خلاصه قسمت های سری 1 ما و فرازمینی ها

مناسک مرگ‌آور : خودکشی­‌های دسته جمعی٬ قربانی‌­های انسانی٬ مناسک کفرآمیز. در طول تاریخ انسان­های زیادی ادعا کرده­‌اند که دانشی فرازمینی دارند و پیروان خود را به انجام کارهایی وحشتناک و خشونت‌­آمیز رهنمون کرده‌اند. آیا آن­‌ها افرادی حقه بازند؟ دیوانه‌اند؟ یا ممکن است صداهایی که در سرشان می­‌شنوند واقعاً منشایی غیرزمینی داشته باشد؟ و اگر این‌طور باشد، آیا از پیام­‌هایی که دریافت می­‌کردند برداشت اشتباهی داشته‌­اند؟ یا ممکن است موجودات بیگانه با اهدافی پلید در این کار دخیل باشند؟
 
جانوران عجیب‌ الخلقه : آیا ممکن است افسانه ها و تصاویر کهن نمایانگر هیولاها، مدرکی دال بر تماس موجودات بیگانه بانسل بشر در گذشته باشند؟
در یکی از کتب مقدس هندوها، به پرنده ای عظیم الجثه به نام “گارودا” اشاره شده که هنگام فرود، زمین زیرپاهایش به لرزه در آمده و موجب وحشت نسل بشر می شده است.
در کتاب مقدس یهودیان، به داستان بلعیده شدن “یونس” توسط یک نهنگ، پرتاب شدنش به بیرونپس از گذشت چندین روز و زنده ماندنش جهت نقل این حادثه ی شگفت آور اشاره شده است.
آیا نیاکان ما حقیقتا با جانورانی عجیب برخورد داشته اند یا اینکه این موجودات، ساخته ی دست تمدنی فرازمینی بوده اند؟
آیا ممکن است گونه های ترکیبی از جانوران همچون “سنتور”، “ماینوتور” و “مدوسا” که مطابق افسانه هاتوسط خدایان خلق شده اند، نتیجه ی انجام فرآیندهای پیوندی پیشرفته، با ماهیتی فرازمینی بوده باشند؟
آیا چنین موجوداتی، تنها زائیده ی تخیلات بشر بوده اند یا اینکه واقعا در دوران باستان وجود داشته اند؟

 

در اعماق زمین : اگر تاثیرگذاری موجودات فضائی بر تاریخ بشر حقیقت داشته باشد، آیا می‌توان نشانه‌های حضورشان را در دالان‌های مخفی و غارهای موجود در نقاط مختلف جهان، مشاهده کرد؟ آیا ممکن است غاری در اکوادور، شامل حکاکی‌هائی در قالب کتاب‌های فلزی، دربرگیرنده رازهای مربوط به تکنولوژی‌های فرازمینی باشد؟ آیا شهر کهن زیرزمینی واقع درترکیه، به کمک موجودات فرازمینی ساخته شده یا جهت در امان ماندن از حمله آن‌ها؟ شایعاتی مبنی‌بر همکاری ارتش ایالات متحده با موجودات فرازمینی در پایگاهی مخفی در “نیومکزیکو”، همواره وجود داشته است. در افسانه‌ها یبومیان آمریکا، اشاراتی به موجوداتی عجیب، به چشم می‌خورد. اکتشافات اخیر باستان شناسی در “یوکاتان”، ممکن است حاکی از حضور موجودات فرازمینی در پس رازهای تمدن “مایا” باشد. آیا این موارد تصادفی هستند؟ یا اینکه نشانه‌هائی مبنی بر بازدید موجودات فرازمینی از تمدن‌های کهن سراسر دنیا می‌باشند؟

 


دسیسه داوینچی :
کارهای لئوناردو داوینچی که بازه‌ی گسترده‌ای از موضوعات را دربرمی‌گیرد، هنوز هم پس از گذشت حدود ۵۰۰ سال از مرگ او، در پیشرفت علم، تکنولوژی، داروسازی،، هنر و چندین رشته‌ی دیگر موثر است. آیا او تنها یک مرد دارای هوش و قوه‌ی تخیل بالا بوده است؟ یا اینکه نبوغ او ریشه‌های دیگری دارد؟

“داوینچی” پیش از آغاز تاثیرگذاری بر پیشرفت بشر، به طرز مرموزی در حدود دو سال، از اسناد تاریخی محو شده است. او پس از بازگشت، بهترین کارهای هنری، مهندسی و علمی خود را عرضه کرد. برخی از طراحی‌های او در حوزه‌های هوانوردی و مهندسی مکانیک به قدری پیشرفته بودند که پیاده سازیشان، نیاز به گذشت صدها سال زمان داشت.

آیا ممکن است ناپدید شدن عجیب داوینچی، به نبوغ شگفت آور او مرتبط باشد؟ آیا او شاهد دستاوردهای بزرگ تکنولوژیک بوده و دانشی پیشرفته را از منبعی ماورائی دریافت کرده است؟ آیا او تنها در حال طراحی اختراعاتی از آینده بوده که از نزدیک آن‌ها را مشاهده کرده بود؟ پاسخ این پرسش ممکن است در مقابل دیدگان ما و در لبخند یک نقاشی ۵۰۰ ساله نهفته باشد.

 

طاعون، اپیدمی و موجودات فضایی : گونه های ناشناخته ی باکتریهایی با ریشه های اسرارآمیز دائما دانشمندان امروزی را به چالش میکشند.
آیا میتوان رد پای برخی از فلج کننده ترین بلایا و بیماریهای مسری بشر را تا تاریکترین نقاط فضا دنبال کرد یا حتی آنها را به مداخله موجودات فرازمینی، ارتباط داد؟
در جریان مرگ سیاه در قرون وسطی، مشاهدات مردم حاکی از سفینه های برنزی است که غبار عجیبی را از خود ساطع میکردند.
اخیر ا و در سال ۲۰۱۱ ، یکی از دانشمندان ناسا، ریچارد هو ور، مدارکی را منتشر کرد که حاکی از وجود حیات در سنگهای آسمانی بودند.
آیا بیگانگان باستانی به کوچکی میکروبها در شکلگیری تاریخ بشر نقش داشته اند؟

 

سلاحهای مرگبار : شمشیرهای آهنی شکل داده شده در حرارت آتش، سلاح های گرم با توانائی وارد آوردن آسیب های جدی به بدن انسان و موشک هائی با قابلیت نابود کردن یک شهر به طور کامل.
همزمان با پیشرفت تکنولوژی در طول تاریخ، سلاح های قدرتمندی تولید شده اند که هریک از دیگری مرگبارتر بوده اند.
اما آیا این سلاح های مرگبار، محصول خلاقیت بشر بوده اند یا اینکه با کمک موجودات و منابعی فرازمینی، تولید شده اند؟

 

سازه‌‌ های ناشناخته : اگر بیگانگان باستانی از کره زمین دیدن کرده باشند، آیا می توان شواهدی از حضور آنها را در بناهای مرموزی که درجای جای جهان قد برافراشته اند، پیدا کنیم؟
بناهای مگالیتی که در قاره های مختلف یافت شده اند، شباهت عجیبی به هم دارند و برش و انتقال سنگهای عظیمی که برای ساخت این شاهکارهای مجلل بکاررفته اند، صرفنظر از انسانهای باستانی، حتی برای ماشین آلات مدرن امروزی نیز دشوار است.
طرفداران نظریه فضانوردباستانی ابراز می کنند که سنگهای ایستاده در کارناک در فرانسه به عنوان یک سیستم جی.پی.اس باستانی برای هواپیماهای قدیمی محسوب میشدند.
تپه گبکلی که به تازگی در ترکیه کشف شده است و قدمت آن به ۱۲۰۰۰ سال میرسد، دارای ستونهایی است که با ظرافت حجاری شدهاند و کارشناسان از آنها به عنوان کشتی نوح سنگی یاد می-کنند.
آیا امکان دارد که موجودات فضایی برای ساخت این بناهای معما گونه به انسان نخستین، یاری رسانده باشند؟
اگراین موضوع صحت داشته باشد، هدف این پروژههای عظیم چه بوده است؟

 

رمزگشایی خرابه : بناهایی عظیم که توسط انرژی الکترومغناطیس با یکدیگر مرتبط هستند…
ویرانه‌هایی پیشا تاریخی که با وجود فاصله‌های طولانی از یکدیگر در امتداد خطوطی مستقیم قرار دارند و ریاضیاتی پیشرفته که بیش از ۵ هزار سال پیش در دل یادبودهایی عجیب حک شده است.
آیا خارق‌ العاده‌ترین بناهای به جا مانده انسان‌های باستانی، تنها بوسیله‌ ی انسان‌ها ساخته شده‌اند؟
یا اینکه در خود آنها شواهدی نهفته است که از طراحی و مرتبط کردن آنها با یکدیگر توسط بیگانه‌هایی فرازمینی خبر می‌دهد؟

 

پایه گذاران آمریکا : معنای نماد های مرموزی که در سرتاسر “واشینگتن دی.سی” به چشم می‌خورند، چیست؟
آیا بنیان‌ گذاران ایالات متحده، اطلاعاتی در مورد بیگانه‌ های باستانی داشته‌ اند که در اختیار عموم مردم قرار نگرفته است؟
آیا امکان دارد که این دانش بنیان‌گذاران ایالات متحده، در بطن نمادهای یادبود، معماری ساختمان‌ ها و حتی اسناد مربوط به تاسیس این کشور، پنهان شده باشد؟

 

مهندسان باستان : آیا ابزار و فناوری سازندگان باستانی از کهکشانهای دور سرچشمه گرفته اند؟
مدارک و شواهد حاکی ازاین موضوع هستند که یک دژ باستانی در کشور پرو که در قله کوه قرار دارد با ابزارهای لیزرمانند ومرموزی ساخته شد.
هدف از طراحی یک هرم مربوط به فرهنگ آمریکای میانه، تولید برق بود.
معابد واقع در ویجایانگارا در هندوستان برای مهار کردن انرژی کیهانی ساخته شدند.
فناوری ماشینکاری دقیق در مصر باستان مورد استفاده قرارمیگرفت و ارتباطات بین سیاره ای توسط یک اتاقک صوتی در جزیره مدیترانه ای مالتا، امکان پذیرمیشدند.
اگر سازندگان باستانی از فناوری پیشرفته استفاده کرده باشند، آیا میتوان ثابت کرد که هزاران سال پیش، بیگانگان به کره زمین آمده اند؟

 

معابد طلا : آیا طلا میتواند رابط اصلی بین انسانها و بیگانگان باشد؟
گفته میشود کلیسایی مرموز در جنوب فرانسه کلید کیمیاگری و دروازه ای به بخش دیگری از جهان را در اختیار دارد.
بومیان کاسکوی پرو معتقدند مشاهده یو اف اوها با طلای گمشده در زیر دریاچه پورای مرتبط است و عده ای معتقدند در زیر ابوالهول بزرگ گیزا کتابخانه ای کامل از ماوراییها به جا مانده است… کتابخانه ای از طلا.

 

مکان های شوم : مکانهایی روی زمین وجود دارد که هزاران سال است مردم آنها را نفرین شده و شیطانی میدانند.
آیاممکن است این مکانها رابطی با دنیایی غیر زمینی باشند؟
در کوه سیاه در استرالیا، محلیها از خدایی مارشکل و باستانی نام میبرند که با ناپدید شدنهایی عجیب در ارتباط است.
صدها نفر هر ساله به سوی جنگلی تاریک در پای کوه فوجی در ژاپن کشیده میشوند تا خودکشی کنند.
آیا شواهد موجود در مکانهای به اصطلاح شیطانی زمین، اثبات میکند که در دوران باستان موجودات بیگانه به سیاره ی ما آمده اند؟

 

مراسم اسرار آمیز : در اقصی نقاط دنیا این باور وجود دارد که تشریفات و مراسم مذهبی باستانی انسان ها را به بعدی دیگرمرتبط می کند.
اما با چه کسی یا چه چیزی ارتباط برقرار می کنیم؟
آیا ممکن است تشریفات مذهبی امروز مثل فستیوال ها، تاجگذاری ها و مراسم تشییع، مبتنی بر تلاش های انسان اولیه برای تقلید ازمسافران بیگانه باستانی باشند؟
اگر اینگونه باشد، دیگر چه مراسم باستانی ممکن است ریشه خود را درپادشاهی هایی خارج از این دنیا بیابند؟

 
ملاقات با فرازمینیان : دیدار با موجودات فرازمینی… پیامبران آسمانی… مواجهه های نزدیک…
گزارش های مبنی بر تعامل انسان ها با موجودات آسمانی قدمتی به اندازه ی آغاز تاریخ بشریت داشته است.
بسیاری از این مواجهات به الهام های اخلافی، فلسفی و هنری انجامیده اند.
اما آیا بشر در این تماس ها با موجوداتی اثیری از بهشت مواجه بوده و یا با موجوداتی فرازمینی از دنیاهایی دیگر؟
آیا کتاب های مقدس کلام خدا هستند و یا کتابچه هایی راهنما که از طرف تمدن هایی پیشرفته تر در اختیار ما گذاشته شده است؟
چه کسانی به ژاندارک می گویند چطور بر ارتش انگلیس پیروز شود: مقدسین یا موجودات فرازمینی؟
آیا ممکن است یک پسر جوان هندی فرمول های پیشرفته ی ریاضی را از یک الهه ی هندو آموخته باشد؟
پیامی که یک سرباز ارتش آمریکا بعد از لمس کردن یک سفینه ی فضایی دریافت می کند، چه معنایی دارد؟
اگر صحت نظریه ی فضانوردان باستانی که می گوید موجوداتی از دنیاهای دیگر با ما در ارتباط هستند را بپذیریم، سوال این است که آیا این ارتباط به نفع ما است یا آنها؟
و هدف واقعی از تماس های بیگانگان با ما چیست؟

 
فرازمینیان و رایش سوم : اگر بیگانه های فضایی در گذشته های دور به زمین آمده باشند، آیا ممکن است فناوری هایی پیشرفته را در اختیار ما گذاشته باشند که با گذشتن از پستی و بلندی های تاریخ به دست ما رسیده باشد؟

آیا ممکن است همین فناوری ها رایش سوم را قادرکرده باشند سلاح ها و ماشین های اسرارآمیز خود را بسازد، ماشین هایی که فراتر از مرزهای علم بشری در قرن بیستم بودند؟
در جریان جنگ جهانی دوم گزارش هایی وجود داشت مبنی بر اینکه آلمانی ها بشقاب پرنده ای عملیاتی به نام ها نبو ساخته اند و گفته می شد فناوری کشف شده در متون باستانی هندی، ساخت آن بشقاب پرنده را ممکن کرده است.

همچنین شایعات دیگری مبنی بر ساخت سفینه ای دیگر وجود داشت که گفته می شد بر اساس نقشه های دقیقی که موجودات فرازمینی دراختیار مدیوم ها و متخصصان ماوراءالطبیعه گذاشته اند، ساخته شده است.

آیا ممکن است کشف دوباره ی فناوری های موجودات فرازمینی باستانی، به تلاش هیتلر برای حکومت بر دنیا کمک کرده باشند؟
و آیا ممکن است تجهیزاتی که ادعا می شود آلمانی ها بر اساس فناوری های کشف شده ی فرازمینی ساخته بودند، دربرنامه ی آمریکا برای فرود انسان بر روی کره ی ماه تاثیر گذاشته باشند؟

 
جهان های زیر آب : شهرهای زیرآبی باستانی در اقصی نقاط دنیا پیدا می شوند .
اما آیا ممکن است این دنیاهای آبی ویرانه هایی از تمدن های ناشناخته و یا حتی مدارکی بر وجود موجودات ماورایی بر روی زمین باشند؟
داستان بد نام شهر گمشده آتلانتیس ممکن است خاطره باقیمانده ای از یک متروپلیس باستانی بیگانگان باشد.
زیر دریاچه تیتیکاکای پرو ویرانه های اخیرا کشف شده چند معبد افسانه های بومی وجود یک پایگاه زیرآبی یو اف او را تایید می کنند.
متون هندی باستانی ٬ معروف به سنگام ٬ شهرهای غرق شده ای را توصیف می کنند که در آنها انسانها و بیگانگان هزاران سال پیش با یکدیگر اختلاط داشته اند.
چه کسی می توانسته ساختار سنگی پله دار۱۸۰ متری را در ساحل ژاپن ساخته باشد؟
منطقه ای که قدمتش ممکن است هزاران سال بیش از اهرام مصر باشد.
آیا ممکن است شواهدی از تماس های بیگانگان باستان در زیرعمیق ترین اقیانوس های زمین دفن شده باشند؟

 

فناوری های فرازمینی ها : اشعه های مرگ با حرارت هایی فوق العاده… موشک های با فن آوری پیشرفته… سلاح های صوتی پرقدرت…
آیا ممکن است منشأ این نمونه های پیشرفته ی علوم مدرن، فن آوری هایی باستانی باشد که هزاران سال پیش بر روی زمین وجود داشته اند؟
آیا ممکن است انسان های اولیه از دانشی علمی برخوردار بوده اند که بسیار فراتر از دانش بشر در قرن حاضر بوده است؟
متون باستانی، حکایت های عامیانه و هنرهای باستانی از مشاهده ی ماشین های پرنده ی بشقاب مانند و ارابه های آتشین توسط انسان های باستانی سخن می گویند.
آیا این شواهد ممکن است نشانه هایی از بشقاب پرنده های فضایی یا سفینه های مجهز به موشک باشند؟
در این صورت، آیا ممکن است بیگانگانی که از ستاره های دیگر به زمین می آمدند، فن آوری های پیشرفته ی خود را بر روی زمین باقی گذاشته باشند؟
آیا تلاش بشر برای رمزگشایی از رازهای شناوری، ضدجاذبه و فناوری لیزر تنها ناشی از تخیل ما است یا اینکه چنین ایده هایی توسط موجوداتی فرازمینی به ما الهام شده اند؟

 

فرازمینیان در آمریکا : نظریه‌ پردازان سفرهای فضائی باستانی، معتقدند که بیگانگان، از هزاران سال پیش به زمین سفر می‌کرده‌اند.
اگر اینطور باشد، آیا ممکن است بتوان مدارکی مبنی بر صحت این فرضیه را در داستان‌ های مربوط به گذشته‌ ی غرب آمریکا پیدا کرد؟
مطابق برخی ادعاها، قبرستان محلی واقع در شهر “اورورا” در ایالت تکزاس، جسد موجودی فرازمینی را که سفینه‌ اش در سال ۱۸۹۷ سقوط کرده، در خود جای داده است.
در “یوتا”، حکاکی‌هائی دربرگیرنده‌ی موجوداتی عجیب، با لباس‌هائی شبیه به لباس‌های فضانوردی کشف شده است.
گله‌داران مناطق جنوبی کالیفرنیا در قرن نوزدهم، از بیرون آمدن موجودی فرازمینی از بستر دریاچه‌ ی “الیزابت” سخن گفته‌ اند.
حتی در زادگاه فردی همچون “وایات ارپ”، یعنی منطقه‌ی “تومب استون” در “آریزونا” نیز کابوی‌ها، از شلیک به سمت پرنده‌ای غول‌ آسا و آهنین خبر داده‌اند.
آیا همه‌ ی این موارد، تنها افسانه هستند یا اینکه ساکنین غرب وحشی در آمریکا، واقعا” با موجوداتی بیگانه و اهل دنیائی بسیار دورتر، برخورد داشته‌ اند؟

 

خدایان و فرا زمینیان : سطوره ها و افسانه ها از مدت ها پیش به عنوان داستان هایی خارق العاده مورد توجه بشر بوده اند، داستان هایی که خدایان پرقدرت، غول های جهش یافته و هیولاهای ترسناک را توصیف می کرده اند.
اما چرا فرهنگ های مختلف، فرهنگ هایی که با یکدیگر تفاوت ها و فاصله هایی بسیار داشته اند، همگی داستان هایی مشابه را بازگو کرده اند؟
آیا ممکن است اسطوره ها و افسانه ها گزارش هایی عینی از فضانوردانی باستانی باشند که بر روی زمین فرود می آیند؟
متون باستانی پرند از داستان هایی درباره ی تعامل خدایان با انسان ها، اهدای دانش و فناوری از طرف خدایان به انسان ها و حتی باردار شدن زنان انسانی از سوی آنها.
آیا ممکن است نیمه خداهای اساطیری، نتایج همخوابگی بیگانه های فرازمینی و انسان ها بوده باشند؟
آیا ممکن است کلید حلقه ی گمشده ی تکامل و تسریع پیشرفت تمدن انسانی در دستان بیگانه های فرازمینی باشد؟
آیا ممکن است انسان امروزی نتیجه ی دخالت بیگانگان در زمین باشد؟

 


مکان های اسرارآمیز :
مکان هایی اسرارآمیز در گوشه و کنار زمین وجود دارند و به شکلی غیر قابل توضیح، اکثر بشقاب پرنده ها در حوالیاین مناطق اسرارآمیز دیده شده اند.
هواپیما و کشتی های زیادی به دام مثلث بدنام برمودا افتاده و ناپدید شده اند.
ناهنجاری های مغناطیسی عجیب محدوده ی سکوت در مکزیک نه تنها موشک ها را از مسیرشان منحرف کرده بلکه به نظر می رسد حتی باعث کشیدن شهاب سنگها از آسمان به زمین شده است.
گفته می شود یک دروازه ی باستانی کهدر دیواره ای صخره ای در پوئرتا د هایو مارکای پرو حجاری شده، درگاهی است به دنیاهای دیگر.
فلات مارکاواسی پر است از آرایش های سنگی ای که ادعا می شود توسط یک تمدن باستانی پیشرفته در آنجا قرار داده شده اند.
اما این مکا ن های عجیب و دیگر نقاطی از این دست چه ارتباطی با یکدیگر دارند؟
آیا ممکن است موجودات فرازمینی باستانی هم از وجود این مکان های اسرارآمیز مطلع بوده باشند؟

 

تخریب ها و ویرانی ها : اگر در دوران های باستان بیگانه های فرازمینی به زمین آمده باشند، آیا آنها مسئول فجایع، جنگ ها و دیگر بلایای مرگباری هستند که بر سر انسان ها آمده و آیا این کار را با هدف کنترل سرنوشت نسل بشر انجام داده اند؟
داستان سیلی عظیم که از طرف خدایان برای نابودی تمدن ها به راه می افتد در بسیاری از فرهنگ های پیش از تاریخ وجود دارد.
توصیف نبردهایی فرازمینی که به نابودی های عظیم می انجامند و گزارش ها از دیدن بشقاب پرنده هایی که اخیر ادر نزدیکی فجایع طبیعی ظاهر می شوند، از دیگر ماجراهای پر رمز و راز تاریخ بشر هستند.
کتاب مکاشفه وتومارهای بحرالمیت نیز از نبردی آخرالزمانی بین خیر و شر سخن می گویند که دنیای ما را نابود خواهد کرد.
آیا این متون باستانی شواهدی هستند از دشمن بودن بیگانه های فرا زمینی با ما و ثابت می کنند آنها در حال برنامه ریزی برای بازگشتی خشن به زمین هستند؟
و یا اینکه بیگانه های فرازمینی منجیان ما بوده و در دوران های پرآشوب، نجات ما به عنوان یک گونه را تضمین می کنند؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *