خلاصه قسمت های سری چهارم پزشک شما

 

قسمت 1 : در این قسمت در ابتدا شاهد هستیم که «مایکل موزلی» در اینباره تحقیق می‌کند که چرا مصرف نوشابه‌های گازدار باعث می‌شود که ما غذای بیشتری بخوریم و اینکه چطور روغن نارگیل باعث کاهش کلسترول می‌شود. در ادامه‌ی برنامه، پزشک عمومی، «Zoe Williams» در این باره تحقیق می کند که آیا نوشیدن قهوه باعث بهبود عملکرد فیزیکی ما می شود؟ همچنین همراه با دکتر «Giles Yeo» کشف می‌کنیم که آیا راهی برای مقابله با طاسی وجود دارد و اینکه چه مقدار میوه باید مصرف کنیم. و سرانجام همراه با پزشک جراح «Gabriel Weston» با پانکراس مصنوعی که زندگی بیماران دیابتی را تغییر می‌دهد، آشنا می‌شویم و دکتر روانشناس، «Alain Gregoire» توصیه‌های جالبی برای افراد مبتلا به اختلال وسواس دارد.
 

قسمت 2 : در این قسمت «مایکل موزلی» در این‌باره تحقیق می‌کند که آیا خوردن کربوهیدرات در شب برای بدن مضر است؟ و همچنین او آزمایش می‌کند که آیا خوردن چغندر باعث تقویت مغز می‌شود؟ همچنین همراه با پزشک عمومی، «Zoe Williams»، بررسی می‌کنیم که چرا دست خیلی از افراد سرد است و همچنین چگونه می‌توان عوارض پرواززدگی را کاهش داد. در ادامه همراه با دکتر روانشناس، «Alain Gregoire» کشف می‌کنیم که چطور می‌توان اختلال استرس پس از ضایعه روانی را کشف کرد و اینکه چه راه حلی برای آن وجود دارد؟ و سرانجام پزشک جراح، «Gabriel Weston»، ما را با جدیدترین روش‌های درمانی سکته مغزی آشنا می‌کند.
 

قسمت 3 : در این قسمت «مایکل موزلی» به ما نشان می‌دهد که کدام غذاها برای تامین ید مورد نیاز بدن ما مفید هستند و اینکه کدام تمرینات ورزشی برای استخوان‌ها مفید هستند. همچنین همراه با دکتر ژنتیک، «Giles Yeo»، کشف می‌کنیم که چرا استرس باعث افزایش وزن می‌شود. در ادامه برنامه پزشک عمومی، «Zoe Williams»، به ما نشان می‌دهد که آیا آزمایش با اشعه ایکس عوارض بدی برای بدن دارد؟ و پزشک جراح دکتر «Gabriel Weston» ما را با تکنولوژی جدیدی آشنا می‌کند که به جراحان کمک می‌کند تا تومورهای سرطانی را با موفقیت جراحی کنند. و سرانجام همراه با پزشک روانشناس، «Alain Gregoire»، با اختلال اضطراب فراگیر و راه‌های کاهش آن آشنا خواهیم شد.

 
 
قسمت 4 :در این برنامه شاهد آزمایش دکتر «موزلی» برای پیدا کردن بهترین راه مبارزه با استرس خواهیم بود. آیا «یوگا» و باغبانی برای آرامش اعصاب مفید هستند؟ در ادامه‌ی برنامه همراه با دکتر «Alain Gregoire» کشف می‌کنیم که چطور خواب خوب برای برای بهبود روحبه خوب است و همچنین همراه با پزشک عمومی، «Zoe Williams»، می‌بینیم که خندیدن چه تاثیر مثبتی در سلامتی روانی ما دارد. و سرانجام پزشک جراح، «Gabriel Weston» یک شیوه‌ی درمان جدید برای بیماری‌های روانی را مورد بررسی قرار می دهد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *