ای زیبا، کف چوبی، و با کمدهای زیاد می‌خواهند. البته مطابق معمول همیشه بودجه‌ی این زوج هم به اندازه‌ی خانه‌ی رویایی دلخواهشان نیست اما برادران املاک قرار است به آن‌ها کمک کنند تا خانه‌ای بخرند که بتوانند با انجام تعمیراتی آن را به خانه‌ی رویایی‌شان تبدیل کنند. با وجود اینکه «جاناتان» درباره‌ی خانه‌ی پیشنهادی مطمئن است اما این زوج هنوز مردد هستند. در ادامه خواهیم دید که سطح توقع «تیتو» از خانه بالا است و ممکن است باعث شود آن‌ها با مشکل بودجه مواجه شوند. در حالی که مهلت تعیین شده رو به پایان است تیم تعمیرات خانه فرصت چندانی ندارند.
 
قسمت 8 (مت و کریستین) :
 
قسمت 9 (جیمز و دیوید) :«جیمز» و «دیوید» خانه‌ای در شهر دارند که حالا با وجود مشکلاتی که دارد برایشان به یک کابوس تبدیل شده و می‌خواهند از آنجا فرار کنند. آن‌ها خانه‌ای می‌خواهند با فضایی بزرگتر، نور طبیعی، سقف بلند و نزدیک به مرکز شهر. برادران املاک قرار است به آن ها برای پیدا کردن خانه‌ی رویایی‌شان کمک کنند. در ادامه خانه‌ی مناسب پیدا و تعمیرات آغاز می‌شود. به تدریج توقعات این زوج از خانه‌ی رویایی‌شان بیشتر می‌شود و فشار روی «جاناتان» هم افزایش پیدا می‌کند…
 
قسمت 10 (پارکر و فرانچسکا) : «پارکر» و «فرانچسکا» در خانه‌ای بسیار کوچک زندگی می‌کنند اما آن‌ها خانه‌ای می‌خواهند با اتاق‌های زیاد و دلباز که آشپزخانه‌ی بزرگی هم داشته باشد. آن‌ها می‌خواهند بلافاصله بعد از ازدواج‌شان در ایتالیا به خانه‌ی جدیدشان بروند. البته بودجه‌ی آن‌ها به اندازه‌ی خانه‌ی رویایی دلخواهشان نیست اما برادران املاک قرار است به آن‌ها کمک کنند تا خانه‌ای بخرند که بتوانند با انجام تعمیراتی آن را به خانه‌ی رویایی‌شان تبدیل کنند..
 
قسمت 11 (کیتلین و استیو) :«کیتلین» و «استیو»، آپارتمان کوچک‌شان را در مرکز شهر فروخته‌اند تا خانه‌ای رویایی بخرند. آن‌ها خانه‌ای می‌خواهند بزرگ و دلباز که در عین حال زیست‌محیطی هم باشد. برادران «اسکات» آماده‌اند تا به آن‌ها کمک کنند تا خانه‌ای پیدا کنند که با انجام تعمیراتی تبدیل به خانه‌ی رویایی مورد نظر این زوج شود. در ادامه خواهیم دید که این زوج خیلی زود درباره‌ی مواردی که ممکن است فراتر از بودجه‌شان باشد، با تصمیم‌گیری‌های مهمی روبرو می‌شوند.
 
قسمت 12 (رز و جیانکارلو) :«رز» و «جیانکارلو»، و دخترهایشان خانه‌شان را فروخته‌اند و فعلا در زیرزمین خانه‌ی پدر و مادرش زندگی می‌کنند. آن‌ها به دنبال یک خانه‌ی یک طبقه‌ی زیبا با آشپزخانه‌ی مدرن هستند. برادران املاک آماده هستند تا به آن‌ها برای پیدا کردن خانه‌ی رویایی‌شان کمک کنند؛ خانه‌ای که بتوان با انجام تعمیرات آن را به خانه‌ی رویایی تبدیل کرد. البته وقتی کار تعمیرات آغاز می‌شود همه چیز به آسانی پیش نمی‌رود و ««رز» و «جیانکارلو» دربرابر همه‌ی تصمیمات «جاناتان»، پیشنهادهای دیگری مطرح می‌کنند و این کارها باعث می‌شود بیشتر کارها با تاخیر روبرو شود… در ادامه شاهد هستیم که چطور «جاناتان» و «درو» باید با استرس و فشار زیاد کارها را به پایان برسانند.
قسمت 13 ( کیت و دیو) : «کیت» و «دیو» زوج جوانی هستند که به‌تازگی ازدواج کرده‌اند و برای خریدن اولین خانه‌‌ی مشترک‌شان هیجان‌زده و البته کمی هم مضطرب هستند. آن‌ها خانه‌ای می‌خواهند پر نور و دلباز با پارکینگ و آشپزخانه‌ی مدرن. برادران املاک قرار است برای آن‌ها خانه‌ای متناسب با بودجه‌شان پیدا کنند؛ خانه‌ای که بتوانند با انجام تعمیراتی، آن را به خانه‌ی رویایی تبدیل کنند. البته کسانی به «کیت» و «دیو» گفته‌اند که خرید خانه و تعمیر آن، انتخاب خوبی نیست اما سرانجام حاضر می‌شوند تا برای تعمیر خانه با «جاناتان» و «درو» همکاری کنند. در ادامه خواهیم دید که «جاناتان» مشکلاتی در لوله‌کشی ساختمان پیدا کرده که ممکن است هزینه‌‌ها را افزایش دهد… در حالی که خدمه با اضافه‌کاری مشغول به انجام رساندن پروژه هستند، دخالت‌های مدام این زوج ممکن است روند کار را به روز اول باز گرداند.
 
قسمت 14 (مگان و گرگ) :«مگان» و «گرگ» (که در بازی هاکی حرفه‌ای است) مدتی در خارج از کشور زندگی کرده‌اند، و حالا به شهر خودشان بازگشته و به دنبال خانه‌ای رویایی برای شروع زندگی خانوادگی‌شان هستند. بودجه‌ای که این زوج در اختیار دارند در حدی نیست که بتوانند یک خانه‌ی نو بخرند برای همین «جاناتان» و «درو» می‌خواهند به آن‌ها کمک کنند تا یک خانه‌ی قدیمی بخرند و با انجام تعمیرات آن را به خانه‌ی رویایی تبدیل کنند. در ادامه شاهد هستیم که پروژه تعمیر خانه در حالی آغاز می‌شود که «مگان» و «گرگ» کمی مضطرب هستند. آیا «جاناتان» می‌تواند به موقع کارها را به پایان برساند؟
 
قسمت 15 ( سندرا و کای) : «سندرا» و «کایل»، در خانه‌ی قدیمی اجاره‌ای مادربزرگ زندگی می‌کنند اما وقت آن است که خانه‌ی بهتر و مدرن‌تری برای خودشان پیدا کنند. آن‌ها می‌خواهند یک خانه‌ی رویایی دلباز پیدا کنند که به مهم‌ترین قسمت‌های شهر هم نزدیک باشد. بودجه‌ای که این زوج در اختیار دارند هم مانند بقیه در حدی نیست که بتوانند یک خانه‌ی نو بخرند برای همین «جاناتان» و «درو» می‌خواهند به آن‌ها کمک کنند تا یک خانه‌ی قدیمی بخرند و با انجام تعمیرات آن را به خانه‌ی رویایی تبدیل کنند. اما آیا آن‌ها می‌توانند در روز موعود خانه را تحویل دهند؟
 
قسمت 16 (مارلا و آدام) :«مارلا» و «آدام» به تازگی ازدواج کرده‌اند و حالا آماده‌اند تا با خرید یک خانه‌ی رویایی تشکیل خانواده دهند. آن‌ها به دنبال خانه‌ای هستند با آشپزخانه‌ی سبک «کوشر»، اتاق‌خواب اضافی و امکانات دیگر که به محل کارشان هم نزدیک باشد. حالا برادران املاک می‌خواهند به این زوج کمک کنند تا متناسب با بودجه‌شان، خانه‌ی رویایی دلخواهشان را پیدا کنند.
 

قسمت 17 (مارک و پریسیلا) : «مارک» و «پریسیلا»، پس از سال‌ها مسافرت و در حالی که فرزند سوم‌شان هم در راه است، حالا به دنبال خرید یک خانه‌ی رویایی هستند. آن‌ها به دنبال پیدا کردن یک خانه‌ی بزرگ و زیبا در نزدیکی محل سکونت فعلی خودشان هستند. بودجه‌ی این زوج هم مانند بقیه، در حدی نیست که بتوانند یک خانه‌ی نو بخرند برای همین «جاناتان» و «درو» می‌خواهند به آن‌ها کمک کنند تا یک خانه‌ی قدیمی بخرند و با انجام تعمیرات آن را به خانه‌ی رویایی تبدیل کنند. اما آیا آن‌ها می‌توانند در روز موعود خانه را تحویل دهند؟
 

قسمت 18 (کریستین و ماتیو) :«کریستین» و «ماتیو» به همراه دو کودک بازیگوش خودشان، در حال حاضر در خانه‌ای اجاره‌ای زندگی می‌کنند اما می‌خواهند به سرعت یک خانه‌ی رویایی پیدا کنند و از اینجا فرار کنند! آن‌ها خانه‌ای می‌خواهند با فضای بیشتر و آشپزخانه‌ی مدرن. اما از آنجا که این زوج هم بودجه‌ی کافی برای خرید خانه‌ی نو در اختیار ندارند، برادران املاک قرار است به آن‌ها کمک کنند تا یک خانه‌ی قدیمی پیدا کنند و با انجام تعمیراتی، آن را به خانه‌ی رویایی خودشان تبدیل کنند.
 

قسمت 19 ( کاترین و اریک) :«کاترین» و «اریک» پدر و مادری هستند که حالا می‌خواهند خانه‌‌ی جدید بزرگتری که مناسب خانواده‌شان باشد پیدا کنند. آن‌ها خانه‌ای می‌خواهند با آشپزخانه‌ی بزرگ و پر نور با اتاق نشینمن دنج و راحت و فضای غذاخوری رسمی و شیک. اما بودجه‌ای که این زوج در اختیار دارند هم مانند بقیه در حدی نیست که بتوانند یک خانه‌ی نو بخرند برای همین «جاناتان» و «درو» می‌خواهند به آن‌ها کمک کنند تا یک خانه‌ی قدیمی بخرند و با انجام تعمیرات آن را به خانه‌ی رویایی تبدیل کنند. اما آیا آن‌ها می‌توانند در روز موعود خانه را تحویل دهند؟
 

قسمت 20 (دنیل و چاد ) :«دنیل» و «چاد» سه کودک بازیگوش آن‌ها در خانه‌ای کوچک زندگی می‌کنند و حالا به دنبال یک خانه‌ی رویایی بزرگ چهار اتاق‌خوابه با آشپزخانه‌‌ی مجهز و اتاق بازی هستند. برادران املاک آماده هستند تا برای آن‌ها یک خانه‌ی رویایی متناسب با بودجه‌شان پیدا کنند.
 

قسمت 21 (مارک و جویی ) :«جوی» و «مارک» و دختر کوچک‌شان می‌خواهند از خانه‌ی کوچک‌شان در مرکز شهر فرار، و به یک خانه‌ی رویایی نقل مکان کنند. آن‌ها به دنبال خانه‌ای با اتاق‌خواب اصلی بزرگ، آشپزخانه‌ و حمام مدرن هستند که البته برای ۳ اسب آن‌ها هم فضای کافی داشته باشد. حالا قرار است برادران املاک به آن‌ها برای پیدا کردن خانه‌ی رویایی مورد نظرشان کمک کنند.
 

قسمت 22 (کاری و بوریس) : «بوریس» و «کری»، در انتظار به دنیا آمدن بچه‌شان هستند و تصمیم دارند به خانه‌ی بهتری نقل مکان کنند. آن‌ها فرصت چندانی برای تخلیه آپارتمانی که در حال حاض در آن زنگی می‌کنند، ندارند و بنابراین باید به‌سرعت خانه‌ی رویایی مورد نظرشان را پیدا کنند. آن‌ها به دنبال یک خانه‌ی ۴ اتاق‌خوابه با آشپزخانه‌ی مدرن و اتاق بچه و همچنین اتاقی برای بازی‌های ویدیویی هستند… آیا برادران «اسکات»، می‌توانند در فرصت محدود باقی‌مانده، به آن‌ها برای پیدا کردن خانه‌ی مورد نظرشان کمک کنند؟
 

قسمت 23 (استفان و کارینا ) : «استفان» و «کارینا» دو بچه‌ی بازیگوش به نام‌های «ساموئل» و «آلیسیا» دارند. این زوج در طی ۱۵ سال گذشته ۱۲ بار نقل مکان کرده‌اند و حالا به بچه‌هایشان قول داده‌اند که بالاخره این همه اسباب‌کشی را تمام کنند و به یک خانه‌ی رویایی مدرن نقل مکان کنند. آیا برادران «اسکات» می‌توانند برای این خانواده، خانه‌ی رویایی مورد نظرشان را پیدا کنند؟
 

قسمت 24 (کریستا و سامیت) : «کریستا» و «سامیت» از خانه‌ی فعلی‌شان راضی نیستند و به دنبال یک خانه‌ی رویایی جدید می‌گردند. آن‌ها ۴ سگ دارند و تصمیم هم دارند که بچه‌دار شوند بنابراین به دنبال خانه‌ای بزرگ و مدرن می‌گردند، که البته پیدا کردن چنین خانه‌ای با توجه به میزان بودجه‌ای که دارند، کار آسانی نیست. اما برادران اسکات می‌خواهند به آن‌ها کمک کنند تا بتوانند یک خانه‌ی رویایی متناسب با بودجه‌شان پیدا کنند.
 

قسمت 25 (نانسی و روندا) : «نانسی» و «روندا» ۵ سال است که با هم دوست هستند و حالا بالاخره تصمیم گرفته‌اند که در یک خانه‌ی رویایی زیبا در شهر، با همدیگر زندگی کنند. البته پیدا کردن خانه‌ی رویایی به هیچ‌وجه برای آنان کار ساده‌ای نیست و به همین خاطر هم از برادران املاک خواسته‌اند تا به آن‌ها برای پیدا کردن خانه‌ی مورد نظرشان کمک کنند.
 

قسمت 26 (ورونیکا و اندرو) : «ورونیکا» و «اندرو» در یک آپارتمان کوچک زندگی می‌کنند. اما با به دنیا آمدن فرزندشان حالا در جست‌و‌جو برای پیدا کردن یک خانه‌ی رویایی مناسب برای خانواده‌شان هستند. البته طبق معمول این برنامه، بودجه‌ی ای زوج هم برای خرید خانه‌ی نو کافی نیست و «جاناتان» و «درو» قرار است برای آن‌ها یک خانه‌ی قدیمی مناسب پیدا کنند که با انجام تعمیراتی بتوان ان را به خانه‌‌ای رویایی تبدیل کرد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *